Jump to content

Wersja 0.1.5 została wydana.


Recommended Posts

Z całym szacunkiem do twórców itp. Lecz zdjęcie ogranicznika prędkości czyt. Kagańca jest błędem który już kiedyś był. Ponieważ. Różnie ludzie jeżdżą i tak zdarzają się najechania, spychanie innych graczy itp. W dodatku wprowadzając zdjęcie ogranicznika powstanie jeszcze większy chaos. Jest to symulacja a nie gra typu wyścigi, więc pójście w tym kierunku jest wielkim błędem i sądzę, że wiele osób właśnie w tym momencie przejdzie na singleplayer. No chyba,że jest to żart, ale to nie zmienia faktu,że kiepski. Myślę,że ludzie i tak się nie nauczą współpracy między sobą. Powinno być tak,że Ci co traktują tę grę poważnie czyli jeżdżą zgodnie z przepisami grają na jednym serwerze a Ci którzy nie chcą przestrzegać zasad ruchu drogowego niech idą na inny serwer. Przez takie działanie zapewne wiele ładunków nie zostanie dostarczonych bo będą uszkodzone. To nie wyścigi to gra typu symulacja, a to chyba różnica. Dziękuję

Link to comment
Share on other sites

Serwer tez skorzystał z braku ogranicznika i za szybko leciał i się wyłożył. Administracja teraz będzie miała więcej roboty.... to nie wypali... rozumiem jest paru dobrych kierowców którzy mogą bez szkód jechać 150 kmh, ale jest i dużo trolli. I ich się boje.

W internecie nie ma ludzi starszych i młodszych,
W internecie są ludzie głupsi i mądrzejsi

 

Retired Team Member since 01.02.2020

WarMaz

Link to comment
Share on other sites

Mi się bardzo te zmiany podobają bo wreszcie nie chce się spać podczas jazdy, gdyż ciągle trzeba uważać na auta poskładane na łukach z finezją je omijając, ponadto grę umila co jakiś czas odpalenie jej z autosave gdy tejże finezji już zabraknie. Równocześnie łączy to się z innym niezaprzeczalnym atutem - po odpaleniu save musimy przejechać jakiś odcinek ponownie co zdecydowanie poprawia skilla w pokonywaniu zakrętów z większą prędkością. Nie zapominając już o napływie graczy z nfs i grida dla których zapewne utworzono dodatkowe sloty na serwerze.

 

 

Napisno z ironią.

 

 

P.S. Dobra robota dziś do gry siada mój 6 letni synek zawsze chciał w to zagrać , nie pozwalałem mu mówiąc zobacz tu grają ludzie którzy ładnie jeżdżą i się starają - na szczęście już tego nie widać i mogę być spokojny o to że jeden truck wbity w barierkę więcej nikogo nie zdziwi.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Z tym ogranicznikiem to chyba żart.

Jak tak zostanie to sam rozważę przejście na singla.

 

Jakoś na EU2 nie ma ogranicznika a patrząc na popularność serwera EU2 (kiedy na EU1 był ogranicznik) ten serwer nie był zbyt popularny, więc domyślać się można, że mało komu chciało się jeździć bez ogranicznika.

 

7dsgvP1.png <-> opj1pzK.png

Link to comment
Share on other sites

Swego czasu byłem oburzony faktem, że został nałożony z góry ogranicznik prędkości. Z początku krytykowałem ten fakt i bulwersowałem się dość mocno. Nie jestem ani nie byłem trollem i potrafiłem jeździć prędkościami 150km/h w bezpieczny dla siebie i innych sposób. Może dlatego, że jeżdżę na kierownicy, gdyż na klawiaturze nie ma mowy o bezpiecznej jeździe takimi prędkościami przez co niektórzy powodują nawet niechcący kolizje, chociaż nie ukrywajmy, że wiele zdarzeń to był pospolity trolling. Po pewnym czasie przyzwyczaiłem się do ogranicznika i wcale nie sprawiał mi problemów. W tej chwili moje wartości moralne legły w gruzach, gdyż mamy odwrotną sytuację do poprzedniej i tym razem kusi wracać do jazdy bez kagańca, aby zapewne później znowu mi go zabrać. Przez takie decyzje moje życie chyli się ku upadkowi i mam chęć wyjechać w ostatnią w swoim życiu trasę...

  • Upvote 1

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

ElectroMusic EU2 nie był popularny również z tego względy, że na całej mapie była strefa bez kolizji, która na dłuższą metę jest do bani.

 

PlotaPL Na EU1 sloty zostały powiększone do 5000. Nie uwzględniono tego w changelogu, gdyż nie jest to zmiana w kliencie MP, a tylko w ustawieniach serwera.

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Z tym ogranicznikiem to chyba żart.

Jak tak zostanie to sam rozważę przejście na singla.

 

Jakoś na EU2 nie ma ogranicznika a patrząc na popularność serwera EU2 (kiedy na EU1 był ogranicznik) ten serwer nie był zbyt popularny, więc domyślać się można, że mało komu chciało się jeździć bez ogranicznika.

 

Na EU2 nikomu nie chciało się grać, ponieważ nie było kolizji, co za tym idzie organizowanie konwojów czy nawet jazda ze znajomymi nie miała sensu. Po wprowadzeniu speedlimitera na EU1 duża część osób przestała grać, jazda po pustej drodze na ograniczniku 90 km/h nie każdemu sprawia przyjemność.

 

Niezależnie od wszystkiego mam nadzieję, że usunięcie speedlimitera wprowadzi trochę "świeżości" do MP. Dzięki

Link to comment
Share on other sites

Co do ogranicznika. Fajnie jednak jak był i jestem za tym żeby został. W sumie czy jest czy go nie ma to i tak dla mnie bez różnicy. Ostatnio naprawdę mało gram w MP, bo nie mam zamiaru się co chwila wkurzać na troli, ramerów i notorycznie zajeżdżających drogę, tak większość nawet zwykłych graczy nie patrzy w lustra tylko po wyprzedzeniu zaraz zjeżdża i naczepą uderza w kabinę. A teraz to się dopiero zacznie trolowanie, choć może za to już bardziej umiejętnie będą inni wyprzedzać i jest szansa że nikt nie będzie mi zajeżdżał drogi, wracając na pas.

 

Bardzo się cieszę że przynajmniej śnieg zniknął i jest normalny deszcz :)

Link to comment
Share on other sites

Dobrra po co drążyć temat. Jeżeli jest to na okres próbny na jedną wersje (1.05) i jak to się nie sprawdzi chyba tworcy od razu właczą ten "kaganiec" na mx 90km/h w wersji (1.06 lub innej)! Ja tam mam mieszane uczucia co to tego, bo teraz bedzie więcej wypadków , troli itp. ale plus jest tylko jeden! Już nie musze się bujać 90 tylko moge jechać już 105 na autostradzie :)

 

PS: Ale w sumie nadal trzymamy się realistyki bo w USA połowa trucków nie ma kagańca :D

ab269392.gif
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.