Jump to content
TruckersMP incompatible with latest game version Read more... ×

[LKW Tr.] Kap

Community Manager
 • Content Count

  746
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

683 Reserve Driver

About [LKW Tr.] Kap

 • Rank
  Kappa
 • Birthday June 12

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  England
 • Interests
  Female
 • Virtual Trucking Company
  LKW Tr.
 • Preferred Trucks
  Peterbilt
  Renault
  Volvo
 • American Garage Location
  California: San Francisco
 • EU Garage Location
  Poland: Poznan

Recent Profile Visitors

7826 profile views
 1. Good luck with your VTC! Approved.
 2. Please make sure you meet the Turkish requirements of the company section. Those are found below: You need to be registered on the forums for 3 months, your company should contain a logo, and you should take time in writing the post.
 3. [LKW Tr.] Kap

  VTC * NORDIC CROWN * Panel

  Moved to Russian companies.
 4. [LKW Tr.] Kap

  MmmmmZzzzz2

  /Przenoszę do kosza. Jest to sekcja na reklamowanie firmy po angielsku.
 5. [LKW Tr.] Kap

  busco empresa

  /Moved to Spanish discussion.
 6. [LKW Tr.] Kap

  Kik za spam szybki zapisz

  Szybkie zapisy są teraz automatyczne. Jeżeli byśmy mieli wyrzucać za szybkie zapisy, to gracze by nie mogli grać dłużej niż 5 minut (co najmniej tyle co trwa przerwa między zapisami) bo nie ma różnicy od szybkiego zapisu ręcznie wymuszonego a automatycznie przez gre.
 7. [LKW Tr.] Kap

  Piloci w konwojach w Multiplayer

  Szanujemy czas włożony na napisanie tej sugestii natomiast nie ma żadnej potrzebny aby piloci mieli jakiekolwiek uprawnienia. DLC Special Transport nie jest wspierane przez TruckersMP, a u nas na serwerach nie ma żadnej potrzeby na blokowanie ruchu dla konwoju. Wiemy z zasad że konwoje nie mogą się odbywać w obszarach o dużym ruchu dlatego nie ma powodu kierować lub blokować ruchu w innych częściach mapy, tam gdzie nawet nie ma kogo blokować. Z własnego doświadczenia, konwoje od 4 lat prowadzę co tydzień na publicznym serwerze i tylko parę razy się zdarzyła osoba która nie chciała nas przepuścić. Następny Team 'Pilotów' nie zostanie wprowadzony bo jest to nie potrzebne, gdy mamy Game moderatorów. Aby sterować ruchem nie musisz blokować ruchu, wystarczy stanąć na poboczu i przez czat instruować kierunek jazdy pamiętając aby nie spamować. Zawsze jest opcja aplikowania o własny serwer gdzie można sterować ruchem.
 8. [LKW Tr.] Kap

  Standardowe białe naczepy dla osób nie mających DLC

  Na ten moment nie ma planów aby zamienić tę naczepy, są takie jakie są i musiały być robione od podstaw. Wiele innych standardowych naczep nie spełnia wymagać co do długości, szerokości naczep krone powodując wypadki gdzie gracz podjedzie zbyt blisko naczepy, ponieważ sytuacja u niego wygląda inaczej niż dla kogoś kto te DLC posiada i zostanie wyrzucony w powietrze.
 9. [LKW Tr.] Kap

  Skrócenie czasu oczekiwania po usunięciu konta

  Nie zostanie to wprowadzone, nie ma potrzeby. Jeżeli gracz usuwa konto to musi przejść serie pytań czy na pewno chce to zrobić i nie jest to droga do ominięcia bana. Czas pozostanie taki jaki jest ponieważ zapobiega on usuwaniu i robieniu nowych kont.
 10. [LKW Tr.] Kap

  My ATS game wont link

  /Moved to Help
 11. [LKW Tr.] Kap

  Broken policies

  The situation will be investigated further. It is awaiting a fix soon. //Moved to Pending Fix.
 12. [LKW Tr.] Kap

  Broken policies

  Hello, Thank you for taking your time and writing this, however this is not a bug report but more of a suggestion. We do want your feedback, however you cannot spam the feedback system hence the 3 day period between submissions. The wording of finishing messages will be fixed.
×