Jump to content

Jankoo

Veteran Driver VI
 TruckersMP Profile
 • Posts

  65
 • Joined

 • Last visited

About Jankoo

Recent Profile Visitors

1679 profile views

Jankoo's Achievements

 • Old Timer
 • One Month Later
 • One Year On

Recent Badges

26

Reputation

 1. Po pierwsze nie wymagam tylko proszę, po drugie ale nie sądzisz że jak jest jakaś czcionka danego kraju to czemu ma nie być arabskich czy chińskich znaków bo nie bardzo rozumiem.
 2. No to proszę o dodanie tej czcionki do podstawowej bo wykazujecie się brakiem tolerancji.
 3. Ale tolerancji troche, nie rozumiem czemu nie obsługuje takich znaków, przydałoby się to zmienić.
 4. Nazwa Sugestii: Dodanie arabskich znaków do gry Opis Sugestii: Gdy mamy nick zawierający arabskie bądź chińskie znaki to zmieniają się one na znaki zapytania. Przykładowe obrazki: BRAK Dlaczego twoja sugestia a nie inna? : Ponieważ jest to dyskryminacja innych kultur proszę o poprawienie tego.
 5. Sugestia ciekawa lecz, wątpie, że będzie wejdzie to w życie. Gdyż to jest znów świetna okazja dla Trolli. :/ Moim zdaniem najpierw trzeba znaleźć jakiś sposób na trolli a później zajmować się takimi rzeczami.
 6. @MisterPawlak Od kontroli jest administracja, nie wiem po co robić zbędne rangi i rekrutacje, żeby kilku graczy policją mogło sobie pojeździć?
 7. Moim zdaniem jest to bardzo dobry pomysł, nawet nie trzeba ograniczać jazdy scoutem tylko do konwojów byleby był ogranicznik do 110km/h.
 8. @Robert Downey JUNIOR Look again maybe you have blue led on cooler
 9. @iHewitt No a kiedyś był sklep na kartki a nie na pieniądze no nie przesadzaj. Po co ograniczać się do jednej kwestii? Trzeba próbować nowych rzeczy
 10. @Freddyk No właśnie, są to serwery freeroam czyli jak są już samochody to można nadać im sensowne zastosowanie
 11. @KrzychuStalker Jak nie umiesz to poćwicz na SP bo bez sensu dostosowywać multi to mniejszości. Multi jest dla kierowców umiejących jeździć.
 12. Nazwa Sugestii: Zlecenie dla scouta Opis Sugestii: Dodanie np. Przczypek z ładunkiem takim jak np. łódka i dowóz do określonego miasta. Oczywiście za jazdę ciężarówką z przyczepką ban. Przykładowe obrazki: Brak Dlaczego twoja sugestia a nie inna?: Ponieważ myśle, że byłoby to ciekawym zastosowaniem dla auta osobowego.
 13. Moim zdaniem pomysł świetny. Zwiększyło by to bezpieczeństwo w grze. @bartek1989_89 Wyłaczasz silnik i już i kicka dostaniesz jak długo będziesz stał w bezruchu.
 14. Europa Pepsi czy cola? xd
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.