Jump to content

pofii

Verified VTC Leader
 TruckersMP Profile
 • Posts

  169
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  25

Everything posted by pofii

 1. Doğum günün kutlu olsun kardeşim ❤️ 🥳

  1. White Soul

   White Soul

   Teşekkürler ağabey :HaulieLove: 

 2. Doğum günün kutlu olsun! 🥳

 3. Tebrik ederim, eğitim sürecinde başarılar ❤️ (Gecikme için kusura bakma 😂 )

 4. Happy Birthday! 🎂

 5. Congratulations! 🥳

 6. Congratulations! 🥳

  1. kbuster77k

   kbuster77k

   Thank you!

 7. Merhaba @BÜRKÜT 47, aşağıdaki görselde de görebileceğiniz gibi yasağınızın bu akşam 19:04 saatinden sonra açılacağı görülebilmektedir. Umarım yardımcı olabilmişimdir.
 8. Congratulations! 🥳

 9. pofii

  Congratulations! 🥳

  1. mth.

   mth.

   Thanks! 😃

 10. Congratulations! 🥳

 11. Thank you for your kind words. @aesthxwolf
 12. Tebrik ederim, başarılar dilerim 🥳

 13. Merhaba @Opssoryy, aşağıda size bazı çözüm yollarını sundum. Aşağıdaki işlemlere geçmeden önce Steam uygulamasının arka planda açık ve hesabınızın girili olduğundan emin olun. Steam uygulaması açık değilse Steam uygulamasını başlatın ve sonrasında TruckersMP'yi başlatın. Yine de aynı sorunu yaşamaya devam ediyorsanız aşağıdaki çözümlere geçin. Öncelikle başlatıcıyı açtığınızda sol altta bulunan "Settings" kısmına giriniz. Sonrasında ise yukarıdaki resimde belirttiğim alanları kontrol ediniz. 1) TruckersMP'nin doğru yere kurulu olduğundan emin olunuz. Eğer doğruysa ve yinede çalışmıyorsa, TruckersMP'yi "AppData" yerine "ProgramData"ya kurun ve yeniden deneyin. 2) Oyun dosyasının yolunun doğru olduğundan emin olunuz. ETS 2 için doğru oyun yolunu oraya girmeniz gerekir. Bunları aşağıdakileri yaparak bulabilirsiniz: Steam kütüphanenizde ETS2'ye sağ tıklayın Özellikler'i ve ardından yerel dosyaları seçin Gözat... seçeneğine tıklayın ve yeni açılan klasörün yolunu kopyalayın Bu yolu TruckersMP başlatıcınızın Ayarlarında "Euro Truck Simulator 2" altına ekleyin "Kaydet"e (Save) basın 3) Yönetici olarak çalıştırın ve öyle deneyin. 4) Oyun dosyalarının bütünlüğünü kontrol edin. Eğer yukarıdaki işlemleri yaptıysanız ve halen aynı hatayı almaya devam ediyorsanız lütfen bir destek bileti oluşturun. Destek bileti oluşturmak için yandaki linke gidebilirsiniz; https://truckersmp.com/support/ticket/create Saygı ve sevgilerimle, pofii
 14. Doğum günün kutlu olsun, nice sağlıklı ve huzurlu yaşların olsun 🎉🎂

  1. Sneezy

   Sneezy

   Çok teşekkür ederim iyi dileklerin için, hep birlikte nice yıllara inşallah kardeşim. ❤️🥳

 15. Congratulations! 🥳

 16. Congratulations! 🙂 

 17. Terfini tebrik ederim, yeni pozisyonunda başarılar. 🙂 

  1. Mavi~

   Mavi~

   Teşekkür ederim 🙂

 18. Thanks for sharing this blog with us @Leon Baker. It is really hard to build a system and make certain choices while building it. But in these 9 years, I am sure that the development team will make the best choices and do a good job and looking forward to Al traffic.
 19. Take care! 🧡

 20. Congratulations! 🥳

 21. Congratulations! 🧡

  1. Aura.

   Aura.

   thank you mate!

 22. Congratulations! 🙂 

 23. Congratulations! 🥳

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.