Jump to content

Piotrekxm.PL

Veteran Driver VII
 TruckersMP Profile
 • Posts

  253
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

About Piotrekxm.PL

 • Birthday 10/12/2000

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Kraków, Poland
 • Preferred Trucks
  Mercedes
  Renault
  Volvo
 • EU Garage Location
  The Netherlands: Rotterdam

Recent Profile Visitors

2486 profile views

Piotrekxm.PL's Achievements

 • One Month Later
 • One Year On
 • Old Timer

Recent Badges

57

Reputation

 1. Za mało szczegółów. Zależy ci na shifterze i sprzęgle? jaki masz budżet? używana czy nowa? będziesz używał tylko do komputera?
 2. Kierownice różnią się tak naprawdę ceną i lepszymi pedałami(dokładniej hamulcem :D) ze strony G29. No i chyba troszkę więcej przycisków ma G29. Mankamentem G29 jest cena i to, że niestety trzeba płacić osobno za h-shifter. Więc.. wybór zależy również od twoich funduszy. Polecam też żebyś oglądnął recenzje wujka bohuna na YT i jego porównanie tych dwóch kierownic. A co chodzi o G920 to różni się tym, że jest przystosowana do Xbox One gdzie G29 jest przystosowana do PS3 i PS4. Gdybym ja miał brać to wybrałbym G29- ze względu na to, że ma lepszą technologię zastosowaną w pedałach, jest niewiele droższa od tych G27 co są na allegro, posiada gwarancję i jest nowa- w przeciwieństwie do G27 na allegro.
 3. 1)Odinstaluj i zainstaluj od nowa ETS2MP podając odpowiednią ścieżkę do oryginalnego ETS2. 2)Sprawdź spójność plików gry na steam 3) Upewnij się, że nie włączałeś bety na ETS2(steam->biblioteka->prawym na ETS2->właściwości->beta-> ma być BRAK) 4)Napisz o swoim problemie na tej stronie: https://support.truckersmp.com/
 4. Różnica spowodowana jest inaczej płynącym czasem na ETS2MP a inaczej na singlu. Raczej nic nie da się z tym zrobić.
 5. Witam. Wróciłem po przerwie do gry z pobraną od nowa grą, lecz nie mam tego pluginu do tej kierownicy. Testowałem kilka pluginów i nie wiem dlaczego ale żaden nie działa. Ktoś mógłby podać takiego działającego? Kiedyś był taki dobrze działający ale został usunięty z hostingu niestety.
 6. To już było na Facebooku ets2multiplayer odpowiedzieli wprost ze serwer nie wytrzyma. Ets2multiplayer+ promods= wystrzelenie komputera.
 7. Serwer by nie wytrzymał, tak samo jak i wasze komputery, nie doczekacie się tego.
 8. Napisz tutaj apelacje po angielsku : http://forum.ets2mp.com/index.php?/forum/91-ban-appealing/
 9. Problem był z wersją, bo nie odpalał ci w ogóle MP. Jeżeli serwer jest pełny to MP odpala tylko pisze na chacie stosowna informacja(server is full). Pozdrawiam
 10. Chyba próbujesz odpalić mp na starszej wersji ets2 a mp wspiera juz najnowsza wersje ets2 wiec: Należny uruchomić steam. - wejść do biblioteki gier - kliknąć prawym przyciskiem myszy na ETS2 i wejść we właściwości screen: wlasciwosci.png Przechodzimy do zakładki "BETA" i poniżej możemy wybrać z listy jaka tylko wersje chcemy. Wybierz brak udziału w testach beta
 11. Ale to już było.. http://forum.ets2mp.com/index.php?/topic/20665-problem-z-uruchomieniem-mp/?p=162156 A więc pozwolę zacytować sobię autora postu(apostou) \ Masz zainstalowane ets2mp w złym miejscu.
 12. Nie ma narazie lepszego symulatora ciężarówek niż ets2 więc nie narzekajmy... ja ich nie chwale, napisałem że to jest dużo ale nie jak na ich studio tylko jak na ich że tak to nazwe lenistwo to jest jakiś krok na przód.
 13. Jak na nich to i tak jest dużo. W końcu to zrobili i teraz wszystko będzie realniej wyglądać w środku, świetnie.
 14. Niee znów kaganiec... jest dobrze ustawione i założę się że dev nie zamierza tego zmieniać. Temat do kosza bo ta propozycja i tak nie znajdzie swojego zakończenia.
 15. /DELETE Tutaj info dt. steam https://downdetector.pl/status/steam Widać że mają jakieś problemy często.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.