Jump to content

Wersja 0.1.5 została wydana.


Recommended Posts

Hmmm... ciekawe dlaczego jest pusty. Na prawdę nic nie stoi na przeszkodzie, masz do wyboru EU 2 albo SP. Powtórzę za moimi przedmówcami: jeśli trasa ci się zbytnio dłuży - ta gra nie jest dla ciebie.

Sądziłem że multiplayer jest tworzony dla całego community grającego w ETS 2 ale widze że niektórzy mają tu większe prawa niż inni xDDD

MrCZM4t.png

Link to comment
Share on other sites

Sądziłem że multiplayer jest tworzony dla całego community grającego w ETS 2 ale widze że niektórzy mają tu większe prawa niż inni xDDD

 

Na szczęście nikt nie nabierze się na twoje manipulacje, wszyscy wiedzą dokładnie co kto miał na myśli. Ale jeśli jednak na prawdę nie zrozumiałeś, to rozłożę ci to na bardziej zrozumiałe liczby całkowite: piszesz, że nie podoba ci się, że się dłuży, że idziesz grać w singla - odpowiadam: ok, nie graj w tę grę, nie graj w MP, graj w symulator wyścigów albo GTA = wszyscy są zadowoleni. Cokolwiek ci pasuje...

Seriously... what is truck?

Link to comment
Share on other sites

na obydwu bedzie kolizja, a wiec jedynie wlaczenie/wylaczenie kaganca sie rozni.

 

I wtedy dopiero będzie można poznać prawdziwe statystyki dotyczące kagańca, tzn. ile osób woli jeździć z kagańcem a ile bez niego.

I tyle w temacie, nie wszyscy odwiedzają forum aby się w tej kwestii wypowiedzieć, więc to chyba będzie jedyna opcja do sprawdzenia tego.

Ale.... mało kto będzie wiedzieć, że na EU2 jest włączona kolizja, bo większość ma już w mózgu zakodowane, że tam nie ma kolizji.

 

7dsgvP1.png <-> opj1pzK.png

Link to comment
Share on other sites

No podobno jeździmy no ale zauważ że wyrzucenie kagańca trochę urozmaica jazde ,a dodanie kagańca i w dodatku jazda po autostradzie robi się nudna i się dłuży. Wlaśnie prze te 90km/h przestałem czesto jeździć do GB ;/ No ale jak już zostało przegłosowane to co zrobić ;/ 

 

Ciesz się że walczymy tylko o ogranicznik. Bo zawsze mogę zacząć walczyć o stosowanie w multiplayerze przepisów o czasie jazdy kierowców (co jest raczej nierealne). Wtedy byś dopiero narzekał kiedy w grze po 4,5h, musiałbyś zjechać na parking na 45 minut pauzy, i tak w kółko

Link to comment
Share on other sites

I wtedy dopiero będzie można poznać prawdziwe statystyki dotyczące kagańca, tzn. ile osób woli jeździć z kagańcem a ile bez niego.

I tyle w temacie, nie wszyscy odwiedzają forum aby się w tej kwestii wypowiedzieć, więc to chyba będzie jedyna opcja do sprawdzenia tego.

Ale.... mało kto będzie wiedzieć, że na EU2 jest włączona kolizja, bo większość ma już w mózgu zakodowane, że tam nie ma kolizji.

 

ElectroMusic! prawdziwe statystyki by były, gdyby nie to, że po uruchomieniu EU1 jest domyślnym serwerem. 

Link to comment
Share on other sites

Tak jak piszą wszyscy, też jest to moim zdaniem bez sensu ale administracja wyłączyła to na okres testowy i wyłączy to jak będzie taki haos jak był tzw. "Kaganiec" to przywróci go albo jakiemuś że tak się brzydko wyraże "Młotkowi" ustawi ten kaganiec specjalną do tego komendą jak będzie widziała że Odwala i Taranuje.

 

Dziękuje i Pozdrawiam wszystkich graczy Ets2mp oraz życze Szerokości, Przyczepności, oraz dużo szcześcia i pomyślności w okresie świąt wielkanocnych oraz dużych dostaw tak samo jak i zarobków :P

Link to comment
Share on other sites

Ja nie wiem o co wam chodzi z tym ogranicznikiem do 90, ja przestałem grać jak został włączony bo jadę po autostradzie a tu pustka nikt nie wyprzedza ja nikogo nie mijam bo wszyscy jadą 90. Po pierwszym dniu jazdy z tą zawrotną prędkością podziękowałem. Dzisiaj wchodzę na serwer i wreszcie jakiś ruch jadę 110 i pięknie tu zakręcik, tu przyhamuje, tam przyspieszę i coś się dzieje. A dla tych co spinają, że to nie nfs, co za problem wam włączyć ogranicznik w opcjach. Tak was boli, że ktoś was wyprzedza, wystarczy zjechać na prawo i nikt w was nie walnie (nie licząc troli :P). Mi się nie uśmiecha jeździć na pustej drodze 90 km/h, dzisiaj przejechałem z Poznania do Rotterdamu z jakimiś randomowymi ludźmi, gdzie jechaliśmy 120 - 130 non stop i nikt w nikogo nie wjechał, żadnych problemów, przed każdym wyprzedzaniem każdy czekał by wyprzedzić na prostej i nie narobić nikomu szkody. Są osoby które przy 90 trolują i czy będą jechać 160 czy 90 to nie zmienia niczego. Pozdrawiam.

 

Nikt nikogo nie wyprzedza? A to dziwne bo jakoś nie płaczę że większość graczy mnie wyprzedza, mimo ze cały serwer miał ogranicznik. Manewry wyprzedzania były, wszystko było zależne od lagów, fpsów i "siły" komputerów.

 

CO za problem włączyć ogranicznik w opcjach? Dla mnie to nie problem ale co za problem dla kogoś iść na EU2? Nie idę bo tam mało osób jeździ? To nie mój problem ale jeśli wtedy wchodzi taki na EU1 to niech nie płacze że jest ogranicznik. A przypominam że jest coś takiego jak singleplayer. Tam bezkarnie możecie grzać 150km/h i nikt nie będzie płakał jak komuś rozwalicie ciężarówkę

Link to comment
Share on other sites

Panie Willy powiem krotko, wiekszosc graczy chce sie bawic w symulator jazdy ciezarowka. Czyli jedna z podstawowych zasad jazdy duzych zestawow to jest ograniczenie predkosci !! Gra ma nam oddac jak najwiekszy realizm a nie bajkowe zasady. Bo chyba nie powiesz mi ze widziales kiedykolwiek na zywo jak ktos jechal ciezkim zestawem po europejskich drogach 150km/h albo i wiecej.

 

Rowniez duza role odgrywa czas ktory jedziesz, Troszke bez sensu jak odleglosc powiedzmy 2000 km przejedziesz w 40min, na tym gra polega ze masz sie troche pomeczyc w tak dlugiej trasie a nie objechac ja w jak najszybszym czasie.

 

Nie powiem bo fajna zabawa jak sie jedzie 180km/h na autostradzie ale dla takich predkosci zostawmy juz inny serwer a nie nasz EU1.

 

Reasumujac jestem nadal za tym by kaganiec byl i obejmowal predkosc do 90km/h !!

 

PS. Dla przykladu ja jezdze na G27 jak i pewnie duzo innych ludzi i powiem ci ze czasami jak mnie troll probuje zramowac przy predkosci 90km/h czy walnie we mnie na czolowke to kierownica potrafi mi sie z bardzo duzo sila z rak wyslizgnac, szarpie mocno (raz to az mi biurko cale sie trzeslo) a niechce wiedziec co bedzie kierownica wyprawiala przy uderzeniu z jeszcze wieksza predkoscia.

Ale np. mi nie chodzi o to by gnac pnad 180km/h tylko o to by po autostradzie jechac gdzie ok 110 jak w USA (przynajmniej w niemczech sa takie warunki na to) A wiem ze polowa napisze "Myslalem ze jezdze po europie"

ab269392.gif
Link to comment
Share on other sites

Ktos tam pare linijek wyzej napisal ze nie widzial w polsce zestawu jadacego powyzej 90km/h.przypomnij sobie lub nie jak jeszcze nie bylo tachografow wymyslu zlodzieji z wiejskiej.
Zestawy jezdzily 100kmh i lepiej miedzy poznaniem a Koninem np...

odnoszac sie do kolegi bazyliszek 14:Nie toczymy rozmowy o singlu tylko o multi to raz a dwa ciezarowke mozna komus rozwalic i przy 70np...
flustrujace sa takie gadki typu idz na singla,zmien server pograj w nfsa...itp
Mysle ze takie os poprostu nie umieja sie bawic i czerpac z gry przyjemnosci tylko wala ch....mi przy najmniejszym otarciu chociazby niechcacy jakby ta gra byla czyms wazniejszym od zycia realnego jesli tak jest jesli sie denerwujesz grajac w etsa jeden z drugim to czas chyba sie udac do specjalisty czyz nie?
gdy byl kaganiec wiecej troli sie we mnie wbijalo teraz poprostu mnie nie moga dogonic lub ich wymijam od wczoraj 0 kolizji,a zawsze mozna sobie wczytac gre zapisujac ja czesciej na parkingach niz wczesniej..

jesli Administracja wprowadzila takie zmiany widocznie byl w tym jakis cel....
mam wrazenie ze napisalem duzo za duzo bo nikt inny nie mial odwagi ale przynajmiej wiem ze mam wielkie jajca i tego sie trzymajmy Pozdrawiam Wszystkich graczy tych zrzedliwych tez :D

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ja licze że kaganiec podniosą do chociażby 110/120. To wciąż gra i każdy chce sie w niej bawić. Princes cos tam czytam anglojęzyczne tematy i ludzie sa za kompromisem, zwiekszeniem kaganca czy nadaniem kaganca na EU2 gdyż jedynka jest ustawionia jako serwer podstawowy i nie idzie sprawdzić czego gracze naprawde chcą. Strzeliłeś sobie w stope.

I mocno smieje z "prob manipulacji". To że ktoś mówi co innego niż większość serwera to proba manipulacji?

MrCZM4t.png

Link to comment
Share on other sites

Dopiero dzisiaj miałem okazję przejechać się na nowej wersji i muszę powiedzieć jedno. TRAGEDIA! Jechałem trasę z Polski do Anglii landówką i był totalny rozpiździaj. Jak nie trolle blokujące drogi, to wyprzedzanie na czołówkę albo spychanie z drogi, masakra. Póki co mam jeszcze chęć wykonać powrotną trasę, ale jak będzie tak samo albo i gorzej to wstrzymam się do wydania nowej wersji z kagańcem.

  • Upvote 1

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Dopiero dzisiaj miałem okazję przejechać się na nowej wersji i muszę powiedzieć jedno. TRAGEDIA! Jechałem trasę z Polski do Anglii landówką i był totalny rozpiździaj. Jak nie trolle blokujące drogi, to wyprzedzanie na czołówkę albo spychanie z drogi, masakra. Póki co mam jeszcze chęć wykonać powrotną trasę, ale jak będzie tak samo albo i gorzej to wstrzymam się do wydania nowej wersji z kagańcem.

Może mój konwój leciał po trasach na których jest mało ludu ale lecieliśmy kawalek a2 i musze powiedzieć nic szczególnego zero troli zero jakich kolwiek wypadków,ale dziś z ciekawości przejade się z poznania do GB i napisze jak bylo 

ab269392.gif
Link to comment
Share on other sites

Ktos tam pare linijek wyzej napisal ze nie widzial w polsce zestawu jadacego powyzej 90km/h.przypomnij sobie lub nie jak jeszcze nie bylo tachografow wymyslu zlodzieji z wiejskiej.

Zestawy jezdzily 100kmh i lepiej miedzy poznaniem a Koninem np...

 

 

Co ma "piernik do wiatraka"? 

Mamy 2015 r. i w tej chwili obowiązuje 90km/h.  

W Ameryce niech i 200 km/h jeżdżą, a tu jest Europa (bynajmniej w ETS2) i jest 90km/h.  

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

To moze ankieta ogolna tak lub nie wyjasnilaby sprawe
ankieta ogolno-spolecznosciowa nie tylko polskie forum.
Bo mozna tak gadac do us.....kazdy jakies tam racje ma

ja tez skonczylem niedawno i fakt rozwalaja sie gdzie nie gdzie ale jest to maly ułamek to Ci co nie hamuja i nie przewiduja...tak mysle

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Strasznie wszyscy tu się spinają o ten ogranicznik. Wyluzujcie ludzie to jest GRA nie real.

Jak wcześniej pisałem uważam że zdjęcie ogranicznika nie jest złym pomysłem, ale tylko przy ogarniętych graczach (cyt. nie trolli). Wg mnie można to w bardzo prosty sposób rozwiązać.

-EU1 bez organicznika+kolizje (ZAWSZE DOMYŚLNY w luncherze)

-EU2 z ogranicznikiem 90km/h+kolizje

-US zgodnie z tamtejszymi przepisami dot. transportu kołowego czyli jak EU1
Co do EU1 pewnie większość z was się zastanawia dlaczego main server miał by być dla tzw. troli? Gdyż taki troll jak i niedorozwinięte/niedojrzałe osoby są zbyt leniwe lub nie umieją czytać ze zrozumieniem żeby przestawić na EU2. Jest tylko jedno ale, develowerzy ETS2MP musieli by ustawić aby przy każdorazowym starcie lunchera domyślnie był ustawiony EU1. Podejrzewam że ilość troli spadła by dramatycznie (może pomysł na następny patch na np. tygodniowy test).

Pozdrawiam tych którzy przeczytali moją wypowiedź do końca. Do zobaczenia w trasie!

P.S. Wczoraj (1.04.2015 ok godziny 13) mimo braku ogranicznika trasę bagatela 1900km (Budapeszt->Birmingham) przy prędkości przelotowej 110km/h wspominam bardzo przyjemnie. Ruskowie z kultura mnie wyprzedali, Europort też w miare przejezdny (nie licząc 1 gościa afk na środku skrzyżowania w Rotterdamie).

Edited by KMisiek
Link to comment
Share on other sites

Strasznie wszyscy tu się spinają o ten ogranicznik. Wyluzujcie ludzie to jest GRA nie real.

Jak wcześniej pisałem uważam że zdjęcie ogranicznika nie jest złym pomysłem, ale tylko przy ogarniętych graczach (cyt. nie trolli). Wg mnie można to w bardzo prosty sposób rozwiązać.

-EU1 bez organicznika+kolizje (ZAWSZE DOMYŚLNY w luncherze)

-EU2 z ogranicznikiem 90km/h+kolizje

-US zgodnie z tamtejszymi przepisami dot. transportu kołowego czyli jak EU1

Co do EU1 pewnie większość z was się zastanawia dlaczego main server miał by być dla tzw. troli? Gdyż taki troll jak i niedorozwinięte/niedojrzałe osoby są zbyt leniwe lub nie umieją czytać ze zrozumieniem żeby przestawić na EU2. Jest tylko jedno ale, develowerzy ETS2MP musieli by ustawić aby przy każdorazowym starcie lunchera domyślnie był ustawiony EU1. Podejrzewam że ilość troli spadła by dramatycznie (może pomysł na następny patch na np. tygodniowy test).

Pozdrawiam tych którzy przeczytali moją wypowiedź do końca. Do zobaczenia w trasie!

P.S. Wczoraj (1.04.2015 ok godziny 13) mimo braku ogranicznika trasę bagatela 1900km (Budapeszt->Birmingham) przy prędkości przelotowej 110km/h wspominam bardzo przyjemnie. Ruskowie z kultura mnie wyprzedali, Europort też w miare przejezdny (nie licząc 1 gościa afk na środku skrzyżowania w Rotterdamie).

Dziś również się zdziwiłem bo pozwolilem sobie po stronie GB na autostradzie rozwinąć pretkosc 115 km/h i w sumie bardzo miło mi się jechalo jeszcze ze przy okazji słuchałem Collinsa :) dziś trasa do gb była według mnie czysta poezją

ab269392.gif
Link to comment
Share on other sites

Princes cos tam czytam anglojęzyczne tematy i ludzie sa za kompromisem, zwiekszeniem kaganca czy nadaniem kaganca na EU2 gdyż jedynka jest ustawionia jako serwer podstawowy i nie idzie sprawdzić czego gracze naprawde chcą. Strzeliłeś sobie w stope.

 

A widzę w czym problem, to nie manipulacja, tylko zwyczajnie nie kumasz. Proszę, czytaj ze zrozumieniem. To co pisałem odnosiło się wyłącznie do mnie i tego co ja tam głosiłem (jeszcze raz prościej: na początku pisałem że bez kagańca OK, potem że nie OK i wyjaśniałem dlaczego), to co sobie nad interpretowałeś to twoje. Więc jeśli nie manipulacja, to czytaj ze zrozumieniem i nie przeinaczaj znaczenia moich wypocin.

 

-> #148

Seriously... what is truck?

Link to comment
Share on other sites

 

 

oficerpll, proszę o nie używanie wulgarnych słów na forum ETS2MP.

 

@topic

Obecnie każdy ma prawo wyboru serwera na którym chce grać. Ty wybierasz, czy chcesz 'latać' 160, czy jeździć 85/90 wg. KD jak i EKD.

8058eae4cfefde6dgen.png

WMF_join_us_button.png

Nie zapomnij zostawić kontaktu do siebie!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.