bluesbass

Game Administrator
 • Content count

  243
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

174 Trucker

About bluesbass

 • Rank
  Give me some jobs!
 • Birthday 12/27/91

Profile Information

 • Gender Male
 • Location Istanbul/Turkey
 • Interests Movies, series, music, books, driving, video games, chess, sleeping :)
 • Virtual Trucking Company Viking Transport
 • Preferred Trucks Renault
  Volvo
 • American Garage Location Nevada: Winnemucca
 • EU Garage Location Norway: Bergen

External Websites

 • World Of Trucks

Recent Profile Visitors

9329 profile views
 1. All reports are important, all incidents must be dealed with them immediately.
 2. Merhaba, TruckersMP ücretsiz bir moddur ve her multiplayer oyun/mod gibi bu modun da kuralları var. Eğer kurallara uyulmuyorsa kişi gerekli cezayı göze almış demektir. Kurallar: Ayrıca: Sunucular, moderatörler ve yönetim herkes için ücretsiz sağlanır ve bu anlamda, herkes TruckersMP sunucularında bir konuk durumundadır ve bu ayrıcalık herhangi bir anda geri alınabilir. Başka bir kullanıcı veya yönetim ekip üyesine karşı herhangi bir şekilde zorluk çıkartılmasına veya suç işlenmesine kesinlikle izin verilmeyecektir. Herhangi bir zamanda ve bizim takdirimizle sunuculara erişim imkanınızı kaldırma hakkımız saklıdır. TruckersMP modu yaratıcılarının hiçbir şekil, şart ve durumda SCS ile bağlantılı olmadığını unutmayınız. Sanırım bu bilgiler yeterli olacaktır.
 3. Ayrica sunu da ekleyeyim; bazen F7 ile servise isinlanmak istenildiginde siyah ekran vakasi alanlar da oluyor. Bu nedenle her yolda capraz duran kasitli yoku engelliyor diyemeyiz.
 4. ^^ Rapor sistemini suistimal edenleri fark ettiğimizde o kişiler raporlama sisteminden engelleniyorlar. Rapor gönderirken çarpma, yol kesme, ters yön, speed hack, NCZ hack gibi şeyleri fotoğraf ile raporlarsanız bu raporlar yetersiz kanıt nedeniyle reddediliyor. Çünkü olayın neden ve nasıl olduğunu göremiyoruz. Küfür, uygunsuz nickname/tag/avatar için fotoğraf ile raporlayabilirsiniz. Hemen hemen her gün birkaç kişi raporlama sisteminden engelleniyorlar.
 5. Tüm raporlara bakıp gereken işlemi yapıyoruz ancak şu an sistemde çok fazla rapor olduğundan raporların tamamına bakılması zaman alıyor. Emin olun tüm raporlara bakıyoruz. Hiçbir raporu es geçmedik şu ana kadar.
 6. http://prntscr.com/f9vj4w http://prntscr.com/f9vjck http://prntscr.com/f9vjsl
 7. Sürüm düşürme bu sefer işe yaramayacak çünkü sürüm düşürmeler yalnızca ana sürüm değişimlerinde işe yarar. Şu anki sürüm 1.27 nin ara sürüm güncellemesi yani ara sürümlerde düşürme geçerli değil. Yeni güncellemeyi bekleyin.
 8. Spamming and insulting to team won't help you to unban. Also it'll cause more worse situations.

  1. SlavaH

   SlavaH

   Of course it helps. It helps you get banned...

  2. spider.r0ot2

   spider.r0ot2

   Ah, most people fail...
   I think after 5 ban they change yourself, beacose they have a last chance!
   I know that by yourself! 
   I wish you a safe drive!B)

 9. Bu bilginin aslı astarı yoktur, bu tarz kulaktan dolma bilgilere itibar etmeyiniz. Eğer bu tarz büyük bir olay olacaksa(ban affı gibi) zaten duyurusu yapılır. Duyurusu yapılmayan hiçbir bilgiye itibar etmeyin.
 10. My Steam settings: http://prntscr.com/f0yhxi

  So I don't have to wait updates. Because my pc is closed at that time :lol:.

  1. csjdv

   csjdv

   Very good
    

  2. LDMax

   LDMax

   hoo nice ;)

 11. Kimse milliyetinden, cinsiyetinden, dininden, ırkından, ten renginden dolayı ayrı muamele göremez ve görmemektedir. Oyun kuralları mevcut ve herkes için uygulanmaktadır. @SLAUGHTEER ın yazdığı gibi, 1 yıllık süreçteki ilk 3 ban admin insiyatifindedir, daha fazla ban cezanız var ise zaten bu süreler sabittir(1ay/3ay/kalıcı).
 12. Banned prepare for trouble! make it double! to protect the world from devestation! to unite all people within our nation! to denounce the evils of truth and love! to extend our reach to the stars above! jessie! james! team rocket, blast off at the speed of light! surrender now, or prepare to fight! meowth! that's right!
 13. Merhaba @53ONUR53 Ban kanıtınız olan fotoğraf, "imgur" adlı fotoğraf yükleme sitesine yüklenmiş ancak Türkiye'de bu site engellenmiş durumda olduğundan otomatik DNS ayarı ile göremezsiniz. İlgili kanıt fotoğrafını sizin için "hizliresim" adlı fotoğraf yükleme sitesine yükledim. Kanıtınızı bu linkten görebilirsiniz: Ban itirazı için: Moved to Turkish Discussion.
 14. Happy birthday pat. :) . Hope you'll have a nice day with your friends and family.