Jump to content

mexiumut

Veteran Driver IV
 • Content Count

  287
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

186 Sunday Driver

About mexiumut

 • Rank
  6t Yacht
 • Birthday 09/23/2001

Profile Information*

 • Gender
  Male
 • Location
  Istanbul
 • Preferred Trucks
  MAN
  Renault
 • American Garage Location
  Arizona: Camp Verde
 • EU Garage Location
  Belgium: Brussels
 • Known languages
  Turkish,English

External Websites*

 • Twitch.tv
  mexiumut

Recent Profile Visitors

4504 profile views
 1. 🚚 International Lonestar 
  20191213100824-1.jpg

  20191213101419-1.jpg

  1. kultrex

   kultrex

   Nice to have a new truck, but....Why wont they add Mack is a mystery to me, i mean they got the OK from Volvo AB anyway.

  2. LSTVTC l Brad l CEO

   LSTVTC l Brad l CEO

   Hmm.. True. But either way she's a nice truck and I'll test it once I update ATS xD

 2. Sen Multiplayer'dan çıktığında zaman ilerliyor, tekrar başka bir gün oyuna girdiğinde üstünden baya bir zaman geçmiş oluyor. Bunu çözebilmen için oyuna her girdiğinde bir dinlenme tesisinde uyuman, F7 ile servise gitmen veya bir garaja sahipsen garaja hızlı seyahat ile ışınlanıp ekonomiyi sıfırlaman gerekiyor. Çekicin yoksada tek seferlik işten kısa mesafe iş alıp benzin istasyonunda uyuyup, işi teslim edebilirsin. Bir sonraki tek seferlik işte ekonomiyi sıfırladığın için gecikme cezası vermeyecek. (Yalnız bu döngüyü sürekli böyle devam ettireceksin)
 3. Selam, Türkiye'nin Karadeniz'e Giden Yol DLC'si ile birlikte eklenen Baltrak Lojistik ve TM-İstanbul boya kaplamalarını bu mod ile şirketinize katabilirsiniz. FOTOĞRAFLAR: NORMAL SCS DORSELERİ KRONE DLC SCHWARZMULLER DLC MP GÖRÜNTÜ NORMAL SCS DORSELERİ | İNDİRMEK İÇİN TIKLA [STEAM ATÖLYE] KRONE DORSELERİ | İNDİRMEK İÇİN TIKLA [STEAM ATÖLYE] SCHWARZMULLER DORSELERİ | İNDİRMEK İÇİN TIKLA [STEAM ATÖLYE] TÜM DORSELER | KOLEKSİYON OLARAK İNDİRMEK İÇİN [STEAM ATÖLYE] Yapımcı: @mexiumut Uyumlu Oyun Sürümü: 1.36.x ve üstü NOT: Karadeniz'e Giden Yol(Road to the Black Sea) DLC'sine sahip olmanız zorunlu değil. Oyun Sürümünüzün 1.36x olması yeterli. NOT2: 3 adet link mevcuttur. Aşağıda bunların ne işe yaradığı hakkında bilgiyi bırakıyorum. Normal SCS Dorseleri - Hiçbir DLC sahip olmayanlar için Krone Dorseleri - Krone DLC sahip olanlar için (Profiliner,Soğutucu ve Dryliner) Schwarzmuller Dorseleri - Schwarzmuller DLC sahip olanlar için (Perdeli ve Soğutucu) Kurulum: - Yukarıdan moda abone olun. - Steam üzerinden indirilen ufacık dosyanın inmesini bekleyin. - Steam üzerinden Euro Truck Simulator 2 (SP) başlatın. - Profil seçme ekranından Mod Yöneticisi'ne tıklayın. - Baltrak Lojistik & TM-İstanbul moduna çift tıklayın ve modu aktifleştirin. - Değişiklikleri Onayla butonuna tıklayın. - Profilinize girin, Dorse Galerisinden BALTRAK LOJİSTİK & TM-İSTANBUL kaplamaları yerden dorseyi satın alın ve garaja gönderin. - SP kapatıp MP geçin. - MP'a girdikten sonra karşınıza bir uyarı gelirse Devam Et butonuna tıklayın.
 4. Güncelleme hızlı geldi ama beraberinde bu tarz sorunlarıda getirdi. Lastiklerin oyuncak kamyon tekerleği olması, Road to the Black Sea ile eklenen dorselerin başkasında gözükmemesi. vs. TruckersMP tarafından yeni güncellemenin yayınlanmasını bekleyeceğiz.
 5. 💙 T-Range 💙spacer.png

 6. Teşekkür ederim herkese Söz vermiyim ama slot olarak eklemeyi denerim. Aksesuardan kastın nedir? Yardımcı olayım
 7. Selam, Promods bir harita modu SCS'nin kendi haritasından bağımsız. World of Trucks altyapısı sadece SCS Software tarafından yayınlanlan orijinal içeriklerle harici sözleşme yapabilmenizi sağlar. Örneğin: Fransa Paketine gelecek olan Korsika adası 1.36 tam sürümünde harici sözleşmede desteklenecek. (Çünkü resmi olarak SCS Software yayınlıyor) Harici sözleşme yüklerini yapmak istiyorsanız Simülasyon 1 ve Simülasyon 2 sunucularını kullanabilirsiniz.
 8. Aga beee Veteran Driver IV olmuşuz 😋

 9. Merhaba, Renault T-Range, Premium ve Magnum serisi için 750HP modunu hazırladım. Kayıt dosyasını bilmeyen ve uğraşmak istemeyenler bu modu indirip yeni Renault T-Range'i 750hp yapabilir. FOTOĞRAFLAR: İNDİRMEK İÇİN TIKLA [STEAM ATÖLYE] Yapımcı: @mexiumut Uyumlu Oyun Sürümü: 1.35.3.4s Kurulum: Yukarıdaki adresten modu indirin. İndirmiş olduğunuz T-Range_750HP.scs dosyasını Belgeler > Euro Truck Simulator 2 > Mod klasörünün içine sürükleyin. Steam üzerinden Euro Truck Simulator 2 (SP) başlatın. Profil seçme ekranından Mod Yöneticisi'ne tıklayın. Yeni Renault T-Range 750HP moduna çift tıklayın ve modu aktifleştirin. Değişiklikleri Onayla butonuna tıklayın. Profilinize girin, Çekici Galerisi > Mod Bayisine Erişin'e tıklayın ve Yeni Renault T-Range satın alın. SP kapatıp MP geçin. MP'a girdikten sonra karşınıza bir uyarı gelirse Devam Et butonuna tıklayın. NOT: Tırınızı modifiye edebilirsiniz, sadece MOTOR bölümüne girip başka motor seçmeyin.
 10. Doğum günün kutlu olsun nice mutlu yaşlara 🎂

 11. Happy Birthday :wub:

  1. mexiumut

   mexiumut

   Thank you Linciano :)

 12. I guess yes, he is coming. Another photo of T-Range.
 13. Congratulations! :)

 14. Hi, review this topic Kind Regards, mexiumut
×
×
 • Create New...