Jump to content

varg222

Veteran Driver VI
 • Content Count

  22
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Truck?

About varg222

 • Rank
  1t Caravan
 • Birthday 03/08/1988

Profile Information*

 • Gender
  Not Telling
 • Location
  Lubin
 1. Projekt został odrzucony w senacie (ponoć). Moim zdaniem bardzo dobrze, tylko i wyłącznie dlatego że masa ludzi by wymuszała zatrzymanie pojazdu. Jak wiadomo jest to wtargnięcie na jezdnię. Nigdy nie słyszałem, żeby policja za coś takiego dała mandat pieszemu.
 2. Witam. Jechałem ostatnio przepisowo i dostałem taką wiadomość : [21:40:30] ADMIN [AW] JeffSFC(862): you will be banned if you are driving the wrong way on the motorway!! Chodzi o jazdę pod prąd na autostradzie, ale niech mi ktoś wytłumaczy skoro jadę normalnie to po co straszyć ludzi ?
 3. Skoro jest to symulator jazdy ciężarówką to i niech tak zostanie. Wiele razy na landówce byłem świadkiem wypadków, bo ktoś pędził 110 i przy okazji mnie zahaczył. Problem z ogranicznikiem (moim zdaniem) zaczął być wtedy kiedy gracze (nie bronie im tego) przychodzili do virtualnych spedycji. Jak wiadomo nie można oddać trasy z EU2 więc musieli jeździć na EU1 . Nie podobało się, że na EU1 jest ogranicznik, więc narzekali zamiast przyjąć to do wiadomości i pogodzić się z regulaminem serwera.
 4. Ja od zawsze będę powtarzał, że ogranicznik do 120 nie jest dobrym pomysłem. Powinno być 90 i koniec, a jak ktoś chce jeździć 120 to niech idzie na EU2.
 5. Tego mi brakowało w ETS 2. Czekam z niecierpliwością. A co do graczy, większym problemem np. na firmach było by jakby zrobili przyczepę z osią skrętną (dyszel)
 6. Kurde też bym zagrał, ale żadnej nie znam
 7. Problem z EP był, jest i będzie. Jeśli nie chcesz lagów to jedź na Calais, albo Amsterdam.
 8. varg222

  Nagrywanie.

  Witam. Jaki program wybrać do nagrywania ? Chodzi mi o to, żeby był lekki i nie mulił gry. No i podrzućcie dlaczego dzieje się tak, że mam dobrego kompa, a jak nagrywam Bandicam to FPS są na poziomie 9-10. Pozdrawiam
 9. Przeważnie nie trafiam na idiotów na drodze, ale czasami się przytrafią. Jak nie Rosjanie, to koleś zrobił save na środku autostrady, zajeżdzanie drogi przy zmianie pasa.
 10. Dlaczego jak ustawie tabliczkę ze swoim imieniem to pokazuje mi ją w innej ciężarówce ?
×
×
 • Create New...