Jump to content

Wersja 0.2.0 została wydana.


Recommended Posts

Tylko nadal ludzie nie zdają sobie sprawy, że dla Linux'a czy MAC'a należało by proces tworzenia MP przechodzić od nowa... W ogóle nie wiem jak można porównać DX vs. OpenGL z Linuxem...

 

Akurat z programowaniem jestem na Ty więc wiem co się z czym je (wiem jaki ogrom pracy trzeba byłoby włożyć w przebudowe aplikaji na inny system operacyjny). Pytałem wyłącznie dlatego, bo jak projektem dowodził RootKiller nie było mowy o OpenGL'u, teraz nagle się pojawił co mnie cieszy.

 

Nie rozumiem drugiej części Twojej wypowiedzi, DirectX jest tylko dla Windowsa, natomiast OpenGL może być obsługiwany na innych systemach operacyjnych..

Link to comment
Share on other sites

I tak się dziwię, że tak długo ludzie wytrzymują bez spamowania ... aż 1-2 wiado ... Wow.

Naprawdę wielkie me zdziwienie, że shitstormu jeszcze nie ma :D.

Ale taka prawda, co RELEASE to samo - wystarczy uzbroić się w cierpliwość i poczekać trochę...

Tym bardziej teraz, jak mamy rok szkolny ;).

if i'm online you can FOLLOW ME ON MAP! //

if you have 'something' to me then write PM in English or Polish!

i don't accept anyone on steam!
photo.jpg facebook_48x48.png Twitter_logo_blue_48.pngdb7f21ef324bf7c1b313e517461a0ba9.png
3522842343.png

Link to comment
Share on other sites

I tak się dziwię, że tak długo ludzie wytrzymują bez spamowania ... aż 1-2 wiado ... Wow.

Naprawdę wielkie me zdziwienie, że shitstormu jeszcze nie ma :D.

Ale taka prawda, co RELEASE to samo - wystarczy uzbroić się w cierpliwość i poczekać trochę...

Tym bardziej teraz, jak mamy rok szkolny ;).

Nie zapeszaj...bo będzie 17-18  i się zacznie :)

mkXuXXh.jpg

 

Core i5 4690K @ 4.5 ghz | G.Skill 2x4gb 2400mhz ddr3 | ASUS GeForce GTX970 4096MB 256bit DirectCu II Strix OC  | Samsung SpinPoint 500gb |Crucial MX100 256GB | Asus Z-97 Pro Gamer | Silverpower 650W SP-SS650 | Zalman Z3 Plus

 

Link to comment
Share on other sites

Czego kurde mój post skasowany, pytałem się kiedy zostanie wydany, multiplayer na patch 1.20.1s.

bo jak bedzie wydany to bedzie, proste

  • Upvote 3

mkXuXXh.jpg

 

Core i5 4690K @ 4.5 ghz | G.Skill 2x4gb 2400mhz ddr3 | ASUS GeForce GTX970 4096MB 256bit DirectCu II Strix OC  | Samsung SpinPoint 500gb |Crucial MX100 256GB | Asus Z-97 Pro Gamer | Silverpower 650W SP-SS650 | Zalman Z3 Plus

 

Link to comment
Share on other sites

Długo? 4-ty dzień mija dopiero. Długo to mogłyby być 2 tygodnie, a strasznie długo - miesiąc... Nie zapominajmy, że wolne dla niektórych się skończyło.

Nawet nie 4 a 3, zakładając że mwl zaraz po otrzymaniu od tych u góry wieści że wydano 1.20 od razu zabrał się do pracy.

 

Mavik jak za długo to możesz mu pomóc, nic nie stoi na przeszkodzie. Każdy szary członek społeczności dobrze wie że tydzień to teoretyczny minimalny czas wydania aktualizacji. Poza tym aktualizacja ma trochę nowości, to nie jest takie hop siup.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.