Tetejcho

Members
 • Content count

  45
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Truck?

1 Follower

About Tetejcho

 • Rank
  3t Helicopter
 • Birthday 01/24/2001

Profile Information

 • Gender Male
 • Preferred Trucks Scania
 • American Garage Location
 • EU Garage Location
 1. Ban

  Dostałem bana za jazdę pot prąd (chyba będę się odwoływał), ale kara już powinna minąć. Sprawdzałem skrót czasu i on pokazuje około 17:00, a mamy 19:05.
 2. Strona wygasła https://forum.scssoft.com/download/file.php?id=4160&sid=f142bad82c77a173a5060c8349de8feb.
 3. Ewent

  Przynajmniej przedmioty do kabiny działają. Dziękuję za odpowiedź/ do zamknięcia.
 4. Ewent

  Pierwszy raz postanowiłem zabrać udział w ewencie. Niestety po polowania ciężarówki zostałem wyrzucony za nieprawidłowy zestaw akcesoriów (Invalid accessory set detected. Change your paint job please). ............... [pytanie] Tak, jest ze wszystkimi ewentowymi malowaniami? https://ibb.co/iS3DJ8
 5. Aktualizacja 1.31

  ok.
 6. Aktualizacja 1.31

  Myślałem, że wszystko działa. Ustawiłem wersję gry, którą doradziła mi inna osoba. Gram na singlu, mówię: chyba działa. Idę na multi: komunikat o aktualizacji do najnowszej wersji. Jadę w trasę. Po trasie na multi, postanowiłem zobaczyć, jak tam na singlu. Kolejny komunikat o aktualizacji i przenosi mnie do "domu". Ustawiam GPS i boją się uruchomić multi. I stało się, to, co myślałem. Niby zła wersja. To już nie wiem, co mam wybrać. https://ibb.co/gXoPWJ Chciałem edytować ostatni wpis, niestety admin mnie wyprzedził i zamknął temat, dlatego postanowiłem zrobić nowy.
 7. Aktualizacja 1.31

  W takim razie wczytuje kwietniowy zapis. Temat do zamknięcia.
 8. Aktualizacja 1.31

  Wyskakuje mi komunikat "niekompatybilny zapis gry".
 9. Aktualizacja 1.31

  Witam, gdy pojawiła się beta, zaktualizowałem grę do najnowszej wersji 1.31. Wczoraj zobaczyłem informacji, że jest aktualizacja do multi i postanowiłem zobaczyć, jak to tam działa. Wyłączam aktualizacje i włączam grę, jednak mam komunikat o złej wersji. Resetuje komputer i nadal, to samo. Teraz za bardzo nie rozumiem, czy to wina mojego windows7, czy coś jednak źle robię? https://ibb.co/kWNNYy
 10. ETS2 zgon?

  Poradziłem sobie - wystarczyło wejść w ustawienia ets2 na Steam w "pliki lokalne" i tam skopiować adres docelowy folderu Do zamknięcia/rozwiązane. (gdyby komuś kiedyś, to nie działo - zapraszam na priv)
 11. ETS2 zgon?

  A drugie pytanie, pomożesz? https://ibb.co/g1ccex Skoro nie folder Steam >> ETS2, to jaki? Wszelkie dodatkowe pliki mogę dosłać, jeśli to konieczne.
 12. ETS2 zgon?

  Witam, przeniosłem na chwile moje aktualne konto na pendrive, ponieważ ogarniałem sobie pamięć na komputerze i instalowałem wszystko na nowo. Teraz mam oczywiście mniej syfu i o połowę więcej miejsca. Po ponownym zainstalowaniu ETS2, pojawiła się czysta gra. Chciałbym się dowiedzieć, jak wgrać do czystej gry, stary zapis. Skopiowałem oczywiście wcześniej główny folder ETS2 z biblioteki. https://ibb.co/jYD6rc Drugie pytanie zgaduje, że może być bardzo powiązane z pierwszym, jednak nie mam stu procentowej pewności. Po naciśnięciu dalej, pojawia mi się komunikat "You must select valid Euro Truck Simulator 2 Path!" , a u góry widnieje informacja "Please select your Euro Truck Simulator 2 Directory:", a pod spodem domyślnie wybrana lokalizacja "C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Euro Truck Simulator 2". I nie wiem co teraz - dziwne, ponieważ wcześniej działo wszystko normalnie. https://ibb.co/g1ccex Pozdrawiam i liczę na szybką odpowiedź.
 13. Darmowa naprawa?

  Bardzo dziękuję za pomoc. Proszę przenieść do rozwiązanych.
 14. Darmowa naprawa?

  W trakcie wczorajszego konwoju, w którym miałem okazje uczestniczyć jako pilot usłyszałem zdania "... i 60% uszkodzeń" oraz "no to wpisz sobie..." i tutaj niestety nie usłyszałem co dalej, ponieważ inny kierowca wyjechał poza zasięg radia. Niestety, gdy się zapytałem na czacie (mam popsuty mikrofon i nie mogłem na radiu) niestety odpisała tylko jedna osoba "a jest w ogóle, taka komenda?". Takie, jest również moje pytanie, czy istnieje komenda na naprawę pojazdu w trasie bez konieczności teleportacji do serwisu.
 15. Malowanie

  A drugie pytanie - czy da się wgrać własne lub pobrane (z modyfikacji) malowanie na multi. Chce mieć jedną naczepę np. IKEA. Chciałbym, żeby to działo, ponieważ po przejściu z singla na multi - ona, jest, jednak czas dostawy wynosi 00 godzin 00 minut.