Jump to content

bluesbass

Retired Team Member
 • Content Count

  363
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

746 Reserve Driver

About bluesbass

 • Rank
  7t Cars
 • Birthday 12/27/1991

Profile Information*

 • Gender
  Male
 • Location
  Istanbul/Turkey
 • Interests
  Movies, series, music, books, driving, video games, chess, sleeping :)
 • Preferred Trucks
  Renault
  Volvo
 • American Garage Location
  Nevada: Winnemucca
 • EU Garage Location
  Norway: Bergen
 • Known languages
  Turkish, English

External Websites*

Recent Profile Visitors

27866 profile views
 1. Geçmişte TruckersMP'nin pek çok biriminde görev almış birisi olarak söyleyebilirim ki üst yönetim hariç en yoğun takım admin takımıdır. Sizin için rapora bakıp gereken cezanın verilmesi olarak görülse de iş o kadarla bitmiyor. Eğer admin "Report Moderator" ise website raporlarına bakıyor(kural gereği en eski rapordan başlayarak daha yeni raporlara bakılmak zorunda). Rapor sonuçlanıp birisine ban cezası verirse banlanan kişi ban itirazında bulunuyor, itiraz İngilizce değilse çeviri takımına metni iletiyor, çeviri gelince gerekli cevabı veriyor ve eğer karşı cevap gelirse süreç tekrar devam ediyor. Bu sadece tek bir rapor için uygulanan prosedür. Bunu yüzlerce rapora vurursanız vay anam vay. Eğer admin "Game Moderator" ise yani full admin ise; "Report Moderator"un yaptıklarının tamamını yapıyor ve bunun üzerine oyun içi raporlara bakıyor. Oyun içi raporlara bakarken birisine ban cezası verirse o kişiyle alakalı elinde kayıt olmak zorunda. Bu kaydı sadece o kişinin ihlalinin olduğu kısma indirgeyecek şekilde video düzenlemesi(kesip-biçme, video edit programından render almak) yapması ve bunu bir video upload sitesine(Youtube, Plays.Tv, vs.) yüklemesi gerekiyor. Bu videonun linkini kişinin profiline girip ban cezasına eklemesi gerekiyor. Kişi itiraz ederse yukarıdaki itiraz süreci burada da aynen geçerli. Yani gördüğünüz üzere adminlerin işi sadece rapora bak, cezayı ver geç ile bitmiyor. Perde arkasında siz oyuncuların görmediği pek çok aşaması mevcut.
 2. Hayatının geri kalanında başarılar!:wub: Umarım herşey dilediğin gibi olur..

 3. We are very sad to see you leave the team. Thank you for your efforts for the team. We will miss you and wish you good luck.Hopefully you'll be back on the team.:wub:

 4. Sad to see you leave :( Thanks for all your hard work in the team over the years :wub: We will miss you, Best of luck in whatever you do next :):wub:

 5. Merhaba, Takima yapılan basvurular icin kesin bir sure söylemek mumkun değildir. Takdir edersiniz ki TruckersMP toplulugu 2 milyonu aşkın kullaniciya sahip ve basvurular da buna istinaden yuksek sayilarda olmaktadir. Bu nedenle basvuru sartlarina uyuyorsaniz ve basvurunuzu yaptiysaniz yapmaniz gereken tek sey takimdan birilerinin sizinle basvurunuz hakkinda iletisime gecmesini beklemek olacaktir. Iyi oyunlar dilerim.
 6. In Europe(except Britain island due to traffic flow side difference); all drivers have to stick to lane 1(if we count from right). If you want to overtake someone, who is driving in 1st lane, you can merge to 2nd lane. Another situation, if highway exit is from 1st lane then you can merge to 2nd lane as well. If someone goes in 2nd lane, then overtaking must be from 3rd lane, if 3rd lane exists. If 3rd lane does not exist then you have to wait the front of vehicle' merging back to 1st lane. Overtaking cannot be done from right side in Europe. In Britain island, counting is from left, all other things are similar. All drivers have to stick to 1st lane(counting starts from left side). Overtakings are from 2nd or 3rd lane. Noone can overtake from left side.
 7. Happy Birthday ! :)

  And have a great vacation at the end of the year. :thisisfine:

 8. Best wishes for a joyous day filled with love and laughter. Happy Birthday Bro :P :wub:

 9. Doğum günü kutlu olsun.

 10. Happy Birthday m8, hope you enjoy it  :mlg_doge:

×
×
 • Create New...