Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

ElectroMusic!

Veteran Driver VII
 TruckersMP Profile
 • Posts

  1312
 • Joined

 • Last visited

About ElectroMusic!

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Białystok
 • Preferred Trucks
  Scania
 • American Garage Location
  California: San Francisco
 • EU Garage Location
  Poland: Bialystok
 • Known languages
  Poland

Recent Profile Visitors

11938 profile views

ElectroMusic!'s Achievements

796

Reputation

4

Community Answers

 1. Żeby powiedzieli jeszcze, czemu ta zmiana ma służyć. Co raz to jakieś durne pomysły wprowadzają. Każdy widzi, co tu komentować.
 2. Jak wyżej Logitech Driving Force GT za ok. 300zł - lepszej chyba nie znajdziesz
 3. W moim przypadku gra niby została dodana do biblioteki ale nie była widoczna, ani się nie pobierała. Pomógł reset Steam, dopiero gra była widoczna w bibliotece i zaczęła się automatycznie pobierać. Pisze, dlatego jakby ktoś miał lekkie zdziwko, że nie widzi gry w bibliotece.
 4. Kto jedzie na Real Operations V5? Ja ruszam z Dijon. Ktoś chętny się do mnie przyłączyć? :)

 5. Event jest zrobiony pod grę w trybie jednoosobowym a nie pod tryb multiplayer. Jest to zabezpieczenie przed oszustami teleportującymi się do serwisu z zamiarem zmniejszenia dystansu do celu.
 6. Niestety ale oryginalna droga budowana była pod ruch w trybie jednoosobowym. Jak widać, potrzebna była zmiana dla tak dużego ruchu jaki mamy obecnie na MP. Na ladówce śmierci pomoże jedynie zaostrzenie kar, bo kulturą jazdy od tego co mamy obecnie w ATS odbiega i to bardzoooo.
 7. Oczywiście, że brakuje. Chociażby 11 ładunków z DLC Special Transport, którego nie posiadam, ponieważ po prostu nie lubię jeździć z ponadgabarytami, więc nie posiadam tego dodatku. W związku z tym na liście nie ma ładunków z tego właśnie dodatku ale zamierzam to zmienić. Jak pisałem, czekam na nowy dodatek, który prawdopodobnie doda nowe ładunki i lista zostanie zaktualizowana. Postaram się sprawdzić i zaktualizować każdy ładunek, aby wszystko grało i śpiewało. Niemniej jednak, dzięki za listę. Sprawdzę jakich ładunków brakuje. ps. Lista ładunków z DLC Special Transport dodana została do 1 posta
 8. Nazwa Sugestii: Wyświetlanie tekstu po najechaniu na ikonke Opis Sugestii: Wnoszę o dodanie tekstu (np. MUTE), który będzie wyświetlać się po najechaniu na ikonkę od mutowania graczy (głośniczek) zawartej w tabeli "tab". Przykładowe obrazki: http://plays.tv/video/5b20e5943dd1897765/sugestia Dlaczego twoja sugestia a nie inna?: Osoby korzystające z funkcji maksymalnej 100% przezroczystości tabeli "tab" nie widzą ikon zawartych w tabeli. Tekst wyświetlany po najechaniu na ikonkę pozwala bez problemu kliknąć w wybraną funkcje podczas postoju oraz podczas jazdy.
 9. To i ja też postaram się wpaść skoro w pełni otwarty. Takie okacje nie zdarzają się zbyt często.
 10. Oj. Słabo im to sprawdzanie raportów idzie. 

  1. Titanic4

   Titanic4

   Częściowo można winić zwiększenie liczby slotów na EU2 z 3700 na 4200. Spowodowało to zwiększenie się ruchu na pewnej znanej drodze lokalnej przechodzącej przez Niemcy, Belgię i Francję, co de facto zwiększyło liczbę incydentów drogowych różnego rodzaju na wcześniej wspomnianej drodze. 

  2. Fredziol

   Fredziol

   @Titanic4 wy zawsze macie winnych xD czy slotów jest 3000, czy 5000 to jakoś różnicy nie widać, a tłumaczenia coraz to inne :D

 11. Kręce pauze w wirtualnej ciężarówce. Wystarczy mi jazda realnym zestawem. Do zobaczenia na trasie. ;)

  1. EPS!LON

   EPS!LON

   Szerokości i przyczepności :D
   Do zobaczenia ;)

 12. Planuje zaktualizować liste z tonażem do ETS2 (1 post), po wyjściu nowego DLC mapy Baltic Sea
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.