Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Banasiu

Veteran Driver VII
 • Posts

  43
 • Joined

 • Last visited

About Banasiu

 • Birthday December 1

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Ltn
 • EU Garage Location
  Poland: Szczecin
 • Known languages
  Polish, English

Recent Profile Visitors

1547 profile views

Banasiu's Achievements

6

Reputation

 1. happy Birthday my friend 

 2. Happy Birthday! :) 

 3. Pozmieniałem trochę w GeForce Experience, nadal jest roździelczość 1920x1080 i minuta nagrania to około 70mb także jest dobrze wg mnie. Dzięki!
 4. Cześć! Nagrywam grę przy pomocy GeForce Experience. Na chwile włączyłem nagrywanie, w sumie stanie na serwisie nic szczególnego i minuta 15 sekund to 190mb w rozszerzeniu mp4. Ustawienia w grze to roz 1920x1080 144hz i reszta w sumie prawie na full oprócz takich bzdetów jak pogoda itp. I teraz jak są nagrania wrzucane na yt, czy wysyłane do różnych kompilacji czy jako reporty to takie "ciężkie" czy ludzie grają na mniejszych ustawieniach mimo że wygląda jakby na fulu grali? Czy ten program jest do dupy. Dzięki!
 5. Nick w grze: Banasiu Wiek: 26 Miejsce zamieszkania: Luton UK Sterowanie: DFGT SteamID: https://steamcommunity.com/profiles/76561198171698038/ Staż w grze: 420 godzin przegranych Czy dostałeś kiedykolwiek bana?: Tak, raz Przedstaw się: Dawid Inne: Cześć, na imię mi Dawid, lat 26. W etsa gram głównie w "weekendy" w moim przypadku jest to czwartek - sobota, ewentualnie trochę w niedziele w dzień. Dlc mapowe mam wszystkie (chyba). Mikro mam, Tsa mam, discorda mam. Na ogół jestem kulturalną osobą, ale czasem jakaś *rwa wyleci z ust. Jako kierowca w grze respektuję znaki, światła, kierunki jazdy itp, ale ograniczenia prędkości to nie dla mnie. Rozumiem w konwoju możemy ustalić sobie te 100 na godzinę, ale żeby potem nie było czepiania że w miesięcznym kilometrażu za szybko jeździłem. Co do kilometrażu - bez przesady. Firma 18+ Pozdro
 6. Gdzie jest "landókwka śmierci"?
 7. Nawet nie sprawdziłem czy jest ets na konsole :| no cóż, nie było pytania.
 8. Czy jest możliwość stworzenia klienta MP dla konsoli? I czy jest to w planach może?
 9. I o taką odpowiedź mi chodziło. Dzięki!
 10. Cześć, akcja z przed kilku h. Jadę w UK, oczywiście po fałszywej stronie, wyjeżdża mi typ na czołówkę, dochodzi do kolizji, jeszcze jest obrażony i spina się jak jadę no ale ok. Raportuję go za "wrong way~~" i po chwili napis na czerwono na dole ekranu, nie wiem jak dokładnie to jest napisane, ale znaczy mniej więcej że wobec gracz xxx nie zostały podjęte żadne czynności. Że nie został ukarany. A więc jak to działa? Czy jeżeli nie ma żadnego moda/admina który nie wiem, obserwuję czy coś to po chwili system wyrzuca taki komunikat czy jak?
 11. Zresetowałem ustawienia do fabrycznych tak jak napisałeś. Ustawiłem na nowo i działa. Dzięki!
 12. Cześć, gram już od jakiegoś czasu w ETS2, Zawsze jeździłem na myszce ale teraz po powrocie mam jakieś wrażenie że coś się zmieniło. Nie mogę tego ustawić. Gdy mam skręcone koła na max w lewo, skręcam w drugą stronę i patrząc kamerą z góry jest pasek od skrętu, to zaraz przed środkiem i na środku jest taki lag, zwalniają również koła w tym miejscu. Druga sprawa, patrząc od góry koła tak jakby nie nadążały za myszką. Pasek jest po drugiej stronie a koła wolno skręcają. Nie wiem czy tak zawsze było i teraz coś mi przestało pasować, czy coś się zmieniło./ Myszka to Zowie FK1 ustawiona na 800dpi Gdyby ktoś mógł wrzucić swoje ustawienia, albo wytłumaczyć jak to zrobić żeby to płynnie chodziło i nadążało, ale żeby można było utrzymywać prędkość autostradową bez wężykującego zestawu to będę wdzięczny. Pozdro
 13. Niech wezmą pod swoje skrzydło ekipę obecnego multiplayera i zrobią go tym oficjalnym. Dając wolną rękę i dostęp do wszystkiego czego deweloperzy by potrzebowali byłbym kozak multiplayer.
 14. Idzie jakoś w tym "podpisać kontrakt" na kilka zleceń? Czy co każde trzeba nowy kontrakt podpisywać?
 15. Jak nie będę w pracy to być może się podłączę
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.