• Announcements

  • Krashnz

   Server Downtime   01/04/18

   Hello Truckers! In response to recent developments with certain processor exploits We will be shutting down US1 / AS1 / SA1 until we get confirmation from the datacenters that the shared physical servers that these are hosted on have been patched. While at this time we are not aware of any active attacks against our users, we take security extremely seriously and do not want to risk any chances as they are on hardware shared with other customers of whom we do not know. You may also notice the website being unavailable for a few moments over the next few days. This is due to our datacenter provider patching our fleet of 30 servers. We apologize for any frustrations this may cause, however know this is a very important step that is required to secure our users data. Thank you for your understanding.   Forum thread Homepage blog post

ElectroMusic!

Veteran Driver III
 • Content count

  1280
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

737 Driving Instructor

About ElectroMusic!

 • Rank
  Tajny Agent

Profile Information

 • Gender Male
 • Location Białystok
 • Preferred Trucks Scania
 • American Garage Location California: San Francisco
 • EU Garage Location Poland: Bialystok
 • Known languages Poland

Recent Profile Visitors

3841 profile views
 1. Czity na multiplayrze ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  Niestety ale gry nie zmienimy. Gdyby był to symulator, jak wskazuje sama nazwa gry, to byłby narzucony z góry ogranicznik (kaganiec) przez studio SCS Software dla wszystkich bez możliwości usunięcia go. A tak mamy możliwość usunięcia go i zrobienia z gry need for speeda, co kompletnie mija się z nadaną nazwą tej grze "symulator".
 2. VIII Konwój Przyjaźni

  Chciałbym podziękować za możliwość jazdy dla osób randomowych. Nie każdy się na to decyduje. Można powiedzieć, że nieliczni, dlatego trzeba to podkreślić i jeszcze raz podziękować.
 3. Oby temat komuś posłużył a nowości, które wprowadzasz udoskonalały ten kalendarz jeszcze bardziej. Powodzenia @arusf2011 [PL/EN] ps. mam nadzieje, że wytrzymasz dłużej ode mnie
 4. Fotki według ElectroMusic!

  Tak dla odświeżenia, żeby temat nie wygasł ze względu na moją nieobecność w ETS2 ostatnimi czasy (przerwa od kółka) dodaje parę fotek z ostatniej trasy z @[PHT]elot360PL, @LamAll i kolegów z EDGE Logistic.
 5. Trailer pick mod

  Nie prościej byłoby napisać do autora?
 6. Jakie najlepsze ustawienia?

  A ja stawiam na wydajność. A więc, parę opcji mam ustawionych na niskich, jedno czy dwie na średnich a reszta na wysokich oraz skalowanie 200%. Mam sporo fpsów i śmigam aż miło. Zagęszczenie trawy, szczegóły roślinności lub rozmiary tekstur cieni i ich jakości jak dla mnie jest niepotrzebne i bez tego dobrze mi się jeździ. Stosują to bardziej wymagający gracze lub Ci, którzy mogą na to sobie pozwolić.
 7. Skalowanie Ekonomii

  Pieniądze można zapisać na koncie TruckersMP, inne funkcje wymusić tak jak teraz włączenie świateł w nocy, inaczej dostaniesz kick z serwera. @bazyliszek [PL] dobrze gada
 8. jak nagrywac wlasna gre , bezuzyteczny system raportow

  Co do reportowania to faktycznie, raporty w grze są bardzo rzadko sprawdzane, lecz było to poruszane nie raz, więc daj sobie z tym spokój i pobierz program do nagrywania. Polecam plays.tv (posiada funkcję wycinania fragmentów i wrzucania bezpośrednio na serwer) oraz program obs, który służy raczej do stream, choć również posiada opcję nagrywania. Jeśli chodzi, który jest najlepszy? Nie ma takiego. To od Ciebie zależy, czego oczekujesz i jakich funkcji będziesz używać. Innych programów nie używałem, te w zupełności mi wystarczają.
 9. Fotki według ElectroMusic!

  Kolejna wspaniała, nocna trasa z @LamAll po zaśnieżonym multiplayerze:
 10. CV ElectroMusic - 3,5 roku

  Wybacz @Jwr :), lecz najwidoczniej nie przeczytałeś mojego CV do końca, w którym jasno napisałem, że ingerencja w konto Steam (zmiana nicka, avatara lub czegokolwiek innego) nie wchodzi w grę. Co do pozostałych propozycji, to na spokojnie wszystko jeszcze analizuje i dziękuje za za złożone oferty.
 11. Fotki według ElectroMusic!

  Jeszcze przed wprowadzeniem zimy na MP: A tutaj już zima na MP pełną parą i zmiana na dafika: I jeszcze zakończenie wczorajszej trasy z @LamAll przy pięknym wschodzie słońca:
 12. Praca kierowcy to nie tylko zwiedzanie miast

  Można również znaleźć robotę na miejscu, wokół komina lecz po pewnym czasie staje się monotonne w porównaniu z jazdą po kraju / eu, gdzie codziennie czekają Cię inne wyzwania czy trasy. Jeden lubi jeździć bez przerwy, drugi musi być co tydzień/dwa w domu bo ma rodzine. Kto co lubi i jakie ma możliwości. A jeśli chodzi o zwiedzanie. Trochę po kraju jeździłem i szczerze, wszędzie jest podobnie. Raz byłem "w górach", to muszę powiedzieć, że fajne widoki ale nic poza tym nie zwiedziłem bo tego tak na prawdę nie można nazwać zwiedzaniem bo jesteś skupiony na innech czynnościach. Jak kolega wyżej napisał, ciągłe pilnowanie tacho, pauzy, zakazy, korki, awizacja, telefony gdzie jesteś/ile do celu, szukanie parkingu... trzeba mieć mocne nerwy i cierpliwość.
 13. CV ElectroMusic - 3,5 roku

  Nick w grze: ElectroMusic Wiek: 24 Miejsce zamieszkania: Białystok Sterowanie: Kierownica Logitech DFGT SteamID 64 lub adres do profilu steam: http://steamcommunity.com/id/electromusic/ Staż w grze: 3,5 roku Czy dostałeś kiedykolwiek bana?: Tak, jest nawet filmik https://www.youtube.com/watch?t=30&v=l_gIqnRO580 Przedstaw się: Jestem Tomek, z Białegostoku. Mam 24 lata. Jeźdże ciężarówką w grze ponad 3 lata, nie wliczając godzin spędzonych na piracie. Również jeżdżę w realu jako kierowca zawodowy. W grze przeważnie jeżdżę z WOTem na kierownicy, gdyż nie preferuje szybkiej jazdy. Jeździłem w paru firmach. We wszystkich byłem przez dosłownie parę dni, lecz najdłużej zeszło mi w firmie H&V Logistyka Polska. Obecnie jeżdże bez firmy, lecz na spokojnie, bez pośpiechu chcę znaleźć nową, w której mam nadzieję zagoszcze na dłużej. Inne: Przeważnie to firmy wymagają, lecz ja też czegoś od nich wymagam, dlatego proszę nie pisać jeśli firma wymaga zmiany avatara lub dodanie tagu firmowego do nicku na Steam. Także nie interesują mnie firmy, które wymagają jazdy wybraną przez nich ciężarówką - sorry ale to tylko gra i każdy ma prawo wyboru i jeżdżenia jaką chce.
 14. Radia z eskaGO w ETS2/ATS

  Na pewno komuś się przyda. Dla mnie już się przydało. @smiglo5, dzięki.
 15. Idioci na drogach?

  Zgadzam się z Tobą, że liczba *3700 pełnych slotów na EU#2 kusi, lecz jak pisałem wyżej, jest to błędna interpretacja, ponieważ duża część osób skupia się na drodze śmierci i okolicach.