Jump to content

Tetejcho

Veteran Driver II
 • Content Count

  50
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Truck?

2 Followers

About Tetejcho

 • Rank
  3t Young Seedlings
 • Birthday 01/24/2001

Profile Information*

 • Gender
  Male
 • Preferred Trucks
  Scania
 • Known languages
  Polski

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dziękuję/ do rozwiązanych.
 2. Czytałem inne wpisy, ale żaden nie był mi pomocny. Chodzi o zimową modyfikację na MP. Na singlu, wszystko działa prawidłowo, jednak na multi niestety nie. Usuwałem i instalowałem folder z modyfikacjami na nowo (nazwy pobranych plików, są oczywiście bez zmian). Gdy wchodzę na multi w modyfikacje, nic się się wyświetla. Wystarczy nawet sam śnieg, byle był klimat. https://ibb.co/7t5VxSK
 3. Tetejcho

  Oś hamowania

  Już wszystko działa. do zamknięcia
 4. Tetejcho

  Oś hamowania

  Sprawdzałem wszystkie opcje i nic. Oś przyspieszanie działa prawidłowo. Gdy ciągnik cofa i wcisnę prawie na maksa oba pedały, jadę do przodu. Dodatkowo, gdy mam ręczny ciągnik ma wystarczająco dużo mocy, aby ruszyć mimo to.
 5. Tetejcho

  Oś hamowania

  Podłączyłem kierownicę "Ferrari Racing Wheel Red Legend Edition", wybrałem sterowanie kierownicą i od samego początku oś hamowanie, jest ustawiona na maksa - cały czas mam włączony wsteczny. https://ibb.co/Z8Y2bC7
 6. Tetejcho

  Naczepy

  Nie wiem, co chodzi, ale dzisiaj pierwszy raz wszystko mi działało. Czyżby to najnowszą aktualizacja, coś zmieniła. Błąd występował w trybie wieloosobowym (a przynajmniej na jednoosobowym, tego nie zauważyłem). Chyba że to wina (zapełnionego w 99%) EU2, chociaż ładunki brałem z mało zatłoczonych miejsc (nawet gdy nikogo nie było w zasięgu TABA). Z ciekawości, postanowiłem zabrać ładunek do i z Calais - również wszystko działało. Jak znajdę później czas, to wbije w tygodniu i sprawdzę, co i jak. Jeśli wszystko, będzie działać, poproszę o zamknięcie tematu. Ostatnie LOGI:
 7. Tetejcho

  Naczepy

  Gdy chce załadować naczepę, pojawia się komunikat o załadunku i gra się zawiesza. Czasami się uda, jednak ponownie wywala po zaparkowaniu w menu podsumowanie. Podczas zamiany naczepy znów występuje błąd i wszystko się zacina. Pomaga tylko zresetowanie gry z menadżera zadań.
 8. Tetejcho

  Ban

  Dostałem bana za jazdę pot prąd (chyba będę się odwoływał), ale kara już powinna minąć. Sprawdzałem skrót czasu i on pokazuje około 17:00, a mamy 19:05.
 9. Strona wygasła https://forum.scssoft.com/download/file.php?id=4160&sid=f142bad82c77a173a5060c8349de8feb.
 10. Tetejcho

  Ewent

  Przynajmniej przedmioty do kabiny działają. Dziękuję za odpowiedź/ do zamknięcia.
 11. Tetejcho

  Ewent

  Pierwszy raz postanowiłem zabrać udział w ewencie. Niestety po polowania ciężarówki zostałem wyrzucony za nieprawidłowy zestaw akcesoriów (Invalid accessory set detected. Change your paint job please). ............... [pytanie] Tak, jest ze wszystkimi ewentowymi malowaniami? https://ibb.co/iS3DJ8
 12. Myślałem, że wszystko działa. Ustawiłem wersję gry, którą doradziła mi inna osoba. Gram na singlu, mówię: chyba działa. Idę na multi: komunikat o aktualizacji do najnowszej wersji. Jadę w trasę. Po trasie na multi, postanowiłem zobaczyć, jak tam na singlu. Kolejny komunikat o aktualizacji i przenosi mnie do "domu". Ustawiam GPS i boją się uruchomić multi. I stało się, to, co myślałem. Niby zła wersja. To już nie wiem, co mam wybrać. https://ibb.co/gXoPWJ Chciałem edytować ostatni wpis, niestety admin mnie wyprzedził i zamknął temat, dlatego postanowiłem zrobić nowy.
 13. W takim razie wczytuje kwietniowy zapis. Temat do zamknięcia.
 14. Wyskakuje mi komunikat "niekompatybilny zapis gry".
×
×
 • Create New...