Jump to content

Zbiórka pieniędzy na licencję Euro Truck Radio Polska


I<3VODKA

Recommended Posts

Ja za Disco-Polo nie przepadam, ale w dużych dawkach jest dla mnie zbyt "fest".

Wolałbym słyszeć piosenki raczej Popowe, dancowe czy klubowe. Mogą być nawet rapsy byle sensowne tzn. takie, które można puszcić w radiu.

+ planuję audycję (jeśli wszystko pójdzie dobrze) w sobotę lub niedzielę, ale to zobaczymy, czy mnie przyjmą. Jutro na pewa nie będę robił live, bo dopiero "wracam" do sił, ale... spokojna głowa. :)

Gdyby nie mój szajski mikrofon, to raczej bym miał na plus, bo jak na pierwszy raz po takiej przerwie było nieźle.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Włączyłem audycje po 18.30 i w sumie się zniesmaczyłem, gdyż co chwile przełączane były piosenki nadawane przez Leven'a z tymi od ETR... Wiem, że to były jakieś tam problemy techniczne ale jakoś odechciało mi się słuchać po pół godzinie (w sumie i tak tylko była godzinna audycja).

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Moi drodzy staram sie grac tak bym Wam sie podobalo naprawde, ale czasem wasze oczekiwania sa zbyt duze, naprawde bardzo duzo osob by chcialo by zagrac jego utwor badz pozdrowic ale czasami tak tego naleci ze nie da sie wyrobic ze wszystkim i czasem zdazy mi sie pominac cos. 

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Gdyby takich radiów było mało to z chęcią dołożyłbym co nieco, ale nie widzę takiej potrzeby.

Rynek tego rodzaju jest moim zdaniem przepełniony i samemu nie wiadomo, której rozgłośni słuchać.

 

Może ktoś widzi w tym potrzebę, więc niech nie patrzy na negatywne komentarze tylko idzie przed siebie a może coś z tego wyjdzie. :P

 

7dsgvP1.png <-> opj1pzK.png

Link to comment
Share on other sites

Gdyby takich radiów było mało to z chęcią dołożyłbym co nieco, ale nie widzę takiej potrzeby.

Rynek tego rodzaju jest moim zdaniem przepełniony i samemu nie wiadomo, której rozgłośni słuchać.

 

Może ktoś widzi w tym potrzebę, więc niech nie patrzy na negatywne komentarze tylko idzie przed siebie a może coś z tego wyjdzie. :P

 

Ale np w radiu rmf fm czy radiu eska nie uslyszysz wiadomosci drogowych z ETS2 MP  :]

  • Upvote 2

uRAxDAU.png

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.