Jump to content

mati216PL

Veteran Driver II
 • Content Count

  388
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

351 Trainee

About mati216PL

 • Rank
  7t Cars

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Poland
 • Interests
  Photography, Making Movies,
 • Virtual Trucking Company
  EDGE Logistic
 • Preferred Trucks
  Mercedes
  Scania
 • EU Garage Location
  Poland: Szczecin
 • Known languages
  Polish, English, German

External Websites

 • World Of Trucks

Recent Profile Visitors

11801 profile views
 1. mati216PL

  II Urodzinki EDGE Logistic! 02.02.19

  Witam. Niestety przychodzę ze smutną informacją jak i dla nas jak i dla Was. Po jednej próbie "wskrzeszenia" firmy miałem nadzieję z Janczarem, że wszystko wróci do normy. I wróciło, ale na kilka tygodni. Niestety jak to dzieci mają w zwyczaju, lubią się obrażać. I tutaj dam Wam do myślenia Po tym pewnym "incydencie" atmosfera w firmie nie była taka jak wcześniej. Na teamspeaku były max 2 osoby a kierowcy mieli za przeproszeniem wszystko w dupie. To tyle. Dziękujemy za zaufanie i po 684 dniach oficjalnie kończymy działalność na Polskiej scenie wirtualnych spedycji. Tak nawiasem mówiąc, TMP upada a przynajmniej jego Polska strona. Bez odbioru! Przepraszamy ale konwój musi zostać odwołany z w.w względów.
 2. Witam. Niestety przychodzę ze smutną informacją jak i dla nas jak i dla Was. Po jednej próbie "wskrzeszenia" firmy miałem nadzieję z Janczarem, że wszystko wróci do normy. I wróciło, ale na kilka tygodni. Niestety jak to dzieci mają w zwyczaju, lubią się obrażać. I tutaj dam Wam do myślenia Po tym pewnym "incydencie" atmosfera w firmie nie była taka jak wcześniej. Na teamspeaku były max 2 osoby a kierowcy mieli za przeproszeniem wszystko w dupie. To tyle. Dziękujemy za zaufanie i po 684 dniach oficjalnie kończymy działalność na Polskiej scenie wirtualnych spedycji. Tak nawiasem mówiąc, TMP upada a przynajmniej jego Polska strona. Bez odbioru!
 3. mati216PL

  II Urodzinki EDGE Logistic! 02.02.19

  Do konwoju dołącza: Witamy!
 4. mati216PL

  II Urodzinki EDGE Logistic! 02.02.19

  Do konwoju dołącza: Witamy!
 5. mati216PL

  II Urodzinki EDGE Logistic! 02.02.19

  Do konwoju dołączają: Witamy!
 6. mati216PL

  II Urodzinki EDGE Logistic! 02.02.19

  Do konwoju dołącza: Witamy!
 7. mati216PL

  II Urodzinki EDGE Logistic! 02.02.19

  Do konwoju dołącza: BLUE-TRANS SPEDITION Witamy!
 8. Niestety wszystko ma swój kres. Rynek, wiek założycieli jak i nasze chęci przyłożyły się do naszego werdyktu. Z dniem dzisiejszym firma EDGE Logistic kończy swój żywot na wirtualnych drogach. Jednak pozostajemy jako znajomi i chcemy tą ekipę utrzymać. Nie już jako kierowcy, ale jako przyjaciele, którzy chcą razem grać w różne gry. Przez naszą firmę przewinęło się 213 kierowców, a na samym forum zarejestrowało się ponad 430 użytkowników. Dziękujemy wszystkim bardzo serdecznie za współprace i za miliony wspólnych kilometrów.
 9. mati216PL

  Zmiana w procesie Rekrutacji

  Bez sensu te zmiany. Jeżeli osoba ma np: konto od 2015 roku czyli już prawie 4 lata, mogło się tej osobie nazbierać więcej niż 3 bany za głupie przewinienia typu jakieś przekleństwo na czacie czy nawet niechcące uderzenie w kogoś. I za tak błahe powody można zablokować sobie drogę do ekhem...Teamu TruckersMP. Nie chciałbym nikogo tutaj atakować bo wiem, że nisko postawione osoby w Teamie mają gó*no do gadania i tym całym bawinkiem zarządza kółko wzajemnej adoracji (czyt. PM) ale to kompletnie nie ma sensu. A co nie ma sensu? Nie ma sensu przyjmować 12 latków, którzy kupili sobie ETS'a na promocji na Steamie lub w biedronce bo jest naprawdę wiele lepszych graczy na miejsce GM'ów. Taka moja opinia. (zobaczymy czy cenzura zadziała XD)
 10. mati216PL

  Changes to the recruitment system

  Nothing lost. You would not last long because of silly imposing stupid rules Not worth it...
 11. @LamAll pierdziel tmp, został jeszcze emsik xDD

  1. LamAll
  2. mati216PL

   mati216PL

   Dawaj lajka a nie komentujesz

   D Z B A N I E

×