Jump to content

LasQa

Veteran Driver VI
 TruckersMP Profile
 • Content Count

  113
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

56 Unlicensed

3 Followers

About LasQa

 • Rank
  6t Braco Vans

Profile Information*

 • Gender
  Female
 • American Garage Location
  Nevada: Winnemucca
 • EU Garage Location
  United Kingdom: Swansea

Recent Profile Visitors

860 profile views
 1. A ja mam takie pytanie z czapy, a może akurat ktoś będzie wiedział o co z tym chodzi. Chcę sobie wziąć ładunek z tego eventu, konto normalnie połączone z world of trucks od x czasu itd. w momencie kiedy już go potwierdzę i jadę go odebrać pojawia mi się dwukrotnie komunikat o utracie połączenia z WoT, po czym wyskakuje powiadomienie: "błąd wewnętrzny, zawieś zlecenie i spróbuj później". Próbowałem już różnych rzeczy, ale niestety nic nie pomogło, może ktoś ma protipa?
 2. LasQa

  Administracja

  Ja się nawet nigdy nie próbowałem dostać do grona administracji, bo zdaje sobie sprawę z czym to się wiąże i ile czasu musiałbym na to poświęcić. Nie wspominając o nerwach xD
 3. LasQa

  Administracja

  Skoro jest wam tak ciężko to co tu jeszcze robicie. Nikt wam nie kazał zostać adminem, a wiąże się to z pewnymi obowiązkami, tak to jest wasz OBOWIĄZEK, więc nie wiem o co Ci chodzi. Jak pisałem, rozumiem życie prywatne, każdy je ma i wiem, że nie możecie siedzieć cały dzień, spoko. Nie wiem czy ja pisze niezrozumiale, czy wy nie potraficie czytać ze zrozumieniem.
 4. LasQa

  Administracja

  Ja rozumiem, że nie możecie wziąć byle kogo. To jest oczywiste, ale na początek, przydzielcie może więcej osób na serwer EU1, bo EU2 jest pilnowany, nie mogę mieć większych zastrzeżeń, ale pozostałe są kompletnie olewane.
 5. Postanowiłem, że nie będę biernie patrzył na to i się troszeczkę obronię. Po pierwsze, nie widzę tutaj nigdzie smutnej czy płaczącej minki, żeby stwierdzić, że post to lament. Jeżeli potrafisz ocenić na podstawie tego co napisałem jakie uczucia mną targały itd. to gratuluję wyczucia. Dla uściślenia to nie jest lament, a raczej oburzenie (nazwał bym to inaczej, ale nie chcę kolekcjonować warnów). Po drugie, ja i tak nie mam szans w "walce" z administracją, więc pisząc ten post dobrze wiedziałem, że nic nie wskóram, w końcu to jest offtopic, a nie skargi czy inne podobne. Po trzecie, skoro te ra
 6. LasQa

  Administracja

  Ok zgadzam się roboty jest sporo, więc i "pracowników" powinno być sporo, jeżeli się nie wyrabiacie, przyjmujcie nowych. Proste rozwiązanie, poza tym wciąż powtarzam, że sprawa dotyczy EU1 gdzie nie ma dużo roboty, a o admina i tak ciężko w ciągu dnia. W weekend wiadomo, jest was więcej (rozumiem obowiązki życia codziennego), ale to wciąż trochę za mało jak widać po tym co się dzieje. Cóż mogę dodać, jeżeli administracja uważa mój post za lament, potwierdza tylko w ten sposób to co napisałem. Nie mam zamiaru tutaj się sprzeczać i gównoburzy wywoływać, chociaż chcąc, nie chcąc już to zrobiłem.
 7. LasQa

  Administracja

  Zastanawiają mnie 2 rzeczy: - Dlaczego wszyscy wypowiadają się tylko o serwerze EU2, sprawa która to zaczęła miała miejsce na EU1 gdzie admina BARDZO RZADKO się widuje, a jeśli już jest, to bez przesady, że tam też jest ogrom raportów. - Dlaczego dostałem punkty, jeżeli w tamtym poście nie było żadnego, powtarzam, żadnego wulgaryzmu? Nie uznałbym też tego jako obraźliwe w stosunku do kogoś, ale na siłę można by uznać, że jednak jest, że obrażam adminów itd. Ludzie poważnie? To jest offtopic, mam tam prawo pisać praktycznie o czym tylko zapragnę, a uznanie tematu jako "nie kulturalny"
 8. LasQa

  Administracja

  Jako, że jest to off topic to mogę sobie pisać co mi się żywnie podoba, a administracji najwyraźniej niewygodna prawda się nie podoba, więc daję odnośnik do tematu. Aha i jeżeli administrator, który raczył usunąć post i nadać mi warna będzie to czytał, to poproszę o podanie powodu. Z chęcią przestudiuję cały regulamin jeszcze raz, by znaleźć powód, ale wątpię, żebym znalazł tam odpowiedź na moje pytanie.
 9. Piszę ten temat mając na uwadze wszelkie konsekwencje jakie się z tym wiążą. Nie interesuje mnie zdanie administracji w tym temacie, a tym bardziej to, że mnie zbanują. Każdy ma swoje zdanie i zrozumiem jeżeli część użytkowników się ze mną nie zgodzi, ale moim zdaniem obecna administracja wydania multiplayer gier ETS2 oraz ATS (w tym administracja tego forum) jest co najmniej niespełna rozumu. Proszę mi wybaczyć, że uogólniam, ale to co się obecnie dzieje to jest już poniżej wszelkiej krytyki i tyczy się to na pewno znacznej większości grupy użytkowników. Nie mam zamiaru dalej uczes
 10. Jak dla mnie super sprawa z tymi scoutami. Samochody wizualnie prezentują się świetnie. Osiągi są dobre, aczkolwiek hamulce bardzo słabe. Moim zdaniem mogłoby się to pojawić również na EU1 ze względu na to, że ten serwer i tak już umiera, a wprowadzając coś takiego (oczywiście z ogranicznikiem) może trochę odżyć. Wiadomo, że trolle będą, nic nowego. Moim zdaniem warto zaryzykować. Dziękujemy za włożony trud.
 11. Temat do zamknięcia. Zatrudniłem się w firmie "Potwory i Spółka".
 12. Nick w grze: LasQa Wiek: 22 lata Miejsce zamieszkania: Łódź Sterowanie: Pad oraz kierownica Staż w grze: Od początku istnienia ETS2MP. Wcześniej grałem w ETS2 na singlu przez 2-3 lata. Czy dostałeś kiedykolwiek bana?: Nigdy Przedstaw się: Witam, mam na imię Paweł mam 22 lata i pochodzę z Łodzi. W ETS2 gram od kilku lat, aktywniej grałem do września zeszłego roku. Zrobiłem sobie pół roku przerwy gdy gra stała się dla mnie zbyt monotonna, po prostu nudna. Wracam na europejskie szlaki z nową siłą. Poszukuję firmy, nie b
 13. To, że multiplayer do działania musi mieć pliki od SCS. Nie budowali przecież nowej mapy i wszystkich skryptów sami.
×
×
 • Create New...