Jump to content

->>VectorV6<<-

Veteran Driver V
 • Content Count

  117
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

92 Unlicensed

About ->>VectorV6<<-

 • Rank
  6t Braco Vans
 • Birthday 02/12/1990

Profile Information*

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

2075 profile views
 1. W ProMods zrobili aktualizacje teraz możesz spokojnie ściągnąć i wszystko chula.
 2. POST do usunięcia !! Jakbyś "bystrzaku" przeczytał uważnie to radio jest fabrycznie NOWE !! Co za tym idzie jest zamknięte fabrycznie i nie otwierane od nowości po to , żeby potencjalny nabywca miał całkowicie nową sztukę. A jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda wystarczy sobie "wygooglować" i wszystko wiesz.
 3. Witajcie. Poszukuje ktoś z was nowego radia 2 DIN i nie może się zdecydować jaki wybrać bo np. na allegro za dużo tego? Mam akurat do zaoferowania RADIO Pionner FH-460UI , które obecnie jest wstawione na licytacji : http://allegro.pl/bcm-nowe-pionner-fh-460ui-2-din-usb-4x50w-i6037416185.html . Radio ładnie się prezentuje do tego ma wejścia takie jak : AUX czy USB dzięki czemu można swobodnie słuchać swojej ulubionej muzyki ! Jeżeli byłbyś zainteresowany pisz na priv , a być może dogadamy się w cenie KUP TERAZ albo czekaj na zakończenie licytacji ponieważ licytacja jest bez ceny minimalnej czyli za ile wylicytujesz za tyle jest Twój !
 4. Gdy wyjdzie Gran Turismo 7 mam zamiar zakupić PS4. Także wybór pada na G29 + H-Shiffter od G27. Dzięki wszystkim za pomoc !
 5. No właśnie , a te przyciski jeszcze na H-Shiffterze elegancko się nadają do otwierania drzwi podczas grania w OMSI !
 6. Chyba tak właśnie zrobię chodź trochę kusi mnie ta G29 , ale H-Shifter na pewno od G27 jest ładniejszy.
 7. Witam. Moje pytanie takie jak w temacie czy ktoś "przesiadł" się może z G27 na G29 i może podzielić się czy warto? Czy nie ma dużych różnic pomiędzy tymi dwoma kierownicami? Pozdrawiam.
 8. hahaa dobre Patryczku. Wiesz powstało nowe "dziecko" SCS software no to trzeba na MP . Wiadome , że na MP gra się 100x lepiej niż ruch AI tutaj jak w życiu nie wiesz czy ktoś Ci wyskoczy czy nie. Ogólnie gdyby ETS2 był z ProMods oraz RusMap na Multiplayer cały czas bym grał na MP . Teraz np. mam przejechane 92.000km a odkryta mapa w 22% . ^^ Także do zobaczenia na szlakach ATS !!
 9. Vectrix on Tour part 5 - przewidywana data : 19.03.2016r.
 10. WooQash daty konkretnie jeszcze nie ma pierw się wgl.. orientuje czy robić coś w tym kierunku. Najszybciej pewnie Marzec/Kwiecień .
 11. Witajcie ! Za pewne "Veteran Driver" pamiętają co to były za imprezy a , że tego mi trochę brakuje . Planuję zrobić part 5 ! Lecz , żeby wgl... zabrać się za przygotowania chcę pierw zobaczyć ile osób ogólnie by chciało uczestniczyć w tej imprezie? Oczywiście część 5 jakby miała się odbyć będzie to w American Truck Simulator. Także jeżeli ktoś chciałby wziąć udział proszę o wpisanie się do tego postu coś w stylu : "chętnie wziąłbym udział" itp. . A więc wszystko zależy od was . Pozdro Vector Dla "nowicjuszy" podaje linki do poprzednich edycji Vectrix on Tour ! Part 3 - 27.12.2014r. : https://forum.ets2mp.com/index.php?/topic/2395-mega-event-vectrix-on-tour-part-3-loads-on-new-years-eve/ Part 4 - 27.06.2015r. : https://forum.ets2mp.com/index.php?/topic/15680-27062015r-1830-vectrix-on-tour-part-4-update-01/?p=108321
 12. Wszystko wskazuje na to , że premiera będzie już dzisiaj za kilka godzin ! Może o 20:00 ? Gra już w bibliotece! :
 13. Chcesz wiedzieć kto jest tym największym plotkarzem? Otóż jest to osoba @QazMati gadał o was tyle , że to głowa mała mówię tu o VENOM-owcach i cały czas ploty rozsiewał . Najwięcej od niego się dowiadywaliśmy dlatego też przestrzegam przed nim ! Czy mi wierzycie czy nie nie interesuje już mnie to absolutnie ponieważ właśnie VectrixTrans z dniem dzisiejszym zostało zamknięte ! Jak widać była to za bardzo profesjonalna firma dla was ! Wszystko było profesjonalnie robione , a jak myślicie , że przesada jest to wyłącznie tylko wasz problem ! Co do plotkarstw nie wrzucaj wszystkich do jednego wora!! Gdybym lubiał plotkować to @Patrycja PL i @Vaiarek by dowiedzieli się dosyć sporo o tym co gadają na was , ale ja już kończę z ETS2 MP także nie jest to mój absolutnie interes. Dzięki wszystkim za przejechane kilometry.
 14. Witajcie. VectrixTrans z dniem dzisiejszym kończy swoją działalność !! Podziękowania wszystkim za wspólne chwile , konwoje , eventy i organizacje np. "My Truck is The Best" !! ->>VectrixTrans<<- - 1.08.2014r. - 19.08.2015r.
×
×
 • Create New...