Jump to content

MatriXeR

Veteran Driver IV
 • Content Count

  40
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Truck?

About MatriXeR

 • Rank
  3t Helicopter

Profile Information*

 • Gender
  Not Telling
 • Interests
  facebook.com/MateuszNaSzlaku

Recent Profile Visitors

327 profile views
 1. Problem rozwiązany. Poczytałem trochę forum Logitecha. Wystarczyło odłączyć kierownicę całkowicie od zasilania (od kontaktu jak i dojście do kierownicy), zaczekać 30 sek., podłączyć ponownie do kontaktu oraz do komputera przez inne wejście USB niż wcześniej.
 2. Poza tym, jeśli mnie pamięć nie myli, twórcy Multiplayera prawnie nie mogą modyfikować mapy gry.
 3. Nie mogę na komputerze znaleźć nic innego prócz Logitech Gaming Software. Co powinienem jeszcze odnaleźć?
 4. Właśnie teraz go przeinstalowałem drugi raz- wciąż to samo.
 5. Witam! Mam do Was ważną dla mnie sprawę. Otóż użytkuję od prawie roku nową kierownicę Logitech G27, jedynie do gry ETS2. Nigdy nie miałem z nią problemów aż do teraz. Nagle pewnego razu gdy podłączyłem kierę do komputera w trakcie kalibracji zielona dioda nad lewarkiem zaczęła migać, a kalibracja przerywała się w trakcie. Gdy wchodzę do gry mam teraz do dyspozycji opcję sterowania "klawiatura+Logitech G27" (gdy wcześniej miałem tylko G27.) W wyniku tego nie działa sprzęgło i lewarek. Wszystkie kable są podłączone. Co może być tego przyczyną? Z góry bardzo dziękuję. Jest to dla mnie ważne, gdyż chcę niedługo ją sprzedać w działającym stanie.
 6. Dlatego grając na klawiaturze nie powinno się pisać w trakcie jazdy. A jeżeli na prawdę trzeba to na prostej drodze i co słowo lub dwa klikać enter
 7. Ja używam takiego sposobu, że usuwam całą wiadomość backspacem i klikam enter.
 8. Także nalepszym wyjściem byłoby zablokowanie użycia niektórych fraz
 9. Nie widzę sposobu naprawy tego problemu z wyjazdem z NCZ. Gdy Was wtedy wybija to znajdujecie się w sobie, więc efekt jest jakbyś pojawił się w grze na miejscu innego gracza na CZ.
 10. Nadal byłby problem ze świeżakami jak napisał Wooqash.
 11. Ja tam mandaty mam wyłączone. Zgadzam się z Tobą Łukasz, autostrady mają łuki jakby były położone w piętrzystych wyżynach/ górach a nie nizinach. Wjeżdzając na autobahnę liczę na spokojną jazdę na tempomacie, a tutaj trzeba manewrować tą kierownicą jak kierowca bolidu Na szczęście na ratunek przychodzi RusMap, ale to ratuje mi rozgrywkę tylko na SP. PS. Maciek- świetny gif
 12. Jeżeli coś jest przyklepane to myślę, że chłopaki się za to wezmą, a nam pozostaje grzecznie czekać. Nie od razu Kraków zbudowano
 13. Jeżeli konwój/spotkanie jest dobrze zorganizowane to takich problemów nie powinno być. Przecież na koledze można zrespawnować się nie tylko na parkingu w Mannheim, ale w każdym miejscu z kolizjami.
 14. Jeżeli jeździ się wg. przepisów to z mandatami nie ma problemu ( nie dotyczy bezsensownych ograniczeń do 70 km/h na autostradzie )
 15. To nadal nie byłoby problemem, bo nie trudno pobrać gotowy profil do gry z dużym levelem.
×
×
 • Create New...