Jump to content

Wersja 0.1.6 R5 została wydana.


Recommended Posts

  • Game Developer

logohd.png

 

 

Cześć,

nowa aktualizacja została wydana!

 

Zmiany:

  1. Poprawiono błędy graficzne;
  2. Wsparcie dla wersji 1.17.1s;
  3. Wsparcie dla DLC Skandynawia, Swedish & Danish & Norwegian Paint Jobs Pack (paczki malowań).
  4. Dodano nowe strefy bezkolizyjne (NCZ).

Szerokiej drogi!
mwl4

  • Upvote 2

l4Ki4X6aV2YY0bwKQ.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Dzięki. Te porty denerwowały, szczególnie, gdy wjeżdżało się do portu z NCL, a po drugiej stronie nie było NCL. Wtedy co się działo ? Space truck ;)

 

Ale jest git :D Dzięki !

 

 

 

 

 

NICZYM ETS2 MP

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ja już jeździłem z podwójną naczepą bo ni z gruszki ni z pietruszki podczas jazdy dodało dodatkową naczepę.

W dodatku dostały te naczepy 3 osoby w obrębie paru metrów w tym ja, więc trudno nie było nagrać co nieco. :D

 

Dodam, że jest chyba jeszcze niedopracowana bo ledwo z jedynki rusza (640km chyba miałem) nie mówiąc o podjeździe pod górkę, z górki max czwarty bieg wrzuciłem oraz na wybojach hamuje prawie do zera. :)

 

7dsgvP1.png <-> opj1pzK.png

Link to comment
Share on other sites

Ja bym proponował wprowadzić ruch bezkolizyjny w Calais przy przeprawie kolejowej bo co tam się dzieje to woła o pomstę do nieba wczoraj grałem i przy przeprawie nie dało się albo grzązłem w innej ciężarówce albo zostałem uszkodzony dość poważnie w końcu na singlu przeprawiłem się do Anglii zaś  z spowrotem skierowałem się na europort do Felixtone omijając tym samym calais i przeprawę kolejową.

Link to comment
Share on other sites

@ElectroMusic!

Pozazdrościć tylko :D Czyli można stwierdzić że te podwójne naczepy są już w grze, możliwe że sam serwer wam je dorzucił, ale ja się na tym nie znam hehe :D

 

Z tego co czytałem na angielskiej części podwójne naczepy zostały włączone przypadkowo w wersji R3. Kilkanaście minut po wydaniu pierwszej wersji R3 wyszła kolejna cicha wersja oznaczona tym samym numerem. Naczepy mogą być zaimplementowane już w modyfikację tylko, że deweloperzy wyłączyli przycisk, który je załączał (domyślnie F7).

  • Upvote 1

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Ja miałem zamiar kupić DLC scandinavia właśnie ze względu na double trailers które miały być dodane i możliwe do używania tylko w krajach skandynawskich a tu zonk więc dlc też nie kupie. Myślałem ,że słowo dane graczom zostanie dotrzymane ale jak jest każdy widzi. P

Link to comment
Share on other sites

Ja miałem zamiar kupić DLC scandinavia właśnie ze względu na double trailers które miały być dodane i możliwe do używania tylko w krajach skandynawskich a tu zonk więc dlc też nie kupie. Myślałem ,że słowo dane graczom zostanie dotrzymane ale jak jest każdy widzi. P

I tak warto, do kupna podchodziłem tak jak do podstawowych map, że będą one nudne. A tu nagle przez cala droge byly jakies zjazdy i nie wiadomo co jeszcze. Dodatkowo te wąskie uliczki :D. Jeżeli za drogie dlc wystarczy wyłapać dobrą ofertę, na razie ceny zaczynają się od 40 ale pozniej będą jakieś zniżki na pewno. 

76561198217029804.png

Link to comment
Share on other sites

Popieram Piotrekxx'a- dodatek warty swojej ceny :) W porównaniu do Going East widać ogromną pracę włożoną w mapę przez czeskie studio. Z tego półwyspu nie chce się wypłynąć.

A co do double trailers, są inne priorytety dot. multiplayera, jak choćby sychronizacja. 

Link to comment
Share on other sites

Dawno z Wami nie jeździłem, lecz znów mi się zachciało. Po tej aktualizacji jaką wersję ETS trzeba mieć? U mnie na liście dokładnie "1.17.1s;" nie ma.

 

Mam tylko: "temporary_1_17_01 - 1.17.01 for incompatible mods..."  To jest ta?

Link to comment
Share on other sites

Weź trochę pomyśl zanim coś napiszesz... potem wyjdzie 1.18, Multiplayera jeszcze nie będzie do tej wersji i znowu pojawi się temat na forum, że MP nie działa. 

 

temporary_1_17_01 - 1.17.01 for incompatible mods... to jest dokładnie ta wersja, której potrzebujesz. Literka „s” oznacza, że to jest steam, ale skoro już wybierasz wersje na steamie to logiczne jest, że masz wersję steamową. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.