Jump to content

Lobuz PL REC

Veteran Driver VI
 TruckersMP Profile
 • Posts

  140
 • Joined

 • Last visited

6 Followers

About Lobuz PL REC

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Preferred Trucks
  Scania

TruckersMP Information

Recent Profile Visitors

2,038 profile views

Lobuz PL REC's Achievements

 • Dedicated
 • One Month Later
 • One Year On
 • Old Timer

Recent Badges

55

Reputation

 1. Wracamy na szlak z odświeżonym malowaniem i nową kadrą. Widzimy się na trasie Szerokości !!!
 2. Data Konwoju - 16.02.2019 Serwer: EU1 Start: : Debreczyn Koniec: Lyon Zbiórka: 18:30 Start: 19:00 Przerwa: 15 min. Stacja paliw droga S16 Komunikacja na konwoju odbędzie się na firmowym TS3: eurotranshandzel.pl Regulamin Konwoju 1. Niniejszy regulamin przedstawiający ogólne zasady konwoju i zasad ETS MP 2. Każdy z uczestników ma obowiązek zapoznać się z niniejszym regulaminem. 3. Każdy prowadzący firmy ma obowiązek ustawić trasę w systemie GPS. 4. Prowadzący ma prawo wydalić uczestnika / grupę uczestników konwoju za niedostosowanie się do zasad. 5. Na konwoju obowiązuje zakaz wyprzedzania innych uczestników bez zgody szefa firmy organizującej. Nie dotyczy pilotów. 6. Odstępy między uczestnikami wynoszą minimum 100m. 7. W miejscu zbiórki każdej firmie zostanie wskazane miejsce na którym mogą się znaleźć tylko członkowie danej firmy. 8. Konwój prowadzi osoba do tego wyznaczona(Pilot) która jedzie pierwsza. (Zakaz wyprzedzania) 9. Zabronione jest używanie świateł ostrzegawczych czyli tzw. "kogutów". 10. Przy przekraczaniu tzw. bramek należy zachować metodę "jazdy na suwak". 11. Prędkość przelotowa na ląndówkach wynosi 70km/h a na autostradach 80km/h. 12. Ostatnia osoba to pilot zamykający konwój. 13. Jeśli wiesz, że masz lagi lub zdąża ci się mieć wysoki ping postaraj się jechać na końcu swojej firmy 14. Na TeamSpeaku uczestnicy proszeni są o jak najmniej wypowiedzi by zapobiec przekrzykiwaniu. 15. Przed rozpoczęciem konwoju każdy pojazd musi być zatankowany do pełna i w pełni sprawny do jazdy. 16. Zakaz reklamowania Firm, zachęcania do dołączenia itp. 17. Nie obrażamy żadnych Firm , Zachowujemy szacunek do innych uczestników i nie wywołujemy konfliktów. 18. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzone ładunki/ciągniki na konwoju 19. Regulamin jest własnością firmy Euro-Trans. Mapa: Zgłoszenia do konwoju można przysyłać na adres e-mail : [email protected] Firmy biorące udział:
 3. Dziękujemy firmą Repiński Transport, Nedpol-logistic , Coffe-Spedition, TruckersPL , K-Speed, Mecha-Trans ,Dragon Trans,Black White Logistic, RK Spedition, WMM-Trans, Alko-Trans, EMK Logistic, Quality Logistic , HardGroupTransport , Baca , Wataha Logistic Group, Eko-Trans. Również dziękuje administracji za przypilnowanie konwoju oraz za miły spędzony czas .
 4. Konwój spontaniczny zorganizowany przez naszego v-ce szefa-TheImLimitz.
 5. Piękne widoki na skandynawii . Można się zakochać.
 6. Dodano ustawienie firm na spedycjach. Prosimy o zapoznanie się z ustawieniem . Na serwerze ts3 będzie przydzielone 5 kanałów dla 5 grup.
 7. Lista zgłoszeń na konwój z dn. 21.11.1018 zostaję zamknięta. Dziękujemy wszystkim firmom za zgłoszenia i widzimy się na konwoju.
 8. Firma Euro-Trans życzy wytrwałości oraz przyczepności na wirtualnych drogach .
 9. Proszę się zapoznać ze zmianami bo doszło do dużej ilości zmian większości na plus dla graczy.
 10. Witam

   

  1. Show previous comments  2 more
  2. Lobuz PL REC

   Lobuz PL REC

   Proszę o wysłanie zgłoszenia oraz loga na e-mail : [email protected]

   Pozdrawiam

   Widzę że zgłoszenie jest to proszę o dosłanie loga firmy.

  3. Aenvis

   Aenvis

   Już wysłane  :)

  4. Lobuz PL REC
 11. Włochy zaliczone Spontan z dyr.ds.mediów idealnie wyszedł .
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.