Jump to content

Wersja 0.1.5 została wydana.


Recommended Posts

Nie bedzie, poniewaz na obydwu bedzie kolizja, a wiec jedynie wlaczenie/wylaczenie kaganca sie rozni. Do tego limit uzytkownikow to 2 300 na serwer, wiec na pewno wszystko bedzie rozlozone :).

Link to comment
Share on other sites

Nie oszukujmy się, większość osób pójdzie na serwer z kagańcem. Nie lepszą opcją zamiast banowania jest stworzenie komendy zamiennej od bana która będzie na gracza nakładać kaganiec? Wiem że mieliście w przeszłości styczność z platformą w GTA wiec na 100% zaczaicie o co mi chodzi.

Muszę powiedzieć pomysł mi się podoba ^^

ab269392.gif
Link to comment
Share on other sites

Nie oszukujmy się, większość osób pójdzie na serwer z kagańcem. Nie lepszą opcją zamiast banowania jest stworzenie komendy zamiennej od bana która będzie na gracza nakładać kaganiec? Wiem że mieliście w przeszłości styczność z platformą w GTA wiec na 100% zaczaicie o co mi chodzi.

A może odwrotnie? Zamiast karać założeniem kagańca, to nagradzać tych graczy którzy sobie zasłużyli odpowiednią ilości godzin spędzonych w grze i czystą kartoteką,

Link to comment
Share on other sites

Wysza rozwiń to trochę bo nie rozumiem :D

Serwer z ogranicznikiem prędkości do 90 km/h . Jeśli wyjeździsz odpowiednią ilość godzin i w tym czasie nie otrzymasz żadnego bana,  w nagrodę ogranicznik zostanie Ci ściągnięty. Taka nagroda za doborową jazdę.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Serwer z ogranicznikiem prędkości do 90 km/h . Jeśli wyjeździsz odpowiednią ilość godzin i w tym czasie nie otrzymasz żadnego bana,  w nagrodę ogranicznik zostanie Ci ściągnięty. Taka nagroda za doborową jazdę.

I to był by dobry pomysł, np wyjeździsz 5 - 10 tys kilometrów z ładunkiem, albo tak jak piszesz ilość godzin. To jest dobry pomysł, na pewno nie doświadczeni gracze nie jeździli by pełną prędkością.

Link to comment
Share on other sites

Ale tego nie zrobisz dopóki chłopaki nie zrobią panelu gracza na którym będą wszystkie informacje, a wczytanie save'a z 2mln hajsu, 100%mapy i tysiącami kilometrów to nie problem i obecnie mija się z celem. Rozumiem osoby które chcą aby symulator został symulatorem, ale po trzech latach jeżdżenia po tej samej mapie zna się ją na pamięć i osobiście nudzi mnie jazda 90km/h z Krakowa do Plymouth(moja ulubiona trasa) i patrzenie na pustą drogę. (I nie wytykam tutaj fan boyom kagańca niczego ani dewom za brak AI, dla mnie to oczywistość.)

Jedynie śmieszy mnie dziecinne zachowanie niektórych graczy którzy "protestują" i idą na singla.

Dla uspokojenia niektórych użytkowników po tym poście zostawiam pioseneczkę naszych wschodnich kierowców.

Pozdrawiam serdecznie :D

MrCZM4t.png

Link to comment
Share on other sites

Nareszcie mozna normalnie pojechac gralem dzis dobre 4h i tylko raz jakis kebab mnie zepchnol,a tak to polecam.

Kultura jazdy sie poprawila.

 

No to miałeś farta. Jeździłem mniej więcej tyle samo, tyle że przez ten czas ciągle wczytywałem sejwy, bo nie mogłem ujechać 10 minut żeby mi jakiś ruski nie przestawił zestawu do góry nogami. Z tego co widziałem co działo się na serwerze inni też nie mieli za dużo szczęścia.

Seriously... what is truck?

Link to comment
Share on other sites

EU#1 - z kagańcem, EU#2 - bez kagańca. I już nie cudujcie bo jak zwykle jest wielki płacz i zgrzytanie zębów. Tak źle i tak nie dobrze...

To moze kompromis.Dobrze by bylo ustawic blokade na 100/110kmh.30%okolo jak zauwazylem czy jest kaganiec czy nie i tak jedzie 70/90kmh...oczywiescie sa trolle jak wszedzie typu TR-FR-RUS ktorzy wbijaja w ostry zakret z Toba na wejsciu przy 140 czy bedzie ograniczenie czy nie ten problem mozna rozwiazac tylko blokadami konta na miesiac,dwa,5 itd...

Link to comment
Share on other sites

No to miałeś farta. Jeździłem mniej więcej tyle samo, tyle że przez ten czas ciągle wczytywałem sejwy, bo nie mogłem ujechać 10 minut żeby mi jakiś ruski nie przestawił zestawu do góry nogami. Z tego co widziałem co działo się na serwerze inni też nie mieli za dużo szczęścia.

A mi się wydaje że po prostu ściemniasz, wczoraj przegrałem ponad 6h bo miałem wolne i ani razu nikt we mnie nie przywalił.

Ogranicznik na 90 km/h, ponieważ trzeba zachować realizm, a jak komuś się dłuży to może niech idzie spróbować się w jakimś symulatorze wyścigów (nie mówię o jakimś NFS tylko coś bardziej ambitnego).

Nie chce być nieuprzejmy, ale teksty typu "idzcie na wyścigówki" zostawcie w dali. Gracze są różni i trzeba robić kompromisy.

Dlaczego zapominacie o fakcie że grając przy kagańcu i tak możecie zostać rammowani, trollowani itp. xD?

MrCZM4t.png

Link to comment
Share on other sites

A mi się wydaje że po prostu ściemniasz, wczoraj przegrałem ponad 6h bo miałem wolne i ani razu nikt we mnie nie przywalił.

Nie chce być nieuprzejmy, ale teksty typu "idzcie na wyścigówki" zostawcie w dali. Gracze są różni i trzeba robić kompromisy.

Dlaczego zapominacie o fakcie że grając przy kagańcu i tak możecie zostać rammowani, trollowani itp. xD?

Ot wlasnie popieram kolege.

Wymyslilem jadac i placac mandat przy 120 na pustej autostradzie,moze kolejny kompromis dla tych płaczkow nie stosujacych sie do zasady nie podoba sie to wy.....jdz.Podniescie kary mandatowe 10krotnie na probe i jak to nie zda egz.to przywrocicie tak jak bylo przed 1.15 i po problemie.I tak ADM zrobi co zechce po burzliwej naradzie jak sadze.

BTW:Sry za porownanie do zasady powyzej,ale to co sie tu pisze odpowiadajac za wszystkich graczy jak nie jeden mysli jest przekomiczne smieszne...i te porownania ironiczne do NFSa lepiej tak nie pisz bo to denerwujace.

Link to comment
Share on other sites

Panie Willy powiem krotko, wiekszosc graczy chce sie bawic w symulator jazdy ciezarowka. Czyli jedna z podstawowych zasad jazdy duzych zestawow to jest ograniczenie predkosci !! Gra ma nam oddac jak najwiekszy realizm a nie bajkowe zasady. Bo chyba nie powiesz mi ze widziales kiedykolwiek na zywo jak ktos jechal ciezkim zestawem po europejskich drogach 150km/h albo i wiecej.

 

Rowniez duza role odgrywa czas ktory jedziesz, Troszke bez sensu jak odleglosc powiedzmy 2000 km przejedziesz w 40min, na tym gra polega ze masz sie troche pomeczyc w tak dlugiej trasie a nie objechac ja w jak najszybszym czasie.

 

Nie powiem bo fajna zabawa jak sie jedzie 180km/h na autostradzie ale dla takich predkosci zostawmy juz inny serwer a nie nasz EU1.

 

Reasumujac jestem nadal za tym by kaganiec byl i obejmowal predkosc do 90km/h !!

 

PS. Dla przykladu ja jezdze na G27 jak i pewnie duzo innych ludzi i powiem ci ze czasami jak mnie troll probuje zramowac przy predkosci 90km/h czy walnie we mnie na czolowke to kierownica potrafi mi sie z bardzo duzo sila z rak wyslizgnac, szarpie mocno (raz to az mi biurko cale sie trzeslo) a niechce wiedziec co bedzie kierownica wyprawiala przy uderzeniu z jeszcze wieksza predkoscia.

  • Upvote 2

uRAxDAU.png

Link to comment
Share on other sites

Ja rozumiem osoby które chcą dalej grać na zasadach symulacji i nic do Was nie mam, naprawdę jeździjcie jak jeździcie, ale dajcie nam graczom którzy chcą jeździć szybciej tą nutę zaufania (Uwielbiam długie trasy, PL-GB na przykład. Ale jazda przy 90km/h jest dla mnie nużąca i nudna, prędzej grę wyłączam.). Wczoraj przejeździłem ponad 6h i powiem szczerze że nie widziałem ani jednego wypadku na drodze i ani jednego nie spowodowałem. Niech admini stworzą nową kare - kaganiec która będzie nakładana w zamian za bana. Ja rozumiem że niektórych graczy nie zmienię i inni będą jeździć jak wariaci. Ale nie róbcie z nas ogólników i pozwólcie nam grać swoje, a te przypadki karać. Rozłożenie na dwa serwery doprowadzi do tego że na serwerze bez kagańca trafić na innego gracza będzie bardzo ciężko. To mnie boli.

  • Upvote 1

MrCZM4t.png

Link to comment
Share on other sites

Ja rozumiem osoby które chcą dalej grać na zasadach symulacji i nic do Was nie mam, naprawdę jeździjcie jak jeździcie, ale dajcie nam graczom którzy chcą jeździć szybciej tą nutę zaufania (Uwielbiam długie trasy, PL-GB na przykład. Ale jazda przy 90km/h jest dla mnie nużąca i nudna, prędzej grę wyłączam.). Wczoraj przejeździłem ponad 6h i powiem szczerze że nie widziałem ani jednego wypadku na drodze i ani jednego nie spowodowałem. Niech admini stworzą nową kare - kaganiec która będzie nakładana w zamian za bana. Ja rozumiem że niektórych graczy nie zmienię i inni będą jeździć jak wariaci. Ale nie róbcie z nas ogólników i pozwólcie nam grać swoje, a te przypadki karać. Rozłożenie na dwa serwery doprowadzi do tego że na serwerze bez kagańca trafić na innego gracza będzie bardzo ciężko. To mnie boli.

 

Kolego, ETS2 jest nastawione na symulator, także nie widzę sensu aby odchodzić od rzeczywistości. Ci którzy chcą pojeździć szybciej mają serwer EU2. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Który jest pusty, to lepiej pojeździć na singlu. Kaganiec na 120 byłby najlepszym rozwiązaniem według mnie.

 

Nie wszyscy gracze wiedzą że na EU2 jest zdjęty kaganiec i z przyzwyczajenia wchodzą na EU1 poczekajmy a wtedy....

 

Nie oszukujmy się, większość osób pójdzie na serwer z kagańcem.

 

EDIT: Wprowadziłem was w błąd na Eu2 nadal jest ściągniety kaganiec

Link to comment
Share on other sites

A mi się wydaje że po prostu ściemniasz, wczoraj przegrałem ponad 6h bo miałem wolne i ani razu nikt we mnie nie przywalił.

 

Dzięki, że podzieliłeś się z nami informacją o twoim wolnym, jest tak samo merytoryczna jak zarzut o kłamstwie. Otóż nie, nie kłamie, nie mam ku temu żadnych powodów. W angielskim odpowiedniku tego tematu dużo o tym pisałem. Pisałem też w swoich pierwszych postach, że w sumie to może być ciekawa decyzja, ale po tym co działo się na serwerze zmieniłem zdanie.

 

Który jest pusty, to lepiej pojeździć na singlu. Kaganiec na 120 byłby najlepszym rozwiązaniem według mnie.

 

Hmmm... ciekawe dlaczego jest pusty. Na prawdę nic nie stoi na przeszkodzie, masz do wyboru EU 2 albo SP. Powtórzę za moimi przedmówcami: jeśli trasa ci się zbytnio dłuży - ta gra nie jest dla ciebie.

 

I jeszcze raz powtórzę dobitniej: tak, zdjęcie kagańca ściągnęło masy troli, spytaj adminów ile banów posypało się po wydaniu patcha. Poza tym, łatwiej kogoś dogonić i w niego wjechać gdy ma się przewagę 70 km/h czy 0 km/h? Prędkość to nie jedyny powód tego bałaganu, ale dosyć istotny w całej sprawie.

 

Miło byłoby mieć zapas do 120, ale z tym mogę poczekać do ATS. Tam to dopiero będzie się dłużyło :)

  • Upvote 1

Seriously... what is truck?

Link to comment
Share on other sites

dziś w nocy około 3 jeździłem z kolega trasę 150 km/h bez kolizji  z naczepą i po drodze przypadkiem nagraliśmy jak "Administracja" sie ścigała ze swoimi kolegami... i oni zasługują na adminów skoro nas upominają że nie mamy się ścigać a sami to robią i się rozwalają? Pozdrawiam admina Pulse <- jakoś tak i pozostałą dwójkę za te wyścigi to przez was jest tak źle widziane zdjęcie kagańca 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.