Jump to content

Miro0412

Veteran Driver IV
 • Content Count

  76
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

9 Truck?

About Miro0412

 • Rank
  4t Ventilation Shaft

Profile Information

 • Gender
  Male
 • EU Garage Location
  Poland: Lodz
 1. Witam. Mój problem dot. tego, że jeśli wchodzę do gry, mam do wyboru ładunek ale gdy połączy z serwerem, ładunki do wyboru znikają. Muszę resetować ekonomię i tak za każdym razem jak wyłączę grę. Co może być przyczyną i jak temu zapobiec? Dodam, że żadnych modyfikacji nie posiadam.
 2. Miro0412

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Pisałem wcześniej i napiszę teraz. Dlaczego autorzy gry nie ogarnęli jeszcze systemu tacho? Dodają niby jakieś badziewne gałki na kierownicę nikomu nie potrzebne, a konkretów brak. Jeśli to taki problem to chociaż dodać suwak ile czasu ma odpoczywać kierowca, tak jak to miało miejsce w starych produkcjach SCS.
 3. Miro0412

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Daf oczywiście jak najbardziej na plus, teraz pozostaje czekać jak wejdzie do multi.
 4. Miro0412

  Skody - Co o nich sądzicie?

  Tak jak pisano wcześniej sam pomysł dodania samochodu osobowego urozmaica rozgrywkę, teraz dużo osób tym jeździ ale jakiś tydzień, dwa i sytuacja wróci do normy, zresztą tak jak z każdym dodanym samochodem ciezarowym.
 5. Miro0412

  Patologia serwera ETS2 EU#2

  Tak to jest, chciało się serwer bez ograniczeń prędkości to teraz są konsekwencje. a tak nawiasem jaka była burza jak pisałem po co to wprowadzać...ehhh Mogło być tak jak na początku i prawie wszyscy siedzieli na jednym i było dobrze.
 6. Miro0412

  Problem z uruchomieniem ATS

  Pomogło odinstalowanie gry i ponowne zainstalowanie. Dzięki za pomoc.
 7. Miro0412

  Vive la France!

  Szkoda tylko, że z DLC Going East tak się nie przyłożyli...Ja uważam żeby lepiej zaczęli myśleć nad ETS3 z poprawioną już mapą na wzór Skandynawii i nadchodzącej Francji niż doklejanie kolejnych państw. Chyba, że taka polityka (dla mnie dziwna) będą wymieniać państwa na przerobione...
 8. Miro0412

  KANAŁ1 CB - POLSKI - ATS, ETS

  Jest takie ryzyko ale myślę, że będzie można sobie jakoś poradzić z czymś takim.
 9. Miro0412

  Problem z uruchomieniem ATS

  Tak, są zaznaczone oba....
 10. Miro0412

  Problem z uruchomieniem ATS

  Witam postanowiłem uruchomić ATS, a tu zong, w załączniku podaję co mi się wyświetla. Parę dni temu jeszcze wszystko działało. Posiadam Windows 8 64 bity. ETS2 działa prawidłowo, dodam, że pobrałem najnowszą wersję Multi tak jak i ustawione mam w Steam aby gra się aktualizowała.
 11. Miro0412

  KANAŁ1 CB - POLSKI - ATS, ETS

  Muszę się jednak poprawić. Dzisiaj trochę posiedziałem w ETS2 i faktycznie większość Polaków siedzi na 19, w realu także korzystamy z tego kanału, a że czasami będzie słychać inne języki to w rzeczywistości też czasami radio łapie rozmowy osób z zagranicy, także chyba jednak nie ma potrzeby dzielić bo i tak każdy się odnajdzie, byłem w błędzie wcześniej. Sam pomysł z cb radiem oczywiście na plus.
 12. Miro0412

  KANAŁ1 CB - POLSKI - ATS, ETS

  Masz rację ale to jest moja propozycja aby uniknąć krzyków, pisków i innych odgłosów. Wiadomo, że każdy może przejść na inny kanał ale mniejsze prawdopodobieństwo takich zachowań. Zgadzam się z Tobą, że może być problem z podziałem ale z każdej sytuacji jest jakieś wyjście.
 13. Miro0412

  KANAŁ1 CB - POLSKI - ATS, ETS

  CB Radio fajna sprawa. Co do kanałów to uważam tak jak osoby wcześniej, że jeśli chodzi o przydzielanie kanałów to najlepiej aby Administracja przydzieliła kanał dla danego kraju, podając taką informację w widocznym miejscu na stronie głównej albo w grze, ewentualnie jeszcze podanie jednego kanału ogólnego dla wszystkich.
 14. Miro0412

  Ats

  Szukanie nie boli, jakiś czas teamu można było przeczytać, że DLC z kolejnymi stanami (oprócz Arizony) będzie prawdopodobnie płatne.
 15. Miro0412

  American Truck Simulator [Wszystko Po Polsku]

  Ja osobiście nie mam jakiegoś ciśnienia na ATS, pewnie i tak kupię ale bez szału. Bardziej byłbym zadowolony gdyby powoli coś się ruszało w sprawie ETS 3, zaktualizowana mapa Europy na wzór DLC Skandynawia i dodanie kilku innych smaczków z większą niecierpliwością bym na to czekał.
×