Jump to content

Wersja 0.2.0 została wydana.


Recommended Posts

  • Game Developer

logohd.png

 

 

Cześć,

nowa aktualizacja została wydana!

 

Zmiany:

  1. Wsparcie dla Prehistoric DLC;
  2. Wsparcie dla OpenGL (DirectX jest ciągle wspierany);
  3. Nowy launcher;
  4. Naprawiono kolizje w naczepach na spedycjach;
  5. Zsynchronizowano tabliczki imienne;
  6. Naprawiono rotację po pojawieniu się gracza (spawnie);
  7. Usprawnienia synchronizacji;
  8. Wymuszone ładowanie pojazdów w innym wątku;
  9. Naprawiono wszelkie crashe;
  10. Wiele nienotowanych usprawnień i poprawek.

Szerokiej drogi!
mwl4

  • Upvote 11

l4Ki4X6aV2YY0bwKQ.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Game Developer

@WooQash, launcher domyślnie uruchamia grę, a gra wybiera ostatni używany renderer. Więc, nawet jeśli zaznaczyłeś wcześniej opcję z konkretnym rendererem, to ta opcja zapisała się jedynie w configu gry. Więc jeśli uruchomisz grę ze steama i wybierzesz konkretny renderer, to launcher uruchomi grę z tym ostatnim rendererem. Chyba, że masz te okno aktywne, i wybierasz opcję z rendererem. Jeśli chodzi o sam zaznaczony haczyk, to można to odwrócić poprzez usunięcie pliku Documents/ETS2MP/launcher.dat. Domyślny renderer gry możesz również zmienić w configu gry Documents/Euro Truck Simulator 2/config.cfg (r_device)

  • Upvote 1

l4Ki4X6aV2YY0bwKQ.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Tak te imienne tabliczki są potrzebne jak mucha do srania , Ja się cieszę że w końcu (mam nadzieję) został rozwiązany problem z obracaniem się zestawu gdy się wczytywalo do gry , myślę że to było największym priorytetem ale co nie zmienia faktu że tabliczki imienne są też jakimś bajerem

Brawo za nową tapetę przy logOwaniu , jest bardziej przejrzysta także pogratulować że udało się to wszystko naprawić ;-)

I co znaczy wymuszone ładowanie pojazdów w innym wątku ? Czyżby mniejsze lagi przy wczytywaniu się innych graczy?

Wysłane z Galaxy S5 Tapatalk™

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

@mwl4 problem z avatarami chyba występuje wtedy gdy się wchodzi na "directx" czy jak to ta opcja miała + nie wiem czemu ale grafika sie pogorszyła a update nie ma nic wspólnego z tym o.O

Link to comment
Share on other sites

Wszyscy tak zacieszają, ze tabliczki, że obracanie podczas logowania, a nikt nie skacze z radości, ze przekierowanie ładowania ciężarówek na oddzielny wątek to cholerny skok optymalizacjny, dzięki któremu po pierwsze znikną randomowe freezy podczas doczytywania nowych graczy na trasie, a po drugie znacznie podniesie sie liczba klatek w mieście, czy podczas dużych konwojów. Świetna robota. Dzięki!

Sent from my iPhone using Tapatalk.

  • Upvote 1

plopbetter.jpg

Chryste mój najsłodszy, jaki jestem silny. Chyba z tej przyczyny zmienię stan cywilny.

http://vs-skyline.pl || http://mirror-detailing.pl

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Bardzo Fajny Bajer z tymi tabliczkami więc duży plus . Mam pytanie do @mwl4 : co z tym jeśli np jedziemy i z naprzeciwka jedzie konwój i lag ostry to zniknie czy trzeba poczekać ?

No właśnie przeniesienie ładowania na inny wątek powinno znacznie zmniejszyć te freezy i poprawić komfort rozgrywki. 

plopbetter.jpg

Chryste mój najsłodszy, jaki jestem silny. Chyba z tej przyczyny zmienię stan cywilny.

http://vs-skyline.pl || http://mirror-detailing.pl

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

W końcu i ja pobrałem i ja też mogę coś powiedzieć.

 

Chociaż gram ledwie z pół godziny to już na starcie zauważyłem nowe zmiany.

 

-Tabliczki, fajna sprawa, o którą błagaliśmy aż dostaliśmy (Co nie zmienia faktu że jak będziemy błagać o podwójne naczepy to ich nie dostaniemy ;) )

-Ładowanie ciężarówek w innym wątku. Nawet ja i mój tzw "złomek" odczuliśmy różnicę. Nie zauważyłem nawet że w moim otoczeniu ktoś się pojawił, bo z przyzwyczajenia wiem że jak jest przycięcie, to TAB i kto się pojawił, a tak to jak w prawdziwym świecie :P

 

Jedyne co mi trochę nie pasi a ma naprawdę niski priorytet, to domyślnie zaznaczona opcja uruchomienia MP po jego zainstalowaniu... Jak raz zapomnę odhaczyć to potem muszę się bawić... 

Ciekawi mnie czy naprawiono to że podczas ładowania ekranów startowych (SCS i ETS2MP) wyszło się na pulpit i po powrocie i zalogowaniu się na konto ETS2MP zamiast menu ETS był czarny ekran. Nie pamiętam czy to było zawsze ale wiem że było. Nawet to chyba sprawdzę :P

 

 

 

I taka pierdółka z czatu, teraz zamiast ETR PL mamy reklamę ETR RU, oczywiście po Rosyjsku :P

 

 

Kurcze i jeszcze jedno. Pamiętam że zawsze kiedy wchodziłem do MP musiałem i tak wejść do ustawień na TABie żeby zmienić lokalizacje okienek Steam które po każdym włączeniu a uprzednim daniu apply i ok zawsze pojawiały się w domyślnym miejscu. Teraz nie musiałem tego zrobić, z czego się cieszę  :lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.