Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Wersja 0.2.0 została wydana.


Recommended Posts

Wszyscy tak zacieszają, ze tabliczki, że obracanie podczas logowania, a nikt nie skacze z radości, ze przekierowanie ładowania ciężarówek na oddzielny wątek to cholerny skok optymalizacjny, dzięki któremu po pierwsze znikną randomowe freezy podczas doczytywania nowych graczy na trasie, a po drugie znacznie podniesie sie liczba klatek w mieście, czy podczas dużych konwojów. Świetna robota. Dzięki!

Sent from my iPhone using Tapatalk.

 

Z tym skokiem optymalizacji to się okaże. A co do tabliczek - no cóż, wystarczy poprawka jednej i do tego tak oczywistej pierdoły, że każdy ma z tego ekstazę :D

Link to comment
Share on other sites

A jeszcze jakby się dało naprawić sygnalizację świetlną. Chodzi o brak opcji czerwony+żółty, w państwach w których ona występuje :)

Ech Pytajnik...

 

http://forum.ets2mp.com/index.php?/topic/11647-dodanie-%C5%9Bwiat%C5%82a-%C5%BC%C3%B3%C5%82tego-do-sygnalizacji-%C5%9Bwietlnej-przed-zapaleniem-si%C4%99-zielonego/

Link to comment
Share on other sites

Skoro uważasz, że się spierniczyło to ok :P Chociaż szczerze cały czas sądziłem, że tak po prostu zostało to napisane, gdyż w niektórych krajach tak działa sygnalizacja. Nie mniej czekam nadal na dzień zsynchronizowanej sygnalizacji na wahadełkach, bo z tego co wiem to nadal to leży, a nie często zdarzało się podjeżdżać do takiego bubu kiedy z naprzeciwka też coś jechało.

  • Upvote 1

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Z tą sygnalizacją chodziło mi o to, że w niektórych krajach jest czerwony+żółty, a w niektórych czerwone i od razu zielone. Z tego co pamiętam kiedyś działało to dobrze. Przy którejś aktualizacji SCS zmodyfikował sygnalizację i na multi trochę się to popierniczyło. Teraz wszędzie jest czerwone i od razu zielone, za wyjątkiem wahadeł. Tam, z tego co pamiętam, jest czerwone+żółte.

Mam nadzieje że nie odbieracie tego jako czepialstwo z mojej strony.

Wielki szacunek za pracę włożoną w projekt :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.