bluesbass

Game Administrator
 • Content count

  271
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

194 Trucker

About bluesbass

 • Rank
  Trucking is my life
 • Birthday 12/27/91

Profile Information

 • Gender Male
 • Location Istanbul/Turkey
 • Interests Movies, series, music, books, driving, video games, chess, sleeping :)
 • Virtual Trucking Company Viking Transport
 • Preferred Trucks Renault
  Volvo
 • American Garage Location Nevada: Winnemucca
 • EU Garage Location Norway: Bergen

Recent Profile Visitors

11948 profile views
 1. Merhaba kısa bir süre önce konuma mesaj yazmıştınız . Size bir şey sormak istiyorum . Atıyorum 4 ban yedim , birinci ban üstünden bir yıl geçti ve bir ban daha yedim . O ban tekrar 4.ban diye sayılıyor dimi ? Ayrıntısıyla anlatsanız ben çok bilmiyorumda.

  1. ALTUNSOY

   ALTUNSOY

   evet öyle sayılıyor 

    

 2. Ban İle İlgili Soru

  http://prntscr.com/gxnd7i Ban geçmişine göre süre uzatma son 1 yıldaki 4-5-6. banlarda uygulanır. İstisna tüm geçmişte 2 kez 1 aylık ban veya 2 kez 3 aylık ban var ise bir sonraki uzatmaya geçilir. Yani 2 kez 1 aylık ban cezası varsa(son 1 yıl olmasına gerek yok, tüm geçmişte) sıradaki ban 3 ay olur. 2 kez 3 aylık ban cezası varsa sıradaki ban kalıcı olur. İstisnayı katmazsak ban uzatmaları son 1 yıl içindeki(son 12 ay) ban sayısına göre yapılır.
 3. @Texas Transports LLC Still you can do that event in singleplayer.
 4. Italy DLC Giveaway

  Bu etkinlik ile ilgili oyuncuları durdurmaya gittiğimizde etrafa zarar vermemek için daha sakin, tenha yerlerde olmanızı yeğleriz. Örneğin; Duisburg-Calais yolunda sizi kenara çekmeye zorlamak ve soru sormak çok zorlu olacaktır. Hem chat durmuyor, sürekli birileri birşeyler yazıyor ve sağlıklı bir iletişim olamıyor hem de etraf çok kalabalık olduğundan gelen giden çok ve FPS derdi var. Dün akşam tag arama sistemiyle ITDLC-TR tagına sahip olanları arattım ve 8 adet bu taga sahip kişi gördüm 6 tanesi Duisburg-Calais yolundaydı ve o kalabalığa girmeden diğer taraftaki kişilerle iletişime geçtim. Dün iletişime geçmediğim o 6 kişi hem en kalabalık yerdeydi hem de çok hızlı gidiyorlardı. Durdurmaya kalktığımda diğer oyuncuların oyun deneyimini bozacağı için bu kişilerle iletişime geçmedim.
 5. Destek Ekibi Alımı - 1 Türk

  Arkadaşlar, alımlar yeterlilik ve kalifiyeliğe göre oluyor. Rastgele sayı söylenip aaa bu senmişsin hadi gel mantığıyla olmaz. Karpuz mu seçiliyor. Burada amaç TruckersMP topluluğundaki insanlara yardımcı olacak ve aynı zamanda belirli yetkinliğe ve olgunluğa sahip kişileri bulmak. En önemli birkaç husus şunlar; iyi derecede İngilizce(takımda ve toplulukta her milletten adam var, dumanla haberleşilemeyeceğine göre ortak dil lazım), iyi hal ve davranış, aktiflik, olgunluk, vb. Bunları karşılayabiliyorsanız başvurun ve başvurunuzun değerlendirilmesini bekleyin.
 6. Eid mubarak

 7. According to OP, problem is solved. Moved to solved.
 8. Yeni kanıt ban durumuna etki eder mi?

  Eger raporladiginiz olay 1 aydan daha eski bir zamanda olmus ise o rapor gecersizdir. Ornegin bugun 7 agustos 2017. 7 temmuz 2017den daha eski bir tarihte olan olayi raporlasaniz da rapor reddedilecektir.
 9. Yeni kanıt ban durumuna etki eder mi?

  Eger kanit farkli bir olaya ait ise, kaniti inceliyoruz ve gerekliyse cezayi uzatiyoruz. Eger kanitiniz ile banlanan kisinin mevcut kanitlarinda ortusme var ise o zaman sureyi uzatmiyoruz. Ayrica; eger oyuncu 1 ay banli ise 1 haftaya kadar sure uzatilabilir. Eger oyuncu 3 ay banli ise 2 haftaya kadar uzatilabilir.
 10. Bu Ban Sebebimidir ?

  Yolda spawn olmanın herhangi bir cezası bulunmamaktadır. Yabancı adminler de Türk adminler olarak bizler de aynı kuralları uyguluyoruz.
 11. Congratulations    

   

  1. LIGHTOFGOD

   LIGHTOFGOD

   Thanks <3

 12. yenı guncelleme

  Yeni oyun içi rapor sisteminde oyuncuları etkileyen tek kısım şu: Raporlarken ki seçilebilir ihlaller daha fazla. Geri kalan tüm kısımlar adminleri ilgilendiriyor. Oyunculara en büyük artısı da şu: eski sistemde raporlanan kişinin raporlanmadan önceki hareketlerini göremediğimiz için genelde raporlar sonuçlandırılamadan silinmek durumunda kalıyordu ancak artık raporlanma anından 2 dakika önceki hareketler kaydedildiğinden admin raporu incelemeye başladığında kişinin raporlanmadan önceki 2 dakikadaki hareketlerini inceleyebiliyor ve rapor sonuçlandırılabiliyor. Böylece websiteden raporlamaya gerek kalmadan raporlarla ilgilenebileceğiz. Uzun vadede website üzerindeki rapor yükünü azaltacaktır.
 13. HIZ SORUNU

  Oynanos ayarlarinda hiz sinirinin kapali oldugundan emin olun. Tab menusu ayarlarindan hiz siniri ozelliginin kapali olduğundan emin olun. Eger world of trucks yuku(harici sozlesme) tasirsaniz 90 km/saat hizi gecemezsiniz. Tek seferlik is ya da serbest calis yuklerinde yukaridaki ayarlari yaparsaniz tirin maximum hizina erisebilirsiniz.
 14. 0.2.1.9.0 Released

  Thanks for this update.