Jump to content

Update 1.19 ETS2 nowe miasta Pécs i Szeged


Recommended Posts

Wiem, że nie za bardzo na temat ale według mnie powinni rozbudować Francję i Włochy oraz dodać Hiszpanię i Portugalię. Albo któreś ze wschodnich krajów Unii np. Litwę lub państwo południa czyli Grecję.

 

Jakby mieli rozbudować Hiszpanię i Portugalię to Francję też by musieli :P

Zawsze są Mody. W TruckSimMap macie Hiszpanie z Portugalią (Chyba), rozbudowane Włochy i upadającą Grecję (Na dodatek macie Afrykę), a w ProMods macie póki co Estonię ale w planach jest też Łotwa, Litwa i połączenie z mapa Poland Rebuilding.

 

A jeśli kiedyś wszyscy będziemy mieli sprzęt na milion FPSów to może te mapy będziemy mieli na MP...

Link to comment
Share on other sites

Zawsze są Mody. W TruckSimMap macie Hiszpanie z Portugalią (Chyba), rozbudowane Włochy i upadającą Grecję (Na dodatek macie Afrykę), a w ProMods macie póki co Estonię ale w planach jest też Łotwa, Litwa i połączenie z mapa Poland Rebuilding.

 

A jeśli kiedyś wszyscy będziemy mieli sprzęt na milion FPSów to może te mapy będziemy mieli na MP...

 

No ale tak jak napisałeś, jeśli kiedyś byśmy mieli ten sprzęt to może byśmy mieli mapy :)

Ale nie wszystkich jest moze stać na nowy komputer z tym milionem fpsów :P

  • Upvote 1

IzoBqI6.jpg  

 

Link to comment
Share on other sites

Cieszmy się tym co mamy bo mogłą być tak że nic byśmy nie mieli tak jak w ets 1 co była warszawa i tyle

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj SCS udostępnił wersję 1.19 jako open_beta i jednak oprócz wspomnianych dwóch miast dostaniemy kilka pomniejszych nowości.
 

- Hungary expansion - we have added two new cities to the Going East! content - Pécs and Szeged


Tutaj nie ma co się rozpisywać, bo wszyscy wiedzą o co chodzi.
 
pecs_preview.jpg
 
szeged_preview.jpg
 

- Mod Manager - for ease of preview and organization of modded content. We encourage all mod makers to check out Mod Manager documentation for instructions on how to make sure that your mods are well prepared for the new Mod Manager.

 
Za to ta nowość jako druga z ważniejszych ze zmian wymaga krótkiego opisu. SCS całkowicie zmienił listę modów oraz zarządzanie nimi z poziomu gry. Każdy mod od teraz zamiast samej nazwy pliku może zawierać zdjęcie, opis oraz informację o wersjach, z którymi jest kompatybilny dany mod. Dodano również możliwość dodania modyfikacji do ulubionych, możliwość wyszukiwania czy posortowania oraz kategoryzacji. Oprócz tego mamy też listę aktywnych modów, którym możemy nadać własny priorytet przesuwając w górę lub w dół i nie trzeba już dodawać wykrzykników na początku nazw plików, aby były one wyżej. Cały pomysł bardzo się chwali na plus, bo czegoś takiego brakowało wszystkim produktom SCS'u od niepamiętnych czasów. Po czasie wszyscy zapomną o starym systemie zarządzania i obecny będzie już normą, ale mam wrażenie, że troszeczkę czasu oraz i chęci trzeba będzie włożyć aby przystosować się do nowych realiów, gdyż póki co ta "wyszukiwarka modów" według mnie jest ciutek za duża (przy ilości modów 30+ w folderze), ale myślę, że to kwestia przyzwyczajenia.
mod_manager_preview.jpg
 
Teraz czas na drobniejsze zmiany w grze, które też są dość ciekawe.
 

- Manual control for automatic transmission (shifting hints, switch between manual/auto)

 
Niestety nie udało mi się odgadnąć jak to niby działa. W ustawieniach kontrolerów do tej zmiany pojawiły się 3 nowe pozycje (Shift Up, Shift Down, Switch gearbox) i niestety nie potrafię się chyba tym obsłużyć. Shift Up i Shift Down działają identycznie jak zmiana biegów góra/dół, a przycisk Switch Gearbox nie reaguje na nic i nic też nie zmienia. Może ktoś z Was wie co trzeba robić i co to dokładnie robi? (Teoretycznie powinno to dać możliwość ręcznej zmiany biegów góra/dół na skrzyni automatycznej i teoretycznie działa, ale standardowe przyciski góra/dół też na to reagują więc nie wiem czym to się różni).
 

- Controls for dashboard navigation map (zoom, turn off)

 
Dodano w końcu dość wyczekiwaną możliwość zmiany zoom'u mapki wewnątrz pojazdu. Oprócz 4 domyślnych trybów znanych z doradcy drogowego jest też 5 umożliwiający całkowite wyłączenie ekraniku.
 

- Driver controlled trip info stored in truck computer (distance, consumption)

 
Dość ciekawa funkcja, ale nie wiem kto z tego będzie korzystał :P Dużo fajniejszą opcją byłoby wprowadzenia licznika, który można resetować (tak jak normalnie w samochodach mamy licznik całkowity przebiegu, oraz taki do resetowania).

Po za tym pomniejsze zmiany nie wymagające specjalnego opisu:
 

- Editor improvements (see Modding Info)
- Matching truck cabin interior looks shown in exterior view.
- Improved readability of dashboard info in some trucks (computer display, GPS map)
- Added wheel sounds on different surfaces (+ re-balanced sounds)
- Added sounds for sticks and buttons in truck cabin

 
SCS Blog: ETS2 1.19 Update Open Beta

  • Upvote 1

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Zauważyłem że w końcu naprawili światła do jazdy dziennej, teraz po zapaleniu świateł mijania zamiast gasnąć to się przyciemniają (nie testowane na wszystkich truckach). :)

 

 

76561198102887152.png

 

 

 

image.png

 

 

 

Generate your own dynamic signature at

http://jmdev.ca/twitch/

 

 

 

Take a look at in-game-rules

;)

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Dla mnie najlepsze co zostało wprowadzone to opcja zoomu nawigacji w kabinie, na resztę rzeczy jestem neutralnie nastawiony, nie jarają mnie, a to czy będą dwa miasta dodatkowe pewnie nie ciekawe (jeszcze nie testowałem tej wersji) to mi różnicy nie robi, mogli by popracować nad Going East.

Link to comment
Share on other sites

Moje wyjaśnienie odnośnie paru kwestii:

- Gearbox Switch <- chodzi zapewne o to, że można przełączyć skrzynię automatyczną na sekwensyjną i w drugą stronę. Coś dla tych, któzy czasem lubią zmieniać biegi, a czasem nie. :D

- Dashboard Clear info (tak - coś takiego jest) <- w updacie dodali licznik kilometrów tzw. dzienny (jak w samochodach). Wciśnięcie przycisku czyści wszystkie statystyki (nie licząc głównego licznika przebiegu).

Pozostałe wytłumaczył kolega WooQash.

Link to comment
Share on other sites

 

- Dashboard Clear info (tak - coś takiego jest) <- w updacie dodali licznik kilometrów tzw. dzienny (jak w samochodach). Wciśnięcie przycisku czyści wszystkie statystyki (nie licząc głównego licznika przebiegu).

 

Niestety w większości ciężarówek tego nie ma, resetuje tylko spalanie :(

 

 

76561198102887152.png

 

 

 

image.png

 

 

 

Generate your own dynamic signature at

http://jmdev.ca/twitch/

 

 

 

Take a look at in-game-rules

;)

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.