Jump to content

Prosik

Veteran Driver IV
 • Content Count

  19
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Truck?

1 Follower

About Prosik

 • Rank
  1t Caravan
 1. Prosik

  Tachograf

  Pierwsze słyszę o tacho na MyVTC.net . Nie wiem o co może mu chodzić. Prosi o dodanie tacho do multi , więc dałem mu link ,że jest skończone.
 2. Prosik

  Tachograf

  MWL4 już dawno zrobił tacho do multi Czeka pewnie na wprowadzenie. Dodam ,że tacho tylko w ETS 2 powinno być. Jak każdy pewnie wie w USA nie ma czegoś takiego.
 3. Prosik

  FPS DROPS - ATS MP

  It makes it very difficult to drive on the roads next to large cities. A lot of people cant normally go and make accidents. Maby a better method of rendering vehicles other players?
 4. Hello, I want to report a problem with fps drops to 5-15 fps. The problem occurs only when on the TAB we have more than 40 players. When there are already 60 players situation is reminiscent of Rotterdam with ETS 2 on the MP. The range of loading set to 200m. I know that this problem will be hard but try to fix it. BTW thanks for a great MP MOD! I AM WITH YOU FROM THE BEGINNING AND JUMP what you did IS HUGE
 5. Witam Nazwa Sugestii: Poprawa działania kogutów przy naczepach oraz ciągnikach siodłowych. Opis Sugestii: Naprawcie tylny kogut w naczepach bo można dostać oczoplonsu jak się za kimś jedzie dłużej w nocy. Do tego można by spowolnić prędkość migotania przez co były by one bardziej realistyczne. Przykładowe obrazki: brak Dlaczego twoja sugestia a nie inna?: Bo tak Proszę o wasze opinie na ten temat
 6. Grafika nie powala ... A już myślałem ,że będzie jakieś pozytywne zaskoczenie a tu ETS 2 w przebraniu. Szkoda
 7. Yes someone say this... and now we dont get double trailers. Sad
 8. .... I w8 for double trailers very long. Now you say that ? You disppoint me now ....
 9. When double trailers ? Good job mwl4 very fast update
 10. Jeśli było by AI to można by i w 5-10 osób grać heh Na pewno było by bardzo fajnie jeśli to by było zsynchronizowane.
 11. Będzie nam ciebie brakowało , odchodzisz pewnie z powodu podjęcia pracy w SCS więc powodzenia na nowej drodze do kariery Dziękujemy za wkład w mp
 12. Może pomyślcie o postawieniu kolejnego zwykłego serwera ? Lagi gdy było ponad 2k graczy na serwerze były od początku powstania tego moda. Poruszaliśmy ten temat na forum już dawno. Ping zaczyna skakać i przez to są takie błędy w synchronizacji. Nie sądzicie ,że to może być wina ludzi którzy grają z zbyt wysokim pingiem np. 400 ? Gracze z takim pingiem spowalniają pracę całego serwera, dlatego wnioskuje aby obniżyć ping limit do 250, być może wtedy będzie można znów zwiększyć ilość slotów.
 13. Odinstaluj Microsoft Visual c++ i zainstaluj z tego linku : http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=5555 Może coś pomoże Ps. Nie wspomniałeś jaki system masz. Spróbuj uruchomić multi w trybie zgodności z Windows 7.
 14. Panowie te szkice to tylko koncepcje Wszystko może wyglądać zupełnie inaczej i należy poczekać na propozycje konstruktorów ciężarówek a nie kierować się obecną grafiką zrobioną w celu zobrazowania mniej więcej o co chodzi. Widzę ,że same niezadowolenie panuje na forum z tego powodu ale pomyślcie też o kierowcy który uderza w drzewo. Jeśli silnik będzie wysunięty choć lekko do przodu to pozwoli zwiększyć to jego szanse na przeżycie
 15. Na pewno lepszy dla pieszego jest taki nos niż pionowa ściana kiedy wpada na niego obecny tir.
×
×
 • Create New...