Jump to content

Roxon40 [PL]

Veteran Driver IV
 • Content Count

  44
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Truck?

About Roxon40 [PL]

 • Rank
  3t Helicopter

Profile Information*

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

389 profile views
 1. Używam TrackIR. Jestem zadowolony. Jest przypięty do słuchawek i nie muszę siedzieć w czapce w domu
 2. Bardzo fajna funkcja. Teraz więcej bawię się w podpinanie naczep niż jeżdzenie w dalekie trasy
 3. Dobrze że nie znam angielskiego więc nic nie otwierałem, bo po prosu nic nie zrozumiałem. Też do mnie dziś dotarł, ale pomyślałem, że jak mogę się zalogować na forum to nie będę kombinował.
 4. Zapowiada się ciekawy dodatek, sądząc po zdjęciach, które widziałem na blogu, będzie to dla mnie dodatek obowiązkowy
 5. Nie pozostaje mi nic innego tylko życzyć wam wytrwałości w udoskonalaniu MP przez najbliżesze lata.
 6. Co do oświelenia wnętrza to raczej do SCS niż twórców MP. A z doświadczenia wiem że w realu im mniej światła w kabinie tym lepiej auto prowadzi się w nocy. Po pierwsze najważniejsze masz pod ręką (kierunki, długie, wycieraczki, klakson), po drugie reszta przycisków przeważnie jest podświetlana więc nie ma problemów w nie trafić. W ETS i tak przyciski ci się nie potrzebne, bo nie są aktywne, a w kabinie jest wystarczająco jasno żeby dało się grać, jeśli przed komputeram masz za ciemno i wydaje ci się że i w kabinie jest za ciemno, to podświetl sobie klawiaturę i powinno być ok.
 7. Po dłuższym czasie "przesiadłem się" z facetracknoIR na FreeTrack. To znaczy bardziej program pozostał ten sam, tylko zamieniłem ruchy głowy na urządenie do freetracka. Osobiście nie ma porównania. Podczas gry można jeść, pić i się po głowie i nosie podrapać i zawsze będziemy widzieli co chcemy, w przeciwieństwie do FaceTracknoIR kiedy każdy ruch przy twarzy kończył się oglądaniem sufitu, podłogi i przy okazju stłuczką albo wyjazdem z trasy. Po tych doświadczeniach zdecydowanie polacem freetracka, ale jeśli ktoś jest początkujący chce spróbować, lub ma cierpliwość do nie poruszania nadmier
 8. Różnych zagranicznych stacji w zależności od kraju w którym jestem
 9. Wszystkim życzę Wesołych Świąt
 10. Może i na takich skrzyżowaniach światła w MP faktycznie są nie potrzebne, ale jak już są to niech zostaną
 11. Start zostaw wciśnięty, i musisz widzieć ruchy swojej głowy wraz z zaznaczeniem twarzy,i wtedy odpal ETS2 i musi działać.
 12. Generalnie konfiguracja, czyli twoje ruchy głowy i inne rzeczy, ustawiasz w programie, natomiast ETS2 sam to wykrywa i w grze nic nie musisz ustawiać. Jeżeli odpalisz program, potem włączysz start i widzisz w okienku swoją twarz i zaznacznik na niej, widzisz ruchy głowy, i jedonocześnie zmieniające się wartości obok okienka z twoją twarzą, to automatycznie po odpalniu ETS2 będzie już działało. Jak zadziała to później pozostaje ci ustawić sobie ruchy głowy, albo poszukać na necie gotowych ustawnień w pliku ini.
 13. Działa, ale średnio działa i też przerzucam się na FreeTracka. Grałem z tym ponad pół roku i naprawdę jest to dość wrażliwy program. Nic przy twarzy nie zrobisz bo zaraz gubi łączność między twarza a kamerą, nieraz dość często trzeba centrować. Dasz za małe oświetlenie, spadają FPS w kamerce i obrót głowy chodzi z opóźnieniem. Jest to dobre jak trzymasz głowę w miarę sztywno. Na lewo i prawo jakoś działa, w górę i w dół jako tako ale po skosie już jest z tym gorzej. Ogólnie dobre to jest na chwilę. Co do Free Tracka to nie mam porównania. Dopiero będę to miał to sprawdę, lecz patrząc po yuotub
×
×
 • Create New...