Jump to content

Notoryczny

Veteran Driver VII
 • Posts

  196
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

About Notoryczny

 • Birthday October 23

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Preferred Trucks
  DAF
  Iveco
  Mercedes
  Renault
  Volvo

Recent Profile Visitors

6552 profile views

Notoryczny's Achievements

20

Reputation

 1. Happy birthday!

 2. When will new updates come out for ats 1.6.1.7? :D

  1. Mirko9

   Mirko9

   As soon as possible.

  2. Ashley

   Ashley

   Literally now. Check again.

  3. Notoryczny
 3. i got 5 on it :)

  1. stilldre1976

   stilldre1976

   grab your 40, let's get keyed B)

  2. Notoryczny

   Notoryczny

   I got five on it,
   Messin' wit that Indo weed
   I got five on it,

   80-90's rap was better than today :D

 4. BDBP LOGISTYKA jest firmą, która powstała z myślą o połączeniu pasji i fascynacji w jedno. Nasze przedsiębiorstwo powstało z inicjatywy czterech kumpli którzy mają pewną wprawę w ETS. Z dnia na dzień firma rozwija się. Posiadamy wykwalifikowanych pracowników oraz stronę internetową na której można znaleźć wiele ciekawych informacji o naszej działalności. Nasze usługi świadczymy na terenie całej Europy, niedługo zostanie wdrożony transport Polska-Skandynawia. Rekrutacja jest już otwarta dla chętnych osób, które chcą poczuć się jak rasowy kierowca i przeżywać wiele ciekawych podróży razem z nami. Gwarantujemy najwyższą jakość usług i możemy pochwalić się najlepszym zgraniem w załodze. Możesz też nas znaleźć na Facebooku. Zapraszamy Jesteśmy godną firma zapewniające dobre warunki, u Nas panuje miła atmosfera, posiadamy godne zarobki, płatny urlop. Posiadamy również witrynę WWW, na której można Nas zobaczyć, jak pracujemy, jaką flotę posiadamy, czyli oferujemy przyjemną jazdę w dobrym towarzystwie. -Rozsądne godziny pracy -Nowy pojazd danej marki, z emisją spalin Euro 5/6 -Urlopy płatnę -Mercedes Benz 1844, Euro 5. Daf E6 -Volvo 2012, euro 5, 750 koni. -Volvo 2009, Euro 5. -Volvo 2012, euro 5, 500 koni -Rekrut może sam sobie wybrać w katalogu pojazdu jaki chce, a my zakupimy nowiutki sprzęt, żeby pracowało się lepiej. -Wymagamy kultury -Minimum 16 lat ukończone -W miarę realnej jazdy (typu nie zapieprzanie 160 xD, albo 60kmh na wstecznym mp4-ką) -1h dziennie gry, może. -EnTeR98 (Zarząd/właściciel) -Didek[PL](kierowca, właściciel, zarząd) -Mefistofeles (kierowca, właściciel, zarząd) -Cycu25[PL] (kierowca, właściciel, zarząd) -Notoryczny_e30(Współwłaściciel) Znajdziesz Nas na facebooku. ZDJĘCIA Z TRAS (NOWE) link do całego albumu http://imgur.com/a/7DHl3 Strona internetowa BDBP Logistyki http://bdbplogistyka.wix.com/glowna#!galeria-z-tras/c2q4
 5. BDBP LOGISTYKA jest firmą, która powstała z myślą o połączeniu pasji i fascynacji w jedno. Nasze przedsiębiorstwo powstało z inicjatywy czterech kumpli którzy mają pewną wprawę w ETS. Z dnia na dzień firma rozwija się. Posiadamy wykwalifikowanych pracowników oraz stronę internetową na której można znaleźć wiele ciekawych informacji o naszej działalności. Nasze usługi świadczymy na terenie całej Europy, niedługo zostanie wdrożony transport Polska-Skandynawia. Rekrutacja jest już otwarta dla chętnych osób, które chcą poczuć się jak rasowy kierowca i przeżywać wiele ciekawych podróży razem z nami. Gwarantujemy najwyższą jakość usług i możemy pochwalić się najlepszym zgraniem w załodze. Możesz też nas znaleźć na Facebooku. Zapraszamy Jesteśmy godną firma zapewniające dobre warunki, u Nas panuje miła atmosfera, posiadamy godne zarobki, płatny urlop. Posiadamy również witrynę WWW, na której można Nas zobaczyć, jak pracujemy, jaką flotę posiadamy, czyli oferujemy przyjemną jazdę w dobrym towarzystwie. -Rozsądne godziny pracy -Nowy pojazd danej marki, z emisją spalin Euro 5/6 -Urlopy płatnę -Mercedes Benz 1844, Euro 5. Daf E6 -Volvo 2012, euro 5, 750 koni. -Volvo 2009, Euro 5. -Volvo 2012, euro 5, 500 koni -Rekrut może sam sobie wybrać w katalogu pojazdu jaki chce, a my zakupimy nowiutki sprzęt, żeby pracowało się lepiej. -Wymagamy kultury -Minimum 16 lat ukończone -W miarę realnej jazdy (typu nie zapieprzanie 160 xD, albo 60kmh na wstecznym mp4-ką) -1h dziennie gry, może. -EnTeR98 (Zarząd/właściciel) -Didek[PL](kierowca, właściciel, zarząd) -Mefistofeles (kierowca, właściciel, zarząd) -Cycu25[PL] (kierowca, właściciel, zarząd) -Notoryczny_e30(kierowca, pomocnik) Znajdziesz Nas na facebooku.
 6. BDBP Logistyka, to firma, która kilka miesięcy jeszcze raczkowała,z dnia na dzień dzielnie się rozwija, firme wymyśliły czterech kumpli, którzy fascynują się motoryzacją, transportem. Każdy ma jakiś wkład do firmy, wszyscy współpracują ze sobą, panuje ogólnie mila atmosfera, pełna kultura. Firma działa na terenie całej Europy, niedługo zostanie wdrożony transport Polska- Skandynawia. W firmie aktualnie jeździ pięciu pracowników, planowana rekrutacja na początku maja, a start bliżej 4-6. Jesteśmy godną firma zapewniające dobre warunki, u Nas panuje miła atmosfera, posiadamy godne zarobki, płatny urlop. Posiadamy również witrynę WWW, na której można Nas zobaczyć, jak pracujemy, jaką flotę posiadamy, czyli oferujemy przyjemną jazdę w dobrym towarzystwie. -Rozsądne godziny pracy -Nowy pojazd danej marki, z emisją spalin Euro 5/6 -Urlopy płatnę -Mercedes Benz 1844, Euro 5. Daf E6 -Volvo 2012, euro 5, 750 koni. -Volvo 2009, Euro 5. -Volvo 2012, euro 5, 500 koni -Rekrut może sam sobie wybrać w katalogu pojazdu jaki chce, a my zakupimy nowiutki sprzęt, żeby pracowało się lepiej. -Wymagamy kultury -Minimum 16 lat ukończone -W miarę realnej jazdy (typu nie zapieprzanie 160 xD, albo 60kmh na wstecznym mp4-ką) -1h dziennie gry, może. -Facebook. https://www.facebook.com/bdbplogistyka/?ref=ts&fref=ts Fotorelacje z tras, możecie obejrzeć na stronie WWW. http://bdbplogistyka.wix.com/glowna#!galeria-z-tras/c2q4 Ekipa: EnTeR98, didek[PL], Mefistofeles, cycu25[PL], Notoryczny_e30 http://bdbplogistyka.wix.com/glowna
 7. Siemka, mam takie pytanie. Czy jest taka mozliwośc, by udostępnić malowanie firmowe (oryginalne z gry), żeby nie dawać całego profilu, tylko to malowanie?
 8. Trzeba umieć jezdzić, California 55 mph, a w Arizonie latam 85 mph 5 mph można mieć tolerancji.
 9. prynccccccceee lodżistik, kiedyś w niej będe pracował
 10. W USA, można wykonać prawo skręt, na czerwonym o ilez prawej nic nie jedzie, do jest na takiej zasadzie jak w PL, ze zapala sie strzalka w pprawo i można jechac w prawo. Ale dziwne, ze skrecilem w lewo na czerwonym ostatnio, i mandatu tez brak :/, a lewo skręt z czerwonego jest zabroniony, bug?
 11. Śmieszą mnie biedactwa, co wybrzydzają, że ATS ETS, i tak wkółko, no ludzie, ale trzeba mieć porażenie mózgowe, żeby twierdzić, że ats to ets....Powiem krótko, z ETS jest zaczerpnięty interfejs, ale te gry się różnią......choćby fizyką jazdy. No jeszcze brakuje ATSowi, do pełnej gry, ale kwestia czasu . Ludzie kupcie maść na swoje tyłeczki.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.