Jump to content

Miro0412

Veteran Driver IV
 • Content Count

  76
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

9 Truck?

About Miro0412

 • Rank
  4t Ventilation Shaft

Profile Information*

 • Gender
  Male
 • EU Garage Location
  Poland: Lodz
 1. Witam. Mój problem dot. tego, że jeśli wchodzę do gry, mam do wyboru ładunek ale gdy połączy z serwerem, ładunki do wyboru znikają. Muszę resetować ekonomię i tak za każdym razem jak wyłączę grę. Co może być przyczyną i jak temu zapobiec? Dodam, że żadnych modyfikacji nie posiadam.
 2. Pisałem wcześniej i napiszę teraz. Dlaczego autorzy gry nie ogarnęli jeszcze systemu tacho? Dodają niby jakieś badziewne gałki na kierownicę nikomu nie potrzebne, a konkretów brak. Jeśli to taki problem to chociaż dodać suwak ile czasu ma odpoczywać kierowca, tak jak to miało miejsce w starych produkcjach SCS.
 3. Daf oczywiście jak najbardziej na plus, teraz pozostaje czekać jak wejdzie do multi.
 4. Tak jak pisano wcześniej sam pomysł dodania samochodu osobowego urozmaica rozgrywkę, teraz dużo osób tym jeździ ale jakiś tydzień, dwa i sytuacja wróci do normy, zresztą tak jak z każdym dodanym samochodem ciezarowym.
 5. Tak to jest, chciało się serwer bez ograniczeń prędkości to teraz są konsekwencje. a tak nawiasem jaka była burza jak pisałem po co to wprowadzać...ehhh Mogło być tak jak na początku i prawie wszyscy siedzieli na jednym i było dobrze.
 6. Pomogło odinstalowanie gry i ponowne zainstalowanie. Dzięki za pomoc.
 7. Szkoda tylko, że z DLC Going East tak się nie przyłożyli...Ja uważam żeby lepiej zaczęli myśleć nad ETS3 z poprawioną już mapą na wzór Skandynawii i nadchodzącej Francji niż doklejanie kolejnych państw. Chyba, że taka polityka (dla mnie dziwna) będą wymieniać państwa na przerobione...
 8. Jest takie ryzyko ale myślę, że będzie można sobie jakoś poradzić z czymś takim.
 9. Tak, są zaznaczone oba....
 10. Witam postanowiłem uruchomić ATS, a tu zong, w załączniku podaję co mi się wyświetla. Parę dni temu jeszcze wszystko działało. Posiadam Windows 8 64 bity. ETS2 działa prawidłowo, dodam, że pobrałem najnowszą wersję Multi tak jak i ustawione mam w Steam aby gra się aktualizowała.
 11. Muszę się jednak poprawić. Dzisiaj trochę posiedziałem w ETS2 i faktycznie większość Polaków siedzi na 19, w realu także korzystamy z tego kanału, a że czasami będzie słychać inne języki to w rzeczywistości też czasami radio łapie rozmowy osób z zagranicy, także chyba jednak nie ma potrzeby dzielić bo i tak każdy się odnajdzie, byłem w błędzie wcześniej. Sam pomysł z cb radiem oczywiście na plus.
 12. Masz rację ale to jest moja propozycja aby uniknąć krzyków, pisków i innych odgłosów. Wiadomo, że każdy może przejść na inny kanał ale mniejsze prawdopodobieństwo takich zachowań. Zgadzam się z Tobą, że może być problem z podziałem ale z każdej sytuacji jest jakieś wyjście.
 13. CB Radio fajna sprawa. Co do kanałów to uważam tak jak osoby wcześniej, że jeśli chodzi o przydzielanie kanałów to najlepiej aby Administracja przydzieliła kanał dla danego kraju, podając taką informację w widocznym miejscu na stronie głównej albo w grze, ewentualnie jeszcze podanie jednego kanału ogólnego dla wszystkich.
 14. Miro0412

  Ats

  Szukanie nie boli, jakiś czas teamu można było przeczytać, że DLC z kolejnymi stanami (oprócz Arizony) będzie prawdopodobnie płatne.
 15. Ja osobiście nie mam jakiegoś ciśnienia na ATS, pewnie i tak kupię ale bez szału. Bardziej byłbym zadowolony gdyby powoli coś się ruszało w sprawie ETS 3, zaktualizowana mapa Europy na wzór DLC Skandynawia i dodanie kilku innych smaczków z większą niecierpliwością bym na to czekał.
×
×
 • Create New...