Jump to content

Update 1.19 ETS2 nowe miasta Pécs i Szeged


Recommended Posts

Fajne są te nowe opcje skrzyni biegów. Można przyciskiem przełączać się między sekwencją a automatem. Można przyciskiem wrzucić "luz". Dołożyli też przyciski Bieg w górę (automat), Bieg w dół (automat), można nimi zmusić skrzynie w trybie automatycznym do zmiany biegu, oczywiście jak się przedobrzy to skrzynia ustawi bieg po swojemu. Są też dźwięki przełączników wewnątrz kabiny.

Link to comment
Share on other sites

Jak widać ile osób tyle wersji, wiadome jest to, że oficjalnie nic nie wiadomo i nie będzie na pewno wiadome przez kupę czasu jeszcze.

Chyba ile ludzi tyle plotek

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja zauważyłem że w 1.19 dodali wreszcie normalne felgi w naczepach (w końcu mają otwory) :)

 

 

A wiadomo czy SCS planuje dodać kontrolkę podniesionej osi do wszystkich ciężarówek ? W paru modelach (Iveco Hi-Way, Renault Magnum/Premium, Actros MP3) kontrolka jest (widać ją po włączeniu elektryki) a nie świeci się gdy oś jest podniesiona

Link to comment
Share on other sites

Z tego co widziałem było to zgłaszane na Forum SCS'u, ale jak widać mają to gdzieś, zwłaszcza, że tak jak wspominasz nie jest to jakiś wielki problem.

 

Ja zauważyłem z goła inną rzecz, ale pewny nie jestem czy zostało to wprowadzone w 1.19, czy może wcześniej. Mianowicie obracając głowę w lewo jest teraz łagodne przejście w miejscu szyby (z kabiny na zewnątrz i odwrotnie) czego dotychczas nie było, można było tak ustawić kamerę aby widzieć "przekrój" szyby.

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Z tego co widziałem było to zgłaszane na Forum SCS'u, ale jak widać mają to gdzieś, zwłaszcza, że tak jak wspominasz nie jest to jakiś wielki problem.

 

Ja zauważyłem z goła inną rzecz, ale pewny nie jestem czy zostało to wprowadzone w 1.19, czy może wcześniej. Mianowicie obracając głowę w lewo jest teraz łagodne przejście w miejscu szyby (z kabiny na zewnątrz i odwrotnie) czego dotychczas nie było, można było tak ustawić kamerę aby widzieć "przekrój" szyby.

Na pewno nie było to wprowadzone w 1.19. Stawiam kilka aktualizacji wstecz. (Jeśli oczywiście kiedyś było inaczej bo jakoś wątpię w to)

Link to comment
Share on other sites

Skandynawia to ponad 20 miast jeśli się nie mylę. Każde jest inaczej zbudowane i wyjątkowe. Całe DLC było robione szmat czasu, pomyśl ile czasu by zajęło same modernizacje miast?

 

Już pomijając wszystko co przemawia za tym "nie najlepszym pomysłem" to czego ty chcesz od miast? Miasta się nie różnią od siebie?? A co do stacji benzynowej, we wszystkich miastach są garaże, a garaż może mieć własną stacje więc to także nie problem...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.