Jump to content

ilker (29)

Veteran Driver III
 TruckersMP Profile
  • Posts

    0
  • Joined

  • Last visited

About ilker (29)

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

ilker (29)'s Achievements

0

Reputation

  1. Yukarıda söylenen dlc zaten bende mevcut serbest piyasada görebiliyorum iş makinalarını ben yük piyasasında göremediğimden bahsediyorum.
  2. Merhabalar, ben çift dorse için iki adet lokomotif taşımak istiyorum ama Düz yatak dorseyi alıyorum yük piyasasında ahşap, yiyecek vs. çıkıyor iş makineleri bir türlü çıkmıyor lokomotif, asfalt kazıyıcı vs. aylardır dikkat ediyorum hiç mi denk gelmez bir sorun var yada bilmediğim bir şey var muhtemelen lütfen bana yardımcı olun.
  3. Merhaba arkadaşlar ben farklı bir online oyunu hali hazırda oynuyorum ets2 benim için ara sıra girdiğim keyif alarak oynadığım bir oyun normal çevrim dışı olan versiyonunu uzun süredir oynamıyorum bu çevrim içi versiyonu keşfettiğim andan itibaren ben bu oyunda trafiği, kalabalığı özellikle gerçek insanlarla oynamayı seviyorum fakat oyunda çok fazla trollük yapma peşinde olan yada yaşça küçük arkadaşlar mevcut GTA yada yarış oyunu oynar gibi abuk subuk hareketler fazlasıyla var bu bir simülatör oyunu değil mi neden önünden gideni geçmek için ilginç ilginç hareketlere giriyor insanlar anlamak gerçekten mümkün değil, geçersin ama karşıdan gelen yoktur uygun bir zamandır geçersin anlarım bırakın sol taraftan geçmeyi riske girmemek için sağ taraftan çimenlerden sollama yapıyor insanlar bunlara bir çözüm üretilemez mi önlem alınamaz mı? Birde bu oyunu oynarken bazen ırkçı insanlara yada sorunlu insanlara denk gelebiliyorum şahsi olarak yolumu kapatma yada kasti olarak çarpan insanlar telsiz vasıtası ile sözlü olarak küfür eden insanlar oluyor bazen bende tekrar tekrar bunu yapmasın diye arkamdan önüme geçmesine izin vermek istemiyorum bunu defalarca yapmasına rağmen benim bir defa yapmam ceza almam için yeterli bir sebep olabiliyor bazende istemeden hata yapabiliyorum en ufak hatamda ceza alıyorum bir gün birisine steam profili üzerinden ulaşıp yazdım sohbet etmek istedim neden yaptığını ve şikayet ettiğini sorduğumda " bana da yaptılar, beni de en ufak şeyde banlattılar bende yapıyorum artık " aldığım cevap genelde hep bu arkadaşlar bu oyunu nasıl oynamalıyız anlamadım ki 7/24 video kaydı açık bir şekilde mi dolaşmalıyız birde ceza alıyorum itiraz kısmında kanıt istiyorlar benden asıl troll kişinin o olduğunu kanıtlamamı bekliyorlar benden yöneticiler bunu tespit edemiyor mu 10 saniyelik anın öncesine yada sonrasına isteseler bakamıyorlar mı anlayamadım gitti bir türlü İngilizce seviyem yeterli olmadığı için ne doğru dürüst onları anlayabiliyorum nede ben derdimi anlatabiliyorum sadece içimi dökmek ve bu soruma cevap almak istedim teşekkür eder iyi günler dilerim.
  4. İks tuşunu değiştirme imkanımız yok mu acaba ayarlar da bir türlü bulamadım çünkü, benim klavyede şuan için sadece iks tuşı arızalı ve tek tuş için de yeni klavye almak istiyorum açıkcası bir de sağ alt da ki navigasyonu hangi tuş ile kapatıyoruz araç için deki navigasyonu kullanmak istiyorum sadece, şimdiden tşk ederim.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.