Jump to content

Grzesiek2402

Veteran Driver VII
 • Posts

  976
 • Joined

 • Last visited

About Grzesiek2402

 • Birthday 02/24/2000

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Poland,Ostrów Wielkopolski
 • Preferred Trucks
  Scania
 • EU Garage Location
  Poland: Poznan

Recent Profile Visitors

1984 profile views

Grzesiek2402's Achievements

244

Reputation

 1. ^ nie chodzi mi o DLC, wiem, że będą to 2 różne dodatki osobne Chodziło mi bardziej o scenę modderską, bo jeżeli w ETS2 kod będzie zaimplementowany z ATS (i na odwrót) będzie można zrobić naczepę do zestawu 25,25m. Fakt, mogłem to bardziej sprecyzować .
 2. Zastanawia mnie jedno: Czy kod odnośnie ponadnormatywnych naczep w ETS2 i ATS będzie taki sam? Naczepy w ATS będą miały kilka punktów skrętu, więc jeżeli kod będzie również zawarty w ETS2, to prawdopodobnie będzie możliwość zrobienia podwójnej naczepy, bo jak wiadomo, w tej chwili takowej opcji nie ma
 3. 100zł upał czy mróz?
 4. ^ Może i dla Ciebie zabawą jest jazda po Poznaniu 200km/h, ale nie dla tych co wyjeżdżają z serwisu/firm
 5. Wczoraj właśnie widziałem jak koleś Scoutem targał 24-tonową naczepę, trochę to komicznie wyglądało ale ujechać nie mógł Modyfikacja zapewne wyszła po to aby dodać jakieś urozmaicenie do gry przyciągnąć większą rzeszę osób do MP. Poczekajmy, aż administracja MP ogarnie to autko i zasady z nim związane, to może sytuacja się poprawi Przydałyby się jakieś ładunki na przyczepce czy coś, wtedy byłoby to przydatne, a nie tylko do swobodnej jazdy.
 6. ^Wiem o co Ci chodzi Ale to trochę narobi kolejnych obowiązków administracji
 7. Byłem, widziałem To prawda w tej chwili wygląda to fatalnie, ale myślę, że po jakimś czasie kiedy spadnie zainteresowanie Skodą i gracze wrócą do codzienności oraz po poprawieniu hamowania można by pomyśleć nad wrzuceniem Skody na EU#1
 8. Siemka wszystkim Moja opinia o Skodzie: Autko bardzo fajnie wykonane z zewnątrz jak i na zewnątrz Trochę mało części do modyfikacji, ale to zapewne dopiero pierwsza wersja tego autka. Przydałyby się DRLy do założenia na dolny zderzak (opcja z halogenami jak i bez) gdyż przy jeździe w ciągu dnia i przy zapalonych światłach mam miej FPS'ów, które na moim sprzęcie są bardzo cenne, przerobić pojedyńczego niebieskiego koguta na pomarańczowego, bo jak już ktoś wspominał bardzo kusi żeby go założyć i dodać jeszcze pare bajerów. Skode niestety trochę ciężko się prowadzi, ale da się przyzwyczaić Poza tym hamulce... [*] Tak na marginesie: Dlaczego to autko nie jest wrzucone na EU#1 z dodanym ograniczeniem do np. 120km/h? Chłopaki na CB mi krzyczeli że trzeba by za Scouta zapłacić, żeby na EU1 wrzucili ale to jest śmieszne Trochę szkoda, bo EU#1 zaczyna od jakiegoś obumierać, a nie powiem, bo grało się tam super
 9. mwl4 & spółka to nie jakaś firma wydająca grę tylko zwykli ludzie, którzy projekt robią hobbistycznie więc chodzą do szkoły/pracy jak wszyscy, co wiąże się ze wczesnym wstawaniem. Więc wydawanie aktualizacji w nocy odpada. Jedyną opcją tak jak piszą wszyscy wyżej byłoby zapowiadanie aktualizacji. Według mnie najlepiej z jedno-dwudniowym wyprzedzieniem, tak aby bez większych problemów można przesunąć konwój i zorganizować go dzień wcześniej czy później
 10. A wywaliłeś mapki typu RusMap (patrzę po screenie), może przez to się coś wykrzacza? EDIT: A czy np. na kamerze 0 możesz tam bez problemu podlecieć czy też wywala?
 11. Stare forum wotr zawierało sporą ilość poradników do mapedytora Odnośnie punktów załadunek/rozładunek: Je musisz przypisać w definicjach do danego miasta, chyba że tworzysz nowe miasto, to najpierw musisz porobić wszystkie definicje do miasta i dopiero później dopisywać definicje do firm. Taka sama zasada tyczy się dealerów i (chyba) agencji pracy.
 12. Ciekawe, u mnie wszystko śmiga O.o Wrzuć plik game.log na hosting i wrzuc tutaj link zobaczymy czemu wywala
 13. TSM to mapa, nie grałem na niej, ale znam ją tylko z tego że (chyba) zawiera terytoria Egiptu
 14. Podeśle Ci wszystkie modyfikacje z których ja korzystam Mapa ProMods (w tym Poland Rebuilding) Scania T by RJL Scania R & Streamline by RJL Roadhunter Trailer - modyfikacja dodaje 68 ładunków ponadgabarytowych wraz naczepami Scania 4 by Satan19990 (żeby nie było, link wraz z adf.ly) MAN TGX E6 by MADster MAN TGX reworked by MADster MAN TGA by MADster Trailer Mod Pack by Satan19990 Ogólnie modyfikacji jest dużo, ale ja akurat wybrałem te co mnie najbardziej interesują Koledzy wyżej linki do stronek podali, tam znajdziesz praktycznie wszystko co Ci potrzeba. PS. takie pytanko, ma ktoś może przyczepę z niskim dyszlem do MANa od MADstera (E5 i E6)?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.