Jump to content

Funtek

Veteran Driver VII
 TruckersMP Profile
 • Posts

  262
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Funtek last won the day on September 10 2016

Funtek had the most liked content!

About Funtek

 • Birthday 10/28/1985

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Nottingham
 • Preferred Trucks
  Scania

Recent Profile Visitors

2533 profile views

Funtek's Achievements

418

Reputation

 1. W dniu 27.11.2017 odbyła się kolejna trasa rekrutacyjna. Do naszego grona dołączył IzzI. Witamy w Potworkach Mała Fotorelacją Z Konwoju Gabarytowego Z Firmą Dakar Logistic Jak zwykle konwój wypadł zawodowo. Dziękujemy i pozdrawiamy
 2. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin :)

  1. Funtek

   Funtek

   Dopiero odczytałem. Dzięki :)

 3. Z przyjemnością informujemy że nasz kierowca 3bobo jako pierwszy w naszej firmie przekroczył barierę 2 milionów kilometrów. !! GRATULUJEMY !!
 4. Seba pamiętaj też o nas. My napewno jedziemy
 5. Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia naszej nowej strony startowej. Również nasze forum przeszło dużą metamorfozę a wszystko dzięki pracownikowi firmy ETG - TheArczi. Dziękujemy za wsparcie i pomoc w przerobieniu forum. Również podziękowania dla WASYLA z ETG za wszelką pomoc.
 6. Taka mała aktualizacja w naszej firmie. Już od kilku dni w naszej firmie został wyłączony sklep wirtualny. A więc oznacza to że każdy może jezdzić dowolną ciężarówką z dowolną konfiguracją.
 7. Funtek

  Administracja

  Nie jesteś dla mnie rzetelną osobą i nie mam ochoty z Tobą rozmawiać. Przylazłeś mi wrzutki tylko wypisywać od samego wejścia więc nie mamy o czym gadać. Zajmij się sobą i swoją firmą ( jęzeli do jakiejś należysz )
 8. Funtek

  Administracja

  Panowie nie chodzi mi o to żeby sobie wrzutki pisać tylko zajmijmy się zmianami. Bo tylko one są potrzebne a nie spiny. Spinami nie naprawi się Multi
 9. Funtek

  Administracja

  Co ty gadasz ? Już teraz jak wspomniał Heady nasz projekt upadł i dotyka dna. To trzeba ratować. Serwery świecą już pustkami poza Holadnią i może Calais. Bo te największe trole tam przesiadują. I nie gadaj mi takich rzeczy że wolisz sobie pojezdzić wśród troli bo masz range admina i ty sobie możesz takiego pacjenta uspokoić a ja jako zwykły kierowca gdy mu coś powiem to mi się śmieje z tego. Nie porównuj mi takich rzeczy. Dziękuję również za usunięcie mojego krótkiego wpisu "Żałosne" pod wpisem Fredziola. Serio ? aż tak to słowo było obrazliwe że usunęliście mi wpis ??!!
 10. Funtek

  Administracja

  No wiesz w taki sposób nigdy nie będzie porozumienia między nami szarakami a Administracją i developerami. Szkoda bo jest jeszcze szansa na jakąs naprawę Multika a tym czasem będziemy powoli zmierzać do jej upadku ( Tzn. w polskim społeczeństwie )
 11. Funtek

  Administracja

  WooQash : Spoko w regulaminie jest że nie można tylko nie wiem dlaczego. No co my tam złego robimy na płycie lotniska ? dlaczego komuś w ogóle to przeszkadza ? Jeżeli taki zapis jest no to już trudno nasza wina i trzeba się też do pewnych rzeczy dostosować. Niech już będzie. Zresztą niepotrzebnie napisałem te historyjki, napisze ci tylko że to jedna z nie licznych i nie myśl że jedna sytuacja zmusiła 20 osób w mojej firmie do przejścia na Single Player. Ale dobra mniejsza z tym zajmijmy się tym co najważniejsze. Nie chce już rzucać oskarżeniami bo to tylko będzie jak odbijanie piłki. Dla mnie osobiście było by miło zobaczyć takie zmiany : - Ograniczenie prędkości do 90km/h - Całkowity zakaz Skody dla kierowców na wszystkich serwerach ( Tylko Admin ) - Lepsza organizacja w waszym środowisku ( Wiem że dokładnie nie znam waszych ról co kto robi i jak długo ale widoczne gołym okiem że nie jest dobrze z wszystkim ) To są tylko takie trzy główne powody które jak zostaną naprawione mógłbym pomyśleć o powrocie na MP. Nie zrozumcie mnie zle po te podpunkty to tylko takie moje małe życzenie a nie jakiś rozkaz dla was że ma być zmienione.
 12. Funtek

  Administracja

  Wiesz dla przykładu gdybym ja był adminem to ja bym pozowlił na zrobienie tych kilku zdjęć tym bardziej że nikomu nikt nie szkodził a zajął się innymi raportami. Skoro tak jest w regulaminie to zawsze można dać jakąś furtkę typu : "Panowie robicie fotki i za 15min tu zajrze czy już ogarnęliście" i nie było by tematu. To nie .... musiały być teksty typu "macie 5 minut żeby się wynieść stąd i odliczam" ;/ Ale bardziej mi chodziło o zachowanie które rzuciłem tylko przykładem. I to nie jest wyolbrzymianie, tylko Ja jako jeden z nielicznych tutaj w temacie potrafię napisać co na sercu leży i co by się przydało zmienić bo co niektórzy nawet słowem się nie odezwą bo się was poprostu boją. Ktoś napiszę coś złego o adminie czy developerze i dostaje za to ban. No sorry ale nie tak rozwiązuje się problemy. Będę się tu wypowiadał i to może nawet kosztem bana bo już pewnie macie mnie dosyć ale może przyczynie się do jakiś nowych i pozytywnych zmian które dobrze wpłyną na aktualnych lub potencjalnych nowych graczy
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.