Jump to content

Patryk1975[PL]

Veteran Driver V
 • Content Count

  81
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

38 Unlicensed

1 Follower

About Patryk1975[PL]

 • Rank
  4t Ventilation Shaft

Profile Information*

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

406 profile views
 1. Spokojnie,teraz tylko czekać na następne DLC np.''Amerykańskie powietrze w kołach'',oczywiście płatne.
 2. Youtube Żubr czy Żubrówka?
 3. Napiszę z innej beczki.Zauważyłem mniej troli,a wiadomo to jest na pierwszym miejscu.
 4. Polecam gracza @sabinakmiecik,nie wiem w jakiej firmie zasuwa,ale gość jest wpąsiu,niestety wylogowano go i nie dokończyliśmy trasy. Może się odezwie
 5. Może spróbuj tak:Pobierz launcher i wypakuj go na pulpicie a następnie dodaj go do Steam.
 6. Vector powstałeś jak Feniks z popiołów!
 7. elot365PL to dobra dusza ale na przyszłość skorzystaj z wyszukiwarki w prawym górnym rogu części forum. Uwierz mi naprawdę działa cuda!
 8. Przeczytaj tytuł Twojego postu i już masz odpowiedź.
 9. Zapraszam do skorzystania z wyszukiwarki w prawym górnym rogu.
 10. Moim zdaniem należy się kick na godzinę dla wszystkich.Takie Pyrrusowe zwycięstwo.Ale bana bym nie przydzielił. Takie moje zdanie.
 11. Specjalnie nie napiszę na co cierpisz,nie chcę mieć Cię na sumieniu. Zaciekawił mnie tytuł...
 12. Prawdę mówiąc,rozwiązujemy problemy a nie przyczyny.Warto byłoby podać powód usterki,ot tak dla potomnych.(oczywiście po usunięciu jakichkolwiek dolegliwości MP jak i SP),oraz nie przenosić do ''archiwum''.
 13. Prawdę mówiąc,nie mieszajmy polityków do zabawy,ponieważ każdy ma inne poglądy.Nawiasem mówiąc,może admin nie przepada za republikanami?. W sumie do tego nicku można przypiąć wiele łatek,tych dobrych jak i złych.Dotyczy to chyba wszystkich osób z kręgów politycznych,militarnych.etc.z całego świata oraz wieku,w którym dana osoba zasłynęła.Wszystko zależy od interpretacji.Nawet nick ''Myszka Miki" może wywołać niepokój.
 14. Popatrzmy na tę sytuację z drugiej strony,tej pozytywnej. Choć firma została zlikwidowana i nie ważne jakie wpisy były lub będą,jest jeden duży plus. VS-ki nie ma ale ona dalej żyje!Tak,własnym życiem na forum już przez 24h .Czy to nie jest piękne? Jaka byłaby wspaniała reklama.Która ''firma duch'' ma takie osiągi w postach.
 15. Ad1. Ustaw w właściwościach STEAM ''braku działu w Beta'',lub ręcznie zainstaluj aktualną wersję. Ad2. Ponownie zainstaluj ETS.MP.,bacząc na ścieżkę przy instalacji. Temat przerabiany,w razie czego poszukaj na forum w wyszukiwarce.
×
×
 • Create New...