Jump to content

Radex

Veteran Driver VII
 TruckersMP Profile
 • Posts

  403
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

About Radex

 • Birthday 10/28/1994

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Preferred Trucks
  Volvo
 • EU Garage Location
  Poland: Wroclaw

External Websites

Recent Profile Visitors

2206 profile views

Radex's Achievements

47

Reputation

 1. Hey, I have a question about twin trailers, I haven't seen one in the rules, and the topics that covered it are archived - are restrictions still there or can I use double trailers all over the map?
 2. Happy Birthday :)

 3. Jest jeszcze jeden sposób na to, aby zlecenia nam się pojawiły, ale potrzeba do tego garażu. Jeśli masz garaż, korzystasz z szybkiej podróży.
 4. Sterowniki masz aktualne? Kiedyś miałem podobny problem z inną grą, aktualizacja sterownika karty graficznej rozwiązała problem.
 5. Radex

  Brak zleceń

  Jeśli posiadasz garaż to wystarczy skorzystać z szybkiej podróży - działa za każdym razem.
 6. W jednej z aktualizacji to wyrzucili. Faktycznie kiedyś przy zaciągniętym hamulcu ręcznym światła stopu się paliły.
 7. Radex

  0.2.2.1.5 Released

  Thanks for Ghost Mode!
 8. W krajach gdzie zarabia się tyle samo/więcej niż w Polsce i paliwo jest 4 razy tańsze niż w Polsce ludzie robią kilometry na potęgę, później jak auto zjeżdża do Polski to przecież jest igła z 100-200k k i kupiony od pierwszego właściciela co do Kościoła tylko jeździł i ludzie w to wierzą, więc taki przebieg to norma w większości aut niekręconych.
 9. Nie rozumiem dlaczego obrażasz ludzi z Azji, na ich serwerach prawie nikt nie gra, oni tak samo jak i Ty chcą czerpać przyjemność z rozgrywki na MP, serio przez to, że pokazuje Ci, że oni mają ping po 300 odechciewa Ci się grać? Zawsze można pojechać inną trasą lub poczekać niech oni się oddalą. Niektórzy myślą tylko i wyłącznie o sobie, żeby inni mieli gorzej, ale ja muszę mieć wygodę. Przestańcie ciągle narzekać na ludzi, którzy grają w dalekiej odległości od postawionego serwera, bo to już się nudne robi, skończyliście z ruskimi i wchodzicie na Azjatów.
 10. Radex

  Witajcie

  Na prośbę autora zamykam temat.
 11. Ciężko będzie Ci sprzedać anglika w Polskiej sekcji.
 12. Temat nie spełnia wymagań. Archiwum.
 13. Przenoszę do rozwiązanych.
 14. Na prośbę autora tematu zamykam i przenoszę do archiwum.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.