Jump to content

[PL] Wysza

Veteran Driver V
 • Content Count

  96
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

17 Truck?

About [PL] Wysza

 • Rank
  4t Ventilation Shaft
 • Birthday 09/25/1989

Profile Information*

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

411 profile views
 1. Kurde byłem święcie przekonany że jest publiczny .... Dzięki.
 2. Kolejny skrót na prawo od Goteborg'u http://zapodaj.net/2d0364b5c7a3b.png.html
 3. W okolicy miasta Kristiansand natknąłem się na drogę która nie jest zaznaczona na mapie. Ktoś z was znalazł może podobne miejsca ?
 4. Niedokońca, wyobrażmy sobie sytuacje w której jakiś trol dodaje nas do swojej listy NC poczym zaczyna nam zajeźdżać drogę jako "duch" na dłuższym odcinku ograniczając widoczność i powodując skok ciśnienia, jak byś go zaraportował? Przecież Cię nie uszkodził.
 5. [PL] Wysza

  Konwój

  Można także pobrać i użyć moda ze strony http://metaltigersa.co.za/ Oczywiście wszyscy z konwoju muszą to zrobić i dogadać się którą naczepę zabrać w trasę.
 6. U mnie również wywaliło ten błąd ... Reinstalacja i ponowna instalacja multiplayer'a, przywrocenie gry do poprzedniej wersji i ponowna aktualizacja do wersji 1.16, całkowite usunięcie gry i ponowna instalacja (pobranie ze steam'a) i nic .... nadal nie działa.
 7. Nazwa Sugestii: Międzynarodowy kod samochodowy Opis sugestii: W skrócie chodzi i dodanie do listy graczy skrótu narodowości wyświetlany przed nazwą gracza np. [PL] - Polska, [GB] - Wielka Brytania, - Włochy itd.. Skrót ten mógł by być wybierany w opcjach z rozwijanej listy państw. Przykładowe obrazki: http://static.pokazywarka.pl/i/5643652/764544/bez-tytulu.jpg?1424090951 Dlaczego twoja sugestia a nie inna?: Poprawiło by to komunikacje między graczami
 8. Zakaz poruszania się ciągnika bez naczepy poza terenem zabudowanym? A jak miałbym dojechać do kamieniołomu który znajduje się ~80km poza miastem ?
 9. Fakt. Crashe są wnerwiające ale nie zapominajmy że to wersja Alpha i zanim gra będzie "perfekcyjna" to wiele wody jeszcze spuścimy z rezerwuaru, trzeba czekać na wydanie R2. Jeśli chodzi o odległość do pozostałych graczy to według mnie pozytywna zmiana, bo i tak pożytek z niej był mierny.
 10. Wystarczyło by zatrudnić 2-3 moderatorów którzy odpowiadali by za porządek w Polskim dziale forum. Którzy mogli by przeglądać skargi, podsyłać adminom te warte uwagi a ci wlepiali by kary.
 11. Przecież od dawna można słuchać Polskich stacji radiowych w grze, wystarczy wpisać linki do pliku "live_streams.sii" i gotowe. http://forum.wotr.pl/showthread.php?tid=5
 12. Temat już był poruszany http://forum.ets2mp.com/index.php?/topic/1338-zwi%C4%99kszenie-czasu-afk/ Dyskusja toczyła się także na temat komendy /afk
 13. Podwójne naczepy (zapewne) zostaną wydane wraz z DLC Skandynawia gdzie drogi, place firmowe oraz całą reszta zostaną odpowiednio dostosowane. Wyjazd takim gabarytem na podbój Europortu, Polski i reszty Europy nie będzie możliwy z powodu odmiennych przepisów drogowych.
 14. Zapewne próbujesz wejść na serwer gdy ten jest pełny, odczekaj 2-3 minuty na zwolnienie się miejsca i po problemie .
×
×
 • Create New...