Jump to content

Zbiórka pieniędzy na licencję Euro Truck Radio Polska


I<3VODKA

Recommended Posts

Cześć,

 

Wczoraj mieliście przyjemność posłuchania pierwszej polskiej audycji w Euro Truck Radiu prowadzoną przez Kaszanę aka Levena.

 

Dla osób które nie miały okazji słuchać audycji, o to nagrania!

http://www14.zippyshare.com/v/BpaxrGXf/file.html
http://www14.zippyshare.com/v/Bq6dgPne/file.html

 

Dzisiaj dostaliśmy już wyniki i 40% słuchaczy było z Polski, nie zapominając o Polakach mieszkających za granicą!!!

 

Po rozmowie z Rickiem, założycielem Euro Truck Radia, zdecydowaliśmy się stworzyć polski odpowiednik Euro Truck Radia który mieści się pod adresem http://eurotruckradio.pl/

Strona jest w trakcie tłumaczenia i wystartuje gdy zbierzemy pieniądze potrzebne na licencję która pozwoli nam działać w pełni legalnie, a artyści których gramy otrzymają swoje wynagrodzenie.

 

Roczna licencja to koszt 150£. Radio będzie zarejestrowane na Ricka który jest obywatelem UK i gdzie licencja jest na prawdę niska (w Polsce miesięczna opłata za wszystkie potrzebne licencje to rownowartość kilkunastu lat opłacania angielskiej licencji ponieważ w Polsce istnieje 5 organizacji które pobierają takie opłaty).

 

Bez opłacenia tej licencji, radio nie będzie w stanie funkcjonować więc prosimy każdą osobę która jest wstanie o wysłanie nawet najmniejszych sum.

 

Wysyłanie pieniędzy jest możliwe porzez PayPallub PaySafeCard:

 

- W przypadku przesłania dotacji poprzez PayPal, kliknij na przycisk Przekaż Pieniądze na http://eurotruckradio.pl/(screen:  3D3rmRH.png)

*** Pamiętaj że PayPal pobiera prowizję, prosimy o wysyłanie sum większych niż 1 GBP. ***

 

- W przypadku przesłania dotacji poprzez PaySafeCard proszę o kontakt na Prywatną Wiadomość.

 

Podczas przesyłania pieniędzy podaj swój nick lub Anonim jeżeli chcesz zostać anonimowy.

 

Pozdrawiamy,

I<3VODKA oraz Rick z Euro Truck Radia

 

Osoby które wspomogły  

Rootkiller - 55£ -  

- Tomasz PL - 50£ -
VectorPL - 10£ -
- -VectrixTrans- Funtek  - 15 £ - 
- banas921 - 5£ -  
Radzio332 - 5£
bl4ck3rr - 5£ -

Strus-Pl - 4£ -

krupniok2002,60£ -

Jan L. - 2£ -
- Patryk K. PL - 1.25£ -
- Bądź pierwszy - 0£ -
- Bądź pierwszy - 0£ -
- Bądź pierwszy - 0£ -
 
 
 
Po odliczeniu prowizji PayPal: £144.38 GBP
PaySafeCard: £6.25 GBP
  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Pomysl istnieje juz od tygodnia, i czekalismy na przebieg i wynik wczorajszej audycji. Wszystko dobrze poszlo, wiec zapadla decyzja ze otwieramy polskie radio :).

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Ok :) Z chęcią na pewno wszyscy będziemy słuchać tylko polskiego głosu bez reklam z porządną dawką polskiej i zagranicznej muzyki. Boję się tylko o to, aby po jakimś czasie nie okazało się, że nie ma kto tego prowadzić. Tak po prawdzie po cichu liczę, że zostaną wprowadzone pewne "fjuczery" w Naszym radiu jeżeli wszystko wypali jak należy. Chodzi mi np. o jakieś wiadomości z tras, które mogły by być podawane na bieżąco :) Mowa tutaj o korkach w Rotterdamie (nie zawsze przecież są) czy o jakiś "botach", którzy rozwalają ludzi w danym miejscu na mapie. Coś jak "Radio kierowców w Radiu PiK", czy w czasie większego ruchu na drogach przed informacjami w innych klasycznych stacjach radiowych. Wiem, wiem, że to nie temat do pomysłów, więc przepraszam za lekki off-topic. :)

  • Upvote 1

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Panowie i ja chętnie wesprę ale jest mały problem nie mam konta:D ale mam parę jurków na steam , więc jak by ktoś dał parę jurków w moim imieniu to ja mogę kupić jakieś dlc do ets w zamian  .info na pw

 

 

 Obecnie zatrudnionych jest 27/30 kierowców.

 REKRUTACJA JEST OTWARTA!

 kontakt email   Discord

Strona główna  Facebook

TrucksBook  VTC TMP

 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Kompletna bzdura. Byłoby lepiej, gdyby pieniądze poszły na wsparcie serwera.

Na serwery mozesz rowniez wysmac pieniazki :). Nikt Ci tego nie broni ;) To chyba dobrze ze caly projekt sie rozwija i jest coraz wiecej funkcji?

 

 

 

VODKA też bym się dorzucił, ale mam pieniążki przypisane do konta mypsc. Co w takim wypadku?

Niestety ale nie da rady nci z tym zrobic:(

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.