Jump to content

RadaR

Veteran Driver VI
 • Content Count

  39
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

9 Truck?

About RadaR

 • Rank
  3t Helicopter
 • Birthday 05/07/1978

Profile Information*

 • Gender
  Male
 • Preferred Trucks
  MAN
  Mercedes
  Scania
  Volvo
 • EU Garage Location
  Poland: Poznan

TruckersMP Information*

 • VTC Name
  World Express

Recent Profile Visitors

440 profile views
 1. Siemanko Pavilonku W sumie jest to jakiś sposób. Ale czy aby tak to powinno wyglądać? ..... Pozdo i do zobaczenia w trasie
 2. No właśnie wydaje mi się, że nie za to..... Podkreślam: wydaje mi się
 3. To jeszcze trochę OT ale tylko trochę. Taka sytuacja: Gracz "A" zaczyna ramować, blokować itp. Wszystko to zostaje nagrane. Materiał na minimum tydzień bana (imo). Zostaje zreportowany i czeka na rozpatrzenie. W tym czasie graczowi "A" udaje się nawywijać jeszcze coś, coś mniej spektakularnego, za co dostaje powiedzmy jeden dzień. W tymże jednym dniu report ze znacznie poważniejszymi wykroczeniami zostaje poddany weryfikacji administracji. Report zostaje odrzucony. Powód "already banned". Czy to aby na pewno powinno tak wyglądać?? PS: To nie jest wymyślona sytuacja :/
 4. Sorki ale o co chodzi? Do czego się odnosisz? Bo czytam, czytam i nie wiem a nawet nie wiemy....
 5. heh potwierdzam I właśnie tęsknota za takimi banami popchnęła mnie do utworzenia tego tematu
 6. Jeszcze tylko dodam, że zarówno ja jak chyba każdy z nas czasem popełnia błędy. Ale wiecie co? Wystrczy zwykłe "sorry" na chacie. Każdy ma prawo do błędu ale celowe psucie zabawy innym to już inna kategoria. Ja ze swoich nagranych wykroczeń wysyłam tylko takie które ewidentnie powstały w wyniku lekceważenia zasad lub nawet złośliwości. Chyba jeszcze nikt kto napisał choć słowo wyjaśnienia nie otrzymał ode mnie reporta. Nawet z wczoraj mam dwa takie filmy z pewnym polskim graczem. Przeprosil, napisalem "np" i rozjechaliśmy się każdy w swoim kierunku.
 7. Przykro mi, że nie zrozumiałeś ani słowa z tego co tu piszemy.... Nie chce zmiany decyzji, nie podważam, nie atakuję. Wyrażam swoje obawy i sugeruję postępowanie w przyszłości. Wszystkie materiały to jedynie losowe przykłady.
 8. Swoją drogą nie znajduję wytłumaczenia dla sytuacji w której czyjś ping powinien być moim zmartwieniem. Tamte bany były OK (jak na obecne standardy kar)
 9. Jak już napisałem decyzja Admina zapadła i jak dla mnie koniec tematu w przypadku tych wykroczeń. Podkreślam, że martwi mnie pobłażliwość i nie chodzi tu o Patrycję. To nie pierwszy mój report który rozpatrywała. Chodzi mi o to że kilka miesięcy temu za takie coś byłby tydzień a teraz raczej 3 dni to max czego się można spodziewać.
 10. lag? poważnie? a co z zachowaniem odstepu przy wyprzedzaniu?
 11. Vodka, to nie były SS tylko filmy. O ss pisal lechu Decyzja w ich sprawie zapadła nie chcę jej podważać. Martwią mnie tylko śmiesznie małe kary ostatnimi czasy.
×
×
 • Create New...