Jump to content

Wersja 0.1.5 została wydana.


Recommended Posts

Zmiany:


  1. Nowy system zgłaszania graczy (report system). - Tragedia, poprzedni był lepszy, gdyż teraz trzeba wejść w TAB czyli stanąć gdzieś na boku bo wątpie że ktoś da radę szybko zraportować gracza. W większości przypadków nie będzie go już na TAB !
  2. Ograniczenie prędkości zostało wyłączone (speedlimiter). - Pół na pół, ale skoro jest możliwość nałożenia kagańca niektórym osobą to jestem ZA.
  3. Dodano wsparcie do rosyjskich malowań. - Neutralne.
  4. Usunięto moda na zimę i padanie śniegu. - Wiadomo, koniec zimy.
  5. Zmiany w komendach użytkownika. Aby zobaczyć dostępne komendy wpisz /help. - Plusik bo przyda się dla tych którzy nie znają podstawowych CMD.
  6. Pewne zmiany w Scoreboardzie (TAB). - Słabo, za mało miejsca na Nick'i. Wcześniej był lepszy wygląd TAB.
  7. Zmieniono domyślną czcionkę. - Neutral.

 


Zobaczymy co będzie dalej, jak potoczy się wszystko z graczami. Bo Sam kaganiec jest spoko, można przyśpieszyć na prostej bo gra i tak nie jest tym co dzieje się w prawdziwym życiu. Wystarczy hamować na zakrętach :)


Link to comment
Share on other sites

Jeśli potrafisz jeździć z taką prędkością to jesteś "Super zajebiaszczym pro graczem" ale ilu graczy nieposiada Twoich umiejętności i na pierwszym zakręcie wyleci na czołówkę albo skończy w rowie ??? Powodując u pozostałych "Pro graczy" podniesienie ciśnienia i głośny okrzyk K....A !!! ..... Dziękuje za takie atrakcje podczas przejaźdżki.

Nie, po prostu irytuję mnie narzekanie na graczy którzy preferują jazdę szybszą niż kaganiec pozwala. Tylko udowadniam że nie każdy gracz który "lubi zapierdalać" jest tym który powoduje wypadki czy tam trolluje.

Pozdrawiam.

MrCZM4t.png

Link to comment
Share on other sites

Ogranicznik zdjęty? Dziękuję wszystkim za wspólną grę na multi, wracam w formie protestów do singla. Ta gra do wyścigi czy symulator? Jak ktoś chce zapieprzać 150km/h to niech idzie pograć w NFS. Symulator ma zostać symulatorem czyli odzwierciedlać prawdziwą jazdę pojazdem ciężarowym. Dziś ostatni raz gram w multi, potem przechodzę na singla. Ostatni protest wytrzymałem (chociaż było ciężko) to tym razem też zdołam

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

 

Ogranicznik zdjęty? Dziękuję wszystkim za wspólną grę na multi, wracam w formie protestów do singla. Ta gra do wyścigi czy symulator? Jak ktoś chce zapieprzać 150km/h to niech idzie pograć w NFS. Symulator ma zostać symulatorem czyli odzwierciedlać prawdziwą jazdę pojazdem ciężarowym. Dziś ostatni raz gram w multi, potem przechodzę na singla. Ostatni protest wytrzymałem (chociaż było ciężko) to tym razem też zdołam

Pomyśl że są plusy. bo na prostej autostradzie można przyśpieszyć do 100/120 i nic się nie stanie. A zawsze skrócisz czas jazdy i nie tracisz 2h na trase Polska-Anglia, nie ma problemu by hamować na zakrętach. Trolli i rammerów nie wyeliminujesz nawet z ogranicznikiem, są osoby które potrafią jeździć bez ogranicznika a są tacy którzy nawet z Nim nie dadzą rady niestety. A to jest tylko gra, nie będzie 100 procent jak w prawdziwym świecie. A wspominając o nowym systemie raportowania, nie jest taki zły jak sprawdziłem, kwestia przyzwyczajenia. ;)

 

A tacy zawsze będą:

 

https://www.youtube.com/watch?v=LeesltFbsa8&feature=youtu.be

 

https://www.youtube.com/watch?v=JaP4qIy8Wkc&feature=youtu.be

 

Wybaczcie za muzyke w tle :D

 

Lepsza jakoś na YT.

Link to comment
Share on other sites

Ja plus dwóch innych graczy zauważyliśmy dziwne lagi na czacie... Czy to tak ma być czy to błąd ? Poprostu wiadomość którą wysyłamy pojawia sie po kilku dobrych sekundach.

 

Uwierzcie mi że graczy bardziej by zadowoliła lepsza synchronizacja pojazdów i naczep niż zmiany komend,tabeli TAB i innych zbędnych pierdół...

Link to comment
Share on other sites

Na początku też nie widziałem w tym nic złego, ale po paru próbach i ujechaniu 20 km max dałem sobie spokój. Od wyprzedzania zestawem i chowania się zaraz po przejściu kabiny do świadomego trolowania przez troglodytów ze wschodu. Szkoda czasu na ciągłe zgłaszanie i wgrywanie sejwów, chciałoby się po prostu śmignąć parę tras wieczorem, co było możliwe jeszcze wczoraj wieczorem. Wydaje mi się, że jedna zmiana w patchu przyciągnęła masy idiotów, całkowicie zmieniając sens MP.

 

Życzę mądrzejszych decyzji z drugim kwietnia ;)

Seriously... what is truck?

Link to comment
Share on other sites

Więc zacznijmy od podziękowań dla administratora za tą  aktualizacje. Dziękuje bardzo za taką aktualizacje bo mi się podoba i to bardzo, Przejdźmy teraz do kagańca hmm wiecie co? udowadniacie że jesteście zwykłymi polaczkami... płakaliście że 90 km to jest za  wolno... zdjęli kaganiec gadacie że za szybko... to co wy do USUNIĘTE PRZEZ rbQ321 oczekujecie??! Dali taką aktualizacje i tak będzie i Wy nic do tego nie macie... i jakoś nie widzę różnicy w ramowaniu przy 90 czy 150 bo przy każdej prędkości ramuja... ja jakoś jeżdżę 150 km i ani razu nikogo nie rozwaliłem, ani siebie bo potrafie jeździć... wy płaczecie jak dzieci a jak wam nie pasuje obecna sytuacja na serwerze to możecie opuścić mutli... Dziękuje - Oficer

Link to comment
Share on other sites

Tak jak pisalem w innym poscie, kaganiec zostal wlaczony na okres testowy. Podczas tego okresu, admini w kazdej chwili beda mogli narzucic kaganiec dla wybranego uzytkownika poprzez specjalna komende. Jezeli zobaczymy ze jednak jest to samo co kiedys, kaganiec zostanie przywrocony :).

 

Ale informacja o zdjeciu kaganca jest dostepna od kilku dni, gdy jeszcze nikt nie myslal o robieniu zartow na Prima Aprilis :P

dzieki panowie za kaganiec oby tylko nie bylo jaj na drogach (raport warning)

 ja tylko czekam kiedy pojawi sie polnocny dodatek i wsiadam na trucka pozdrawiam 

 

9078daf64360210f.jpg

Link to comment
Share on other sites

Chciałbym pogratulować pomysłu 5000 slotów, gdzie wcześniej były problemy z synchronizacją przy 2300+ graczach ;) Problemy są dalej, na TAB widzę gościa z firmy, który jest 460.0m za mną, a on widzi, że jest 200.0m przede mną :) Do tego uderzałem chyba 3x na wyjeździe z Pragi w kogoś, kogo przede mną nie było.

Nie wspomnę o lagach na czacie...

Mwl4... kiepski dowcip na prima aprillis?

 

Kolejna rzecz, która jest troszkę irytująca.. Jadąc przykładem:

/pm xxx 1234567891011121314151617181920212223242526272829303132333435

gracz dostanie pewnie taką wiadomość (ilość znaków podana "na oko"

yyy: 123456789101112131415161718192021222324252627282930   ---- brak kilku znaków jak widać.

Wcześniej w takim wypadku jak widziałem, że ucięło wiadomość mogłem użyć /r ;

/r 3132333435

ale teraz pojawia się komunikat o tym, że osoba xxx nie odpowiedziała na mojego priv'a, czy coś takiego.

To ma być zabezpieczenie przed spamem poprzez PW? No przecież dodaliście komendę /blockpm czy tam /blockpw

 

PS. widzę, że rusza EU#2

8058eae4cfefde6dgen.png

WMF_join_us_button.png

Nie zapomnij zostawić kontaktu do siebie!

Link to comment
Share on other sites

Więc zacznijmy od podziękowań dla administratora za tą  aktualizacje. Dziękuje bardzo za taką aktualizacje bo mi się podoba i to bardzo, Przejdźmy teraz do kagańca hmm wiecie co? udowadniacie że jesteście zwykłymi polaczkami... płakaliście że 90 km to jest za  wolno... zdjęli kaganiec gadacie że za szybko... to co wy do chuja oczekujecie??! Dali taką aktualizacje i tak będzie i Wy nic do tego nie macie... i jakoś nie widzę różnicy w ramowaniu przy 90 czy 150 bo przy każdej prędkości ramuja... ja jakoś jeżdżę 150 km i ani razu nikogo nie rozwaliłem, ani siebie bo potrafie jeździć... wy płaczecie jak dzieci a jak wam nie pasuje obecna sytuacja na serwerze to możecie opuścić mutli... Dziękuje - Oficer

 

Jakoś nie słyszałem żeby ktoś płakał. Poza tym poprzednim razem dowiedziałem się że wielu graczy zrezygnowało w ramach protestów z multiplayera. I teraz też tak zrobię. Powtarzam: ets2 to nie NFS. Jeśli to ma być symulator to powinien jak najbardziej odwzorować realny świat

Link to comment
Share on other sites

ElectroMusic! To nie prima aprillis :/ Niech już sobie zdejmują te 90km, ale przydałoby się tak do 120km już ograniczenie.. Bo za dużo wariatów będzie na drogach :)

8058eae4cfefde6dgen.png

WMF_join_us_button.png

Nie zapomnij zostawić kontaktu do siebie!

Link to comment
Share on other sites

  • Game Developer

Ok, to od początku:

1). Speedlimiter - zostanie ponownie założony. Powiedzmy, że was wkręciłem.

2). Lagi były rzeczywiście przy +2300 graczach. No cóż.. trzeba optymalizować. Aczkolwiek przy tym updacie zostało wiele zmienione w serwerze co w zasadzie miało pomóc wyeliminować lagi. Na razie macie 2xEU po 2300.

3). Co do komendy /r to jest to odpowiedź na pm innego gracza. Czyli jeśli ty wyślesz pm i druga osoba ci nie odpowie to /r zostanie użyte do ostatniej wiadomości pm przyjętej od kogoś innego.

4). Jeśli raportujecie kogoś to niekoniecznie musicie się zatrzymywać. 1x Tab, 1x prawy przycisk myszy, przesunięcie myszy, kliknięcie na usera, kliknięcie na report player, zaznaczenie opcji, klikanie send, tyle. Sami nawet nie musicie podawać powodu.

 

Wszystko jest zrobione po to aby lepiej opanować burdel, który panuje na serwerach.

l4Ki4X6aV2YY0bwKQ.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.