Jump to content

bluesbass

Retired Team Member
 TruckersMP Profile
 • Posts

  363
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

bluesbass last won the day on March 26 2018

bluesbass had the most liked content!

About bluesbass

 • Birthday 12/27/1991

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Istanbul/Turkey
 • Interests
  Movies, series, music, books, driving, video games, chess, sleeping :)
 • Preferred Trucks
  Renault
  Volvo
 • American Garage Location
  Nevada: Winnemucca
 • EU Garage Location
  Norway: Bergen
 • Known languages
  Turkish, English

Recent Profile Visitors

36,496 profile views

bluesbass's Achievements

 1. Happy birthday 🎂😊

 2. Happy Birthday! 🧡

 3. Wishing you a very happy birthday! 🎉 🎂

 4. Doğum gününüz kutlu olsun. :) 

 5. Happy birthday blues! :wub:

  1. bluesbass

   bluesbass

   Thank you mate, much appreciated  ☺️

 6. doğum günün kutlu olsun 

 7. Happy Birthday

 8. Happy Birthday!

  1. bluesbass

   bluesbass

   Thank you, much appreciated. 

 9. Happy Birthday mate 🎁🎉

  1. bluesbass

   bluesbass

   Thank you, much appreciated☺️ 

 10. Geçmişte TruckersMP'nin pek çok biriminde görev almış birisi olarak söyleyebilirim ki üst yönetim hariç en yoğun takım admin takımıdır. Sizin için rapora bakıp gereken cezanın verilmesi olarak görülse de iş o kadarla bitmiyor. Eğer admin "Report Moderator" ise website raporlarına bakıyor(kural gereği en eski rapordan başlayarak daha yeni raporlara bakılmak zorunda). Rapor sonuçlanıp birisine ban cezası verirse banlanan kişi ban itirazında bulunuyor, itiraz İngilizce değilse çeviri takımına metni iletiyor, çeviri gelince gerekli cevabı veriyor ve eğer karşı cevap gelirse süreç tekrar devam ediyor. Bu sadece tek bir rapor için uygulanan prosedür. Bunu yüzlerce rapora vurursanız vay anam vay. Eğer admin "Game Moderator" ise yani full admin ise; "Report Moderator"un yaptıklarının tamamını yapıyor ve bunun üzerine oyun içi raporlara bakıyor. Oyun içi raporlara bakarken birisine ban cezası verirse o kişiyle alakalı elinde kayıt olmak zorunda. Bu kaydı sadece o kişinin ihlalinin olduğu kısma indirgeyecek şekilde video düzenlemesi(kesip-biçme, video edit programından render almak) yapması ve bunu bir video upload sitesine(Youtube, Plays.Tv, vs.) yüklemesi gerekiyor. Bu videonun linkini kişinin profiline girip ban cezasına eklemesi gerekiyor. Kişi itiraz ederse yukarıdaki itiraz süreci burada da aynen geçerli. Yani gördüğünüz üzere adminlerin işi sadece rapora bak, cezayı ver geç ile bitmiyor. Perde arkasında siz oyuncuların görmediği pek çok aşaması mevcut.
 11. Hayatının geri kalanında başarılar!:wub: Umarım herşey dilediğin gibi olur..

 12. Sad to see you leave :( Thanks for all your hard work in the team over the years :wub: We will miss you, Best of luck in whatever you do next :):wub:

 13. Merhaba, Takima yapılan basvurular icin kesin bir sure söylemek mumkun değildir. Takdir edersiniz ki TruckersMP toplulugu 2 milyonu aşkın kullaniciya sahip ve basvurular da buna istinaden yuksek sayilarda olmaktadir. Bu nedenle basvuru sartlarina uyuyorsaniz ve basvurunuzu yaptiysaniz yapmaniz gereken tek sey takimdan birilerinin sizinle basvurunuz hakkinda iletisime gecmesini beklemek olacaktir. Iyi oyunlar dilerim.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.