Jump to content

Prosik

Veteran Driver IV
 • Content Count

  19
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Truck?

1 Follower

About Prosik

 • Rank
  1t Caravan
 1. Prosik

  Tachograf

  Pierwsze słyszę o tacho na MyVTC.net . Nie wiem o co może mu chodzić. Prosi o dodanie tacho do multi , więc dałem mu link ,że jest skończone.
 2. Prosik

  Tachograf

  MWL4 już dawno zrobił tacho do multi Czeka pewnie na wprowadzenie. Dodam ,że tacho tylko w ETS 2 powinno być. Jak każdy pewnie wie w USA nie ma czegoś takiego.
 3. Witam Nazwa Sugestii: Poprawa działania kogutów przy naczepach oraz ciągnikach siodłowych. Opis Sugestii: Naprawcie tylny kogut w naczepach bo można dostać oczoplonsu jak się za kimś jedzie dłużej w nocy. Do tego można by spowolnić prędkość migotania przez co były by one bardziej realistyczne. Przykładowe obrazki: brak Dlaczego twoja sugestia a nie inna?: Bo tak Proszę o wasze opinie na ten temat
 4. Grafika nie powala ... A już myślałem ,że będzie jakieś pozytywne zaskoczenie a tu ETS 2 w przebraniu. Szkoda
 5. Yes someone say this... and now we dont get double trailers. Sad
 6. .... I w8 for double trailers very long. Now you say that ? You disppoint me now ....
 7. When double trailers ? Good job mwl4 very fast update
 8. Jeśli było by AI to można by i w 5-10 osób grać heh Na pewno było by bardzo fajnie jeśli to by było zsynchronizowane.
 9. Będzie nam ciebie brakowało , odchodzisz pewnie z powodu podjęcia pracy w SCS więc powodzenia na nowej drodze do kariery Dziękujemy za wkład w mp
 10. Odinstaluj Microsoft Visual c++ i zainstaluj z tego linku : http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=5555 Może coś pomoże Ps. Nie wspomniałeś jaki system masz. Spróbuj uruchomić multi w trybie zgodności z Windows 7.
 11. Panowie te szkice to tylko koncepcje Wszystko może wyglądać zupełnie inaczej i należy poczekać na propozycje konstruktorów ciężarówek a nie kierować się obecną grafiką zrobioną w celu zobrazowania mniej więcej o co chodzi. Widzę ,że same niezadowolenie panuje na forum z tego powodu ale pomyślcie też o kierowcy który uderza w drzewo. Jeśli silnik będzie wysunięty choć lekko do przodu to pozwoli zwiększyć to jego szanse na przeżycie
 12. Na pewno lepszy dla pieszego jest taki nos niż pionowa ściana kiedy wpada na niego obecny tir.
 13. Witam może mało z was o tym wie ,ale nadchodzą bardzo duże zmiany w wyglądzie ciężarówek w całej UE. Generalnie chodzi o to ,że płaskie przody ciężarówek zostaną zastąpione czymś w rodzaju nosa aby poprawić bezpieczeństwo pieszych , rowerzystów ale także samego kierowcy. Mam nadzieję ,że będą choć troszkę zbliżone do samochodów amerykańskich Tu każdy może przeczytać o co dokładnie chodzi : http://www.tirynatory.pl/2014/12/17/sukces-przekonalismy-ue-do-szybkiego-wprowadzenia-nowych-bezpieczniejszych-kabin-tirow/ W tym artykule zamieszczono także informacje na temat tego ,że Polska odstąpiła od poparcia w wprowadzeniu Mega-ciężarówek czyli zestawów o wadze nawet 60 ton! Troszkę szkoda , ale jak wiadomo wszystko ze względu bezpieczeństwa oraz stanu dróg zapewne. Mam nadzieję ,że i wam pomysł "nosów" w tirach przypadnie do gustu.
×
×
 • Create New...