Jump to content

[BTS] Pavilon

Veteran Driver VII
 TruckersMP Profile
 • Posts

  73
 • Joined

 • Last visited

About [BTS] Pavilon

 • Birthday 06/30/1984

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Gdansk
 • Preferred Trucks
  Mercedes
  Volvo
 • EU Garage Location
  Poland: Gdansk

TruckersMP Information

Recent Profile Visitors

1739 profile views

[BTS] Pavilon's Achievements

 • Well Followed

Recent Badges

55

Reputation

 1. I wish you a good year in which you will remember your memories with a smile in the future and you will have more joy than pain in your life. Happy birthday, to the beautiful years and days… ?

 2. happy birthday ❤️ 

 3. At first i would like to thank TruckersMP Team for Development Update and information 33 days after 1.37 update was released by SCS. I would like to ask some questions if you dont mind and also mention that in annauncment. 1) You say there is only two peoples that due their knowlage and skills focus on working on 1.37, mwl4 and ShawnCZek. Do you can confirm that none of them worked on Real Operations V9? 2 ) Is it true that there were new cars and other vehicles for admins during Real Operations V9. I heard (i didnt see it on my eyes) that admins used this vehicles ( new car and digger ) on this event? Do you can ensure that no one who can work on releasing as soon as possible version 1.37 on TMP, wasted time preparing this vehicles from Real Operations V9 ? I suppose that the work on introducing new vehicles on TMP for admins, which on single player there are no such options in the basic version of the game released by SCS, took someone who can program a lot of time ... I think that not only me, but also more players, would like to be sure that Real Operations V9 did not cause delays in the introduction of 1.37 on TMP. However, everything indicates differently ... 3) How this new vehicles and cars that you added for admins on TMP which are not supported by SCS basic version of the game affectes and delay releasing 1.37 on TMP? Can you confirm that we are not waiting so long for the release of 1.37 because of problems with these vehicles on version 1.37 ? 4) Why didn't you moved in time Real Operations V9 after the release of version 1.37 on TMP? In this way, you would allow more players to participate. Looking at statistics from your site, after May 5 players' activity on TMP decreased by half ... https://imgur.com/WDvchYP 5) I see you posted that 13.06 and 14.06 there will be new event Racing Championship - Summer 2020. Will it be on 1.36 or 1.37. If on 1.36 the same question as in point 3. Why you do not wait till release 1.37 on TMP? Thank you for attention. Experienced TMP player.
 4. Wszystko teraz śmiga już dobrze. Dobra robota
 5. Siema RadaR. Myślę, że przed wrzuceniem raportu możesz sprawdzić, czy koleś ma aktualnie bana. Gdy ma, poczekaj aż mu wygaśnie aktualny ban i daj dopiero raport swój na niego. Wtedy nie będzie powodu "already banned".
 6. Chciałbym zaznaczyć tylko, że to jest ranking czytelników tej witryny i nie odzwierciedla sprzedaży czy ogólnego rankingu gier jaka sprzedała się w Polsce w tym roku. Tutaj jest np ranking steamu sprzedanych gier w 2015 roku, wśród graczy z naszego kraju. Trzeba zaznaczyć, że chodzi tylko o steam: http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=95746 Tutaj ETS2 jest na 4 miejscu z prawie 40 tys egzemplarzy, to też robi wrażenie, myślę, że mogą dobić do 40 tys na steamie w tym roku.
 7. Z tego co wiem to są dwa sposoby na zwiększenie tego czasu. 1) Na singlu, gdy nie jesteś jeszcze podczepiony parę razy (im więcej tym lepiej, ale nie mniej niż 5) przenieś się z garażu np. Aberdeen do Szeged, tak by była najdłuższa droga. 2) Na singlu, w konsoli poprzesuwaj sobie czas, jest na to komenda "g_set_time x" (oczywiście bez cudzysłowów, oraz zamiast x wpisujesz godzinę, którą chcesz). Najlepiej wpisywać 23,22,21,20 itd.. w ten sposób przesuniesz czas o 23 godziny do przodu, ale musisz podjechać gdzieś blisko miejsca do spania, gdyż będziesz musiał też spać za każdym razem. Powtórzyć to z minimum 10 razy. Im więcej razy to powtórzysz tym więcej czasu później będziesz miał na MP. Tylko pamiętaj te rzeczy robić na singlu i bez wziętego ładunku. Ostatnio coś czas na MP inaczej chyba chodzi, bo coraz szybciej ten czas mi się z singlem zrównuje też.
 8. Po testach, mogę stwierdzić, że wszystko działa super. Samochody wczytują się już normalnie, nie tak jak wcześniej przyczepa najpierw, a później ciągnik. Jeszcze raz wielkie dzięki dla całej ekipy ETS2 MP. PS. Nie wiecie może czy WoT planuje wprowadzić jakiś ranking przyczep, km itd ?
 9. Ściągamy i sprawdzamy Dziękujemy ekipo ETS2 MP
 10. Święta to czas w którym każdy wyciąga pomocną dłoń do drugiej osoby.
 11. No to muszę Cie chyba zmartwić bo to jest nazwa z języka francuskiego oznaczająca "nasze pastwiska" może i w hiszpańskim języku też coś to znaczy nie wiem bo nie znam, ale to na moje jest język francuski Także wszystko wskazuje na to, że w DLC będzie tylko Francja.
 12. Która to nazwa? Ja widzę same FR nazwy... Myślę, że Francja jest na tyle duża, że tylko ona będzie w DLC. Na Hiszpanię, będziemy musieli jeszcze poczekać...
 13. już zacieram rączki wielkie dzięki dla całej ekipy ETS
 14. jeżeli tamte okulary wam sie nie spodobały to tutaj są inne za 100 zł http://allegro.pl/okulary-3d-vr-box-ii-virtual-reality-ii-generacji-i5584919767.html Nie znalazłem nigdzie testów takich okularów i porównania, które z nich są najlepsze? Pytanie, czy na komórkę jakiś program trzeba wgrać by obsługiwało ETS2 i jak to działa, jak łączy telefon z komputerem ?
 15. Witam, Ostatnio zainteresował mnie temat okularów 3D, które można używać np. w grach przy pomocy smartfona. Sam mam w posiadaniu samsunga s5, jednak szukając informacji w sieci nie mogłem niczego konkretnego się doszukać na temat używania takich okularów 3D w grze ETS2. Znalazłem tylko jeden filmik w obcym języku, który prezentuje poniżej. Moje pytanie brzmi, czy ktoś z Was używa takich okularów, a jeśli tak to co jest potrzebne, by skonfigurować telefon z grą ETS2 i tymi okularami ( są darmowe aplikacje? jakie ? ) ? http://allegro.pl/obraz-i-grafika-okulary-i-helmy-3d-77989
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.