• Announcements

  • Chris - TFM

   Game versions updated - It's time to downgrade!   08/16/17

   Once again a new version of Euro Truck Simulator 2 and American Truck Simulator have been released. If you wish to carry on playing TruckersMP, for the time being you will need to downgrade your game versions to   ETS2: "temporary_1_27 - 1.27.x for incompatible mods" ATS: "temporary_1_6 - 1.6.x for incompatible mods"   Use the following to learn how to downgrade:      Thanks!

bluesbass

Game Administrator
 • Content count

  256
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

178 Trucker

About bluesbass

 • Rank
  Give me some jobs!
 • Birthday 12/27/91

Profile Information

 • Gender Male
 • Location Istanbul/Turkey
 • Interests Movies, series, music, books, driving, video games, chess, sleeping :)
 • Virtual Trucking Company Viking Transport
 • Preferred Trucks Renault
  Volvo
 • American Garage Location Nevada: Winnemucca
 • EU Garage Location Norway: Bergen

External Websites

 • World Of Trucks

Recent Profile Visitors

10417 profile views
 1. Solved: Having Installation Problems, Could Not Find Solution Online

  According to OP, problem is solved. Moved to solved.
 2. Yeni kanıt ban durumuna etki eder mi?

  Eger raporladiginiz olay 1 aydan daha eski bir zamanda olmus ise o rapor gecersizdir. Ornegin bugun 7 agustos 2017. 7 temmuz 2017den daha eski bir tarihte olan olayi raporlasaniz da rapor reddedilecektir.
 3. Yeni kanıt ban durumuna etki eder mi?

  Eger kanit farkli bir olaya ait ise, kaniti inceliyoruz ve gerekliyse cezayi uzatiyoruz. Eger kanitiniz ile banlanan kisinin mevcut kanitlarinda ortusme var ise o zaman sureyi uzatmiyoruz. Ayrica; eger oyuncu 1 ay banli ise 1 haftaya kadar sure uzatilabilir. Eger oyuncu 3 ay banli ise 2 haftaya kadar uzatilabilir.
 4. Bu Ban Sebebimidir ?

  Yolda spawn olmanın herhangi bir cezası bulunmamaktadır. Yabancı adminler de Türk adminler olarak bizler de aynı kuralları uyguluyoruz.
 5. Congratulations    

   

  1. LIGHTOFGOD

   LIGHTOFGOD

   Thanks <3

 6. yenı guncelleme

  Yeni oyun içi rapor sisteminde oyuncuları etkileyen tek kısım şu: Raporlarken ki seçilebilir ihlaller daha fazla. Geri kalan tüm kısımlar adminleri ilgilendiriyor. Oyunculara en büyük artısı da şu: eski sistemde raporlanan kişinin raporlanmadan önceki hareketlerini göremediğimiz için genelde raporlar sonuçlandırılamadan silinmek durumunda kalıyordu ancak artık raporlanma anından 2 dakika önceki hareketler kaydedildiğinden admin raporu incelemeye başladığında kişinin raporlanmadan önceki 2 dakikadaki hareketlerini inceleyebiliyor ve rapor sonuçlandırılabiliyor. Böylece websiteden raporlamaya gerek kalmadan raporlarla ilgilenebileceğiz. Uzun vadede website üzerindeki rapor yükünü azaltacaktır.
 7. HIZ SORUNU

  Oynanos ayarlarinda hiz sinirinin kapali oldugundan emin olun. Tab menusu ayarlarindan hiz siniri ozelliginin kapali olduğundan emin olun. Eger world of trucks yuku(harici sozlesme) tasirsaniz 90 km/saat hizi gecemezsiniz. Tek seferlik is ya da serbest calis yuklerinde yukaridaki ayarlari yaparsaniz tirin maximum hizina erisebilirsiniz.
 8. 0.2.1.9.0 Released

  Thanks for this update.
 9. Rework In-Game Report System

  All reports are important, all incidents must be dealed with them immediately.
 10. Bu nedir

  Merhaba, TruckersMP ücretsiz bir moddur ve her multiplayer oyun/mod gibi bu modun da kuralları var. Eğer kurallara uyulmuyorsa kişi gerekli cezayı göze almış demektir. Kurallar: Ayrıca: Sunucular, moderatörler ve yönetim herkes için ücretsiz sağlanır ve bu anlamda, herkes TruckersMP sunucularında bir konuk durumundadır ve bu ayrıcalık herhangi bir anda geri alınabilir. Başka bir kullanıcı veya yönetim ekip üyesine karşı herhangi bir şekilde zorluk çıkartılmasına veya suç işlenmesine kesinlikle izin verilmeyecektir. Herhangi bir zamanda ve bizim takdirimizle sunuculara erişim imkanınızı kaldırma hakkımız saklıdır. TruckersMP modu yaratıcılarının hiçbir şekil, şart ve durumda SCS ile bağlantılı olmadığını unutmayınız. Sanırım bu bilgiler yeterli olacaktır.
 11. Oyuncu Raporlarıyla ilgilenilmiyor

  Ayrica sunu da ekleyeyim; bazen F7 ile servise isinlanmak istenildiginde siyah ekran vakasi alanlar da oluyor. Bu nedenle her yolda capraz duran kasitli yoku engelliyor diyemeyiz.
 12. Oyuncu Raporlarıyla ilgilenilmiyor

  ^^ Rapor sistemini suistimal edenleri fark ettiğimizde o kişiler raporlama sisteminden engelleniyorlar. Rapor gönderirken çarpma, yol kesme, ters yön, speed hack, NCZ hack gibi şeyleri fotoğraf ile raporlarsanız bu raporlar yetersiz kanıt nedeniyle reddediliyor. Çünkü olayın neden ve nasıl olduğunu göremiyoruz. Küfür, uygunsuz nickname/tag/avatar için fotoğraf ile raporlayabilirsiniz. Hemen hemen her gün birkaç kişi raporlama sisteminden engelleniyorlar.
 13. Oyuncu Raporlarıyla ilgilenilmiyor

  Tüm raporlara bakıp gereken işlemi yapıyoruz ancak şu an sistemde çok fazla rapor olduğundan raporların tamamına bakılması zaman alıyor. Emin olun tüm raporlara bakıyoruz. Hiçbir raporu es geçmedik şu ana kadar.
 14. Merhaba bluesbass rica edersen bakabilir misin teşekkürrler. :)

  https://truckersmp.com/reports/view/174881

  1. Jutonk

   Jutonk

   Yöneticiler onu kontrol edecektir. Lütfen bekle.

  2. HamitCanKilic / 24]

   HamitCanKilic / 24]

   Kimse kimsenin özel admini değil. Sabret.

  3. SLAUGHTEER

   SLAUGHTEER

   Please be patient! Ingame administrator will check the web-reports as soon as possible. Thank you so much. <3

    

   Locked conversation.

 15. New Mexico: Dinlenecek Yerler Ve Benzinlikler

  http://prntscr.com/f9vj4w http://prntscr.com/f9vjck http://prntscr.com/f9vjsl