Jump to content

ilker (29)

Veteran Driver III
 TruckersMP Profile
 • Content Count

  0
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Truck?

About ilker (29)

 • Rank
  No Cargo

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Yukarıda söylenen dlc zaten bende mevcut serbest piyasada görebiliyorum iş makinalarını ben yük piyasasında göremediğimden bahsediyorum.
 2. Merhabalar, ben çift dorse için iki adet lokomotif taşımak istiyorum ama Düz yatak dorseyi alıyorum yük piyasasında ahşap, yiyecek vs. çıkıyor iş makineleri bir türlü çıkmıyor lokomotif, asfalt kazıyıcı vs. aylardır dikkat ediyorum hiç mi denk gelmez bir sorun var yada bilmediğim bir şey var muhtemelen lütfen bana yardımcı olun.
 3. Merhaba arkadaşlar ben farklı bir online oyunu hali hazırda oynuyorum ets2 benim için ara sıra girdiğim keyif alarak oynadığım bir oyun normal çevrim dışı olan versiyonunu uzun süredir oynamıyorum bu çevrim içi versiyonu keşfettiğim andan itibaren ben bu oyunda trafiği, kalabalığı özellikle gerçek insanlarla oynamayı seviyorum fakat oyunda çok fazla trollük yapma peşinde olan yada yaşça küçük arkadaşlar mevcut GTA yada yarış oyunu oynar gibi abuk subuk hareketler fazlasıyla var bu bir simülatör oyunu değil mi neden önünden gideni geçmek için ilginç ilginç hareketlere giriyor insanlar anlamak g
 4. İks tuşunu değiştirme imkanımız yok mu acaba ayarlar da bir türlü bulamadım çünkü, benim klavyede şuan için sadece iks tuşı arızalı ve tek tuş için de yeni klavye almak istiyorum açıkcası bir de sağ alt da ki navigasyonu hangi tuş ile kapatıyoruz araç için deki navigasyonu kullanmak istiyorum sadece, şimdiden tşk ederim.
×
×
 • Create New...