Jump to content

Phonyang

Veteran Driver II
 • Content Count

  106
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

133 Sunday Driver

About Phonyang

 • Rank
  6t Braco Vans
 • Birthday 04/01/1993

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Turkey
 • Preferred Trucks
  Renault
 • Known languages
  Turkish, English

Recent Profile Visitors

6295 profile views
 1. Nothing last forever. 

  ets2_20190118_220401_00.png

 2. Merhaba, bu konu size yardımcı olacaktır. Kolay gelsin
 3. Phonyang

  My snow isn't working :(

  Hello, Have a look at this topic. You'll see what you should do for the snow mod.
 4. Phonyang

  uyumsuzluk hatası

  Merhaba @[ÇELEBİ-TM]-Veli; Bu sorun muhtemelen bilgisayarınızda iki farklı ETS2 yüklü olduğundan kaynaklanıyor. Bu durumda siz TruckersMP Launcher'ın kurulumunu yaparken güncel olmayan ETS2 konumunu seçtiniz. Lütfen aşağıdaki çözüm yollarını sırasıyla deneyin; 1. AŞAMA Steam > Kütüphane > Oyunları açın. Euro Truck Simulator 2'ye sağ tıklayın ve özellikleri açın. Özellikler penceresi açıldığında YEREL DOSYALAR sekmesine girin ve YEREL DOSYALARA GÖZ AT'ı tıklayın Oyun dosyalarını içeren bir klasör açılır. Bu klasörün konumunu kopyalayın. 2.AŞAMA Launhcerı bilgisayarınızdan kaldırın. Ardından tekrar kurulum yapın, ET2 kurulu olduğu konumu seçme ekranı geldiğinde kopyaladığınız konumu yapıştırın ve launcherın kurulumunu bitirin.
 5. Phonyang

  Boya Kodlaması

  Herhangi bir problem olmaz, rahatlıkla kullanabilirsiniz.
 6. Phonyang

  Settings ok but still not launching

  Hello, Select this version from "Steam>Library>Euro Truck Simulator 2>Right Click>Properties>Betas". Then wait for it to install and you will be all ready to go.
 7. Phonyang

  Truckermp White Screen Error

  Merhaba, Sanırım sorun TruckersMP Başlatıcısının güncellenmemesi, eğer böyleyse tavsiye edeceğim ilk şey f1 tuşuna basıp güncellemelerin indirilmesini beklemeniz, eğer işe yaramazsa: TruckersMP'yi bilgisayarınızdan kaldırınız. Ardından windows+r ile çalıştır'ı açınız. "%programdata%" yazdıktan sonra çıkan TruckersMP dosyasını siliniz. Belgeler>ETS2MP Dosyasını da siliniz. https://truckersmp.com/download ve buradan TruckersMP'yi yeniden indirip kurunuz.
 8. Merhaba, 1. Bir süre boyunca modemi kapatıp sonradan tekrar deneyiniz. 2. DNS önbelleğinizi temizlemeyi deneyiniz. https://documentation.cpanel.net/display/CKB/How+To+Clear+Your+DNS+Cache bu bağlantıya göz atabilirsiniz. 3. Buradaki dns ayarlarını deneyiniz. Https://www.techworm.net/2016/08/change-default-dns-google-dns-fast-internet-speeds.html 4. Windows arama programına tıklayın ve "cmd" yazın. (yönetici olarak çalıştırın). Girdikten sonra "netsh winsock reset catalog" yazın. "Netsh int ip reset.log hit" yazın. Bilgisayarı yeniden başlatın.
 9. Good night :) w/ @[WTLVTC] ismail [TR]

  ets2_20190111_232747_00.png

  1. [TAL CEO] BlackSkill

   [TAL CEO] BlackSkill

   Good Night and have a nice weekend ^_^

  2. Phonyang

   Phonyang

   Thanks.

    

 10. Was a nice drive with the C&P Community. @Can_T. @[RLC] Elsassisch_Trucker

  ets2_20190111_220912_00.png

×