Jump to content

adriandj83

Veteran Driver III
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Truck?

About adriandj83

 • Rank
  No Cargo
 • Birthday 01/12/1995

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Poland, Głogów
 • Virtual Trucking Company
  Plerp Company
 • Preferred Trucks
  Volvo
 • EU Garage Location
  Germany: Dortmund

Recent Profile Visitors

152 profile views
 1. adriandj83

  Buying trucks in Multiplayer

  Workers working for me on MP all the time and i have a lot of money, 1mln for 24h so its rly good but they didnt ride with cargos what they should when i adding points to his tree possibilities Sry for english.
 2. adriandj83

  ETS2 mp problem z wejście na serwer

  Skoro to crash gry to kazdy by go miał, a grać możesz, prawda? Przeinstaluj grę i tyle, zajmuje 2gb tylko więc 3min pobierania.
 3. adriandj83

  Problem z wynajętymi pracownikami.

  Dobrze szukałem Tak jak w moim pierwszym poście, pracownicy zarabiają normalnie, tylko, że wożą te najtansze towary, a nie, to co mają rozwinięte w umiejętnościach. Dziennie zarabiają mi około 800k zł, pracownicy jak najbardziej działają i zarabiają. Jeśli nie widać z tego żadnych profitów to wystarczy wejść np do salonu i pieniądze się pojawiają. Chodzi tylko o to, że nie rozwożą mi towarów takich jak ADR czy inne, które mają rozwinięte. Fajne jest to, że nawet jak nie ma mnie w grze, to pracownicy na mnie zarabiają. Czyli z tego co widzę, nie ma chyba na to rozwiązania.
 4. W configu nie ma żadnej funkcji na zmianę autosave? Jutro sprawdzę, musi coś takiego być.
 5. adriandj83

  ETS2 mp problem z wejście na serwer

  Odinstaluj i zainstaluj lub nadinstaluj jeszcze raz Multiplayer.
 6. adriandj83

  Problem z instalacją (z launcherem)

  Daj po prostu ponów próbę kilka razy, a jak nie pomoże to ignoruj. Prawa dostępu nie mają tu nic do rzeczy, bo próbowałeś jako administrator, poza tym tutaj jest problem z instalacją jednego pliku, bo z tego co widzę, reszta się instaluje więc najpierw ponów próbę, a jak nic to ignoruj i tyle.
 7. Cześć, wynająłem sobie pracowników, mam już 4 i tutaj pojawia się problem, jeden z nich ma ADR rozwinięte na maksimum, 2 ma delikatny ładunek rozwinięty na maksimum, a dalej rozworzą jakieś towary za 6k PLN, robiłem g_force_economy_reset ale niestety nie pomaga, ma ktoś na to jakiś inny sposób, którego po przeczesaniu forum nie znalazłem? Czekam na odpowiedź, pozdrawiam.
 8. adriandj83

  Brak nowych towarów.

  Zrobiłem to i działa, można zamknąć: 1. Wpisz w konsolę komendę g_force_economy_reset 1 2. W tym momencie, powinny się ukazać wszystkie zlecenia. Jeśli nadal ich nie będzie, powtórz czynność. Wpisz jeszcze raz komendę i ponownie uruchom grę. 3. Gdy zlecenia się pojawią, w konsolę wpisz komendę g_force_economy_reset 0
 9. adriandj83

  Brak nowych towarów.

  Mam własną ciężarówkę oraz 2 kierówców innych, którzy też mają własne ciężarówki i właśnie dziwiło mnie to, czemu się tak dzieje, zaraz spróbuję i dam znać.
 10. adriandj83

  Brak nowych towarów.

  Cześć, mam pytanie. Nie wiem czy to błąd, czy to celowe, ale np mam ulepszone ADR 5/6 i długodystansowiec na 2 lvl, a i tak mam tylko do rozwożenia te podstawowe towary, z ADR w ogóle ofert nie ma. Ma ktoś na to rozwiązanie? Bo mam 8lvl, chciałbym więcej coś zarabiać za dowożenie towarów, a tak tylko max 28k zł mam i więcej nie da rady, bo np z ADR w ogóle nie ma oferta ani tych na długi dystans. Proszę o szybką odpowiedź, pozdrawiam!
×