Jump to content

bluesbass

Retired Team Member
 TruckersMP Profile
 • Content Count

  363
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Everything posted by bluesbass

 1. Geçmişte TruckersMP'nin pek çok biriminde görev almış birisi olarak söyleyebilirim ki üst yönetim hariç en yoğun takım admin takımıdır. Sizin için rapora bakıp gereken cezanın verilmesi olarak görülse de iş o kadarla bitmiyor. Eğer admin "Report Moderator" ise website raporlarına bakıyor(kural gereği en eski rapordan başlayarak daha yeni raporlara bakılmak zorunda). Rapor sonuçlanıp birisine ban cezası verirse banlanan kişi ban itirazında bulunuyor, itiraz İngilizce değilse çeviri takımına metni iletiyor, çeviri gelince gerekli cevabı veriyor ve eğer karşı cevap gelirse süreç tekrar deva
 2. Merhaba, Takima yapılan basvurular icin kesin bir sure söylemek mumkun değildir. Takdir edersiniz ki TruckersMP toplulugu 2 milyonu aşkın kullaniciya sahip ve basvurular da buna istinaden yuksek sayilarda olmaktadir. Bu nedenle basvuru sartlarina uyuyorsaniz ve basvurunuzu yaptiysaniz yapmaniz gereken tek sey takimdan birilerinin sizinle basvurunuz hakkinda iletisime gecmesini beklemek olacaktir. Iyi oyunlar dilerim.
 3. Problem çözüldü. //Kilitlendi ve Çözülmüş Konulara taşındı.
 4. Ban cezanizin suresi dolmus ve ban cezaniz acilmistir. Su andan itibaren oyuna girip multiplayer olarak oynayabilirsiniz. Iyi oyunlar dilerim.
 5. Kesin olarak tum takimlar icin kalkti demek yerine "Gerekli kriterler duzenlendi ve bu alim dönemindebu sekilde isleyecek " demek daha uygun olur.
 6. Eger kendi oyun tecrubelerinden yararlanarak cevaplarsam: (Save editsiz, sadece oyunda normal şekilde elde edilebilecek tirlar icin konuşuyorum) Eski kasa Scania(730 hp) 90 km/h hiza kadar normal hızlanırken, 90 km/h'den sonra diger tirlara gore daha seri devirlenip hızlanıyor. Yeni kasa Scania (730 hp) 90 km/h hiza kadar oldukca seri hızlanırken, 90 km/h hizi gectikten sonra tir bagirmaya basliyor ve devirlenmesi yavaşlıyor, ama yine de hatiri sayilir bir hizlanmasi olduğunu söyleyebiliriz. Eski ve yeni kasa volvo (750 hp) her hizda devirlenmesinde fark yok, her d
 7. I decided to be transfered to Support Team while I'm busy in my real life. I'll still stay in team and I'll assist you on your technical issues. We'll see future what brings to us. 

  1. NeonLeon

   NeonLeon

   Great decision, wish you much fun in the blue team!

  2. bluesbass

   bluesbass

   2 years ago last week of october, I joined the team as trial supporter. I had so good times in team.

  3. T.Rucker

   T.Rucker

   Hmmm, I am tempted to open a new support ticket just to test your support skills and see whether you have forgotten the basics after fulfilling other duties in the team for such a long time.. :ph34r: I wish you all your best, both for your 'new' role at support as well as in real life.

 8. Hello there, Since the issue was solved by the website's creator this topic is moved to "Fixed" bugs section. Thank you for letting us know this issue.
 9. bluesbass

  bug

  This bug is solved by developers. Topic is moved to "Fixed" bugs section.
 10. bluesbass

  Feedback issue

  This bug is solved by developers. Topic is moved to "Fixed" bugs section.
 11. Moved to Help section.
 12. bluesbass

  Ghost Mode

  Merhaba, Ghost mode; bir kullanici sunucuya yeni baglandiginda, eski save'e dondugunde kisa sureligine o kullaniciyi dokunulmaz yapar. Bir kisi ghost mode halindeyken kimseye etki etmez. Ghost mode bittiginde ise bu kisi carpilabilir hale gelir. Eger bir bolge cok kalabalikken birisi en arkadan gelip herkesin icinden gecip herkesi ucura ucura devam ediyorsa bu ghost mode kaynakli bir durum degildir. Bu noktada 2 ihtimal var: 1- Kisi NCZ hack kullaniyordur. Bu noktada ispat edildigi takdirde kisi ceza gecmisine bakilmaksizin kalici banlanir. 2- Kisinin bilgisayari cok
 13. Konu 14 günden daha fazla süre boyunca inaktif olduğundan dolayı arşiv bölümüne taşınmıştır. Topic is moved to archive due to inactivity.
 14. Konu 29 Ağustos'tan beri inaktif olduğundan dolayı konu Arşiv bölümüne taşınmıştır. Topic is moved to Archive due to inactivity.
 15. Konu 29 Ağustos'tan beri inaktif olduğundan dolayı konu Arşiv bölümüne taşınmıştır. Topic is moved to Archive due to inactivity.
 16. Konu 29 Ağustos'tan beri inaktif olduğundan dolayı konu Arşiv bölümüne taşınmıştır. Topic is moved to Archive due to inactivity.
 17. Konu 29 Ağustos'tan beri inaktif olduğundan dolayı konu Arşiv bölümüne taşınmıştır. Topic is moved to Archive due to inactivity.
 18. Konu 29 Ağustos'tan beri inaktif olduğundan dolayı konu Arşiv bölümüne taşınmıştır. Topic is moved to Archive due to inactivity.
 19. Konu 29 Ağustos'tan beri inaktif olduğundan dolayı konu Arşiv bölümüne taşınmıştır. Topic is moved to Archive due to inactivity.
 20. /admins komutunun amacı; o anda admin girişini yapan ve o anda aktif görev yapan adminlerin görülebilmesidir. Bir admin bu komutu yazarak aktif adminleri görür ve onlarla oyun içindeki admin chati vasıtasıyla bazı durumları tartışabilir, organize olabilir, adminlikle alakalı durumları tartışabilir. Oyuncular için o anda aktif olan adminleri görmelerini gerektirecek bir durum yoktur. Oyuncular için oyuniçi rapor sistemi mevcuttur ve eğer bir kural ihlali olursa oyuniçi rapor sisteminden kullanıcıyı raporlar ve aktif admin rapor vasıtasıyla durumu inceler ve gerekli yaptırımı uygular. Eğer
 21. Kullanıcıların /pinfo xxx komutu ile zaten raporlamak istedikleri kişinin TruckersMP ID'sini öğrenme şansı mevcut. Ayrıca eğer Tab ayarlarından Spawning logs ayarı açıksa Tab mesafenize giren kişileri logs dosyasından bulma şansınız var. Örnek durum 1: 1234 oyun içi IDli kişi size çarptı ve siz video kaydındaydınız, chat'e "/pinfo 1234" yazarak o kişinin TruckersMP ID'sini öğrebilirsiniz. Bir diğer ihtimal o kişiyi tab ekranından bulup raporlama seçeneğine basmak ki bu esnada o kişinin TruckersMP ID'sini görebilirsiniz. Bir diğer imkan da şu: oyundan çıktıktan sonra "Belgeler
 22. Yardım&Destek bölümüne taşındı. Moved to Yardım&Destek section.
 23. İlgili gün geçtiğinden konu kilitlendi ve arşive taşındı. Locked and moved to Turkish Archive.
×
×
 • Create New...