Jump to content

Tetejcho

Veteran Driver
 • Content Count

  47
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Truck?

1 Follower

About Tetejcho

 • Rank
  3t Helicopter
 • Birthday 01/24/2001

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Preferred Trucks
  Scania
 • Known languages
  Polski

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tetejcho

  Naczepy

  Nie wiem, co chodzi, ale dzisiaj pierwszy raz wszystko mi działało. Czyżby to najnowszą aktualizacja, coś zmieniła. Błąd występował w trybie wieloosobowym (a przynajmniej na jednoosobowym, tego nie zauważyłem). Chyba że to wina (zapełnionego w 99%) EU2, chociaż ładunki brałem z mało zatłoczonych miejsc (nawet gdy nikogo nie było w zasięgu TABA). Z ciekawości, postanowiłem zabrać ładunek do i z Calais - również wszystko działało. Jak znajdę później czas, to wbije w tygodniu i sprawdzę, co i jak. Jeśli wszystko, będzie działać, poproszę o zamknięcie tematu. Ostatnie LOGI:
 2. Tetejcho

  Naczepy

  Gdy chce załadować naczepę, pojawia się komunikat o załadunku i gra się zawiesza. Czasami się uda, jednak ponownie wywala po zaparkowaniu w menu podsumowanie. Podczas zamiany naczepy znów występuje błąd i wszystko się zacina. Pomaga tylko zresetowanie gry z menadżera zadań.
 3. Tetejcho

  Ban

  Dostałem bana za jazdę pot prąd (chyba będę się odwoływał), ale kara już powinna minąć. Sprawdzałem skrót czasu i on pokazuje około 17:00, a mamy 19:05.
 4. Strona wygasła https://forum.scssoft.com/download/file.php?id=4160&sid=f142bad82c77a173a5060c8349de8feb.
 5. Tetejcho

  Ewent

  Przynajmniej przedmioty do kabiny działają. Dziękuję za odpowiedź/ do zamknięcia.
 6. Tetejcho

  Ewent

  Pierwszy raz postanowiłem zabrać udział w ewencie. Niestety po polowania ciężarówki zostałem wyrzucony za nieprawidłowy zestaw akcesoriów (Invalid accessory set detected. Change your paint job please). ............... [pytanie] Tak, jest ze wszystkimi ewentowymi malowaniami? https://ibb.co/iS3DJ8
 7. Tetejcho

  Aktualizacja 1.31

  ok.
 8. Tetejcho

  Aktualizacja 1.31

  Myślałem, że wszystko działa. Ustawiłem wersję gry, którą doradziła mi inna osoba. Gram na singlu, mówię: chyba działa. Idę na multi: komunikat o aktualizacji do najnowszej wersji. Jadę w trasę. Po trasie na multi, postanowiłem zobaczyć, jak tam na singlu. Kolejny komunikat o aktualizacji i przenosi mnie do "domu". Ustawiam GPS i boją się uruchomić multi. I stało się, to, co myślałem. Niby zła wersja. To już nie wiem, co mam wybrać. https://ibb.co/gXoPWJ Chciałem edytować ostatni wpis, niestety admin mnie wyprzedził i zamknął temat, dlatego postanowiłem zrobić nowy.
 9. Tetejcho

  Aktualizacja 1.31

  W takim razie wczytuje kwietniowy zapis. Temat do zamknięcia.
 10. Tetejcho

  Aktualizacja 1.31

  Wyskakuje mi komunikat "niekompatybilny zapis gry".
 11. Tetejcho

  Aktualizacja 1.31

  Witam, gdy pojawiła się beta, zaktualizowałem grę do najnowszej wersji 1.31. Wczoraj zobaczyłem informacji, że jest aktualizacja do multi i postanowiłem zobaczyć, jak to tam działa. Wyłączam aktualizacje i włączam grę, jednak mam komunikat o złej wersji. Resetuje komputer i nadal, to samo. Teraz za bardzo nie rozumiem, czy to wina mojego windows7, czy coś jednak źle robię? https://ibb.co/kWNNYy
 12. Tetejcho

  ETS2 zgon?

  Poradziłem sobie - wystarczyło wejść w ustawienia ets2 na Steam w "pliki lokalne" i tam skopiować adres docelowy folderu Do zamknięcia/rozwiązane. (gdyby komuś kiedyś, to nie działo - zapraszam na priv)
 13. Tetejcho

  ETS2 zgon?

  A drugie pytanie, pomożesz? https://ibb.co/g1ccex Skoro nie folder Steam >> ETS2, to jaki? Wszelkie dodatkowe pliki mogę dosłać, jeśli to konieczne.
 14. Tetejcho

  ETS2 zgon?

  Witam, przeniosłem na chwile moje aktualne konto na pendrive, ponieważ ogarniałem sobie pamięć na komputerze i instalowałem wszystko na nowo. Teraz mam oczywiście mniej syfu i o połowę więcej miejsca. Po ponownym zainstalowaniu ETS2, pojawiła się czysta gra. Chciałbym się dowiedzieć, jak wgrać do czystej gry, stary zapis. Skopiowałem oczywiście wcześniej główny folder ETS2 z biblioteki. https://ibb.co/jYD6rc Drugie pytanie zgaduje, że może być bardzo powiązane z pierwszym, jednak nie mam stu procentowej pewności. Po naciśnięciu dalej, pojawia mi się komunikat "You must select valid Euro Truck Simulator 2 Path!" , a u góry widnieje informacja "Please select your Euro Truck Simulator 2 Directory:", a pod spodem domyślnie wybrana lokalizacja "C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Euro Truck Simulator 2". I nie wiem co teraz - dziwne, ponieważ wcześniej działo wszystko normalnie. https://ibb.co/g1ccex Pozdrawiam i liczę na szybką odpowiedź.
 15. Tetejcho

  Darmowa naprawa?

  Bardzo dziękuję za pomoc. Proszę przenieść do rozwiązanych.
×