Jump to content

Zbiórka pieniędzy na licencję Euro Truck Radio Polska


I<3VODKA

Recommended Posts

Link to comment
Share on other sites

Można by, ale o ile wiem z polskich realiów należy uzbierać konkretną kwotę, aby ją wypłacić. W moim przypadku trzeba było zebrać 200zł aby wypłacić, a samych SMS-ów trzeba było wysłać na kwotę powyżej 400zł (gdyż ponad połowa hajsu szła do operatora pomijając VAT itp.).

  • Upvote 1

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Postaraj się jeszcze przekonać mamę i tatę że to nie są pierdoły, jeszcze znajdź pieniądze itp itd...

Nie wiecie co się dzieje w domach tych który chcieli by dołożyć cegiełkę, ale nie mogą. Scenariuszy jest wie, a ćwierć z nich została wykorzystana w Trudnych Sprawach / Dlaczego ja / Ukrytej Prawdzie etc.

Link to comment
Share on other sites

elot360PL spoko ja rozumiem ze nie kazdy moze sobie pozwolic na jakakolwiek wplate kasy bo sa domu w ktorych sie nie przelewa. Calkowiecie to rozumiem i nie mozna oczekiwac wplat od tych ludzi. Ale sa  tez tacy ludzie ktorzy w dzien premiery potrafia wydac po 200zl za jakas gre komputerowa to nie wierze ze nie moze chociaz tych 10zl przelac na zbiorke na radio w ets2.

Jest ponad 20tys ludzi zarejestrowanych na forum z czego napewno chociaz z tysiac ludzi to polacy (jak nie wiecej). Niech kazdy da jakas symboliczny pieniadz i bez problemu sie uzbiera dana kwote. Odpuscic sobie chociaz raz te 4 piwka lub chipsy i lody i dolozyc mala cegielke.

Widac ze chetnych do sluchania radia jest sporo ale bez naszej pomocy i kasy nasi admini nic nie zrobia bo nie beda placic za nasze przyjemnosci !!

  • Upvote 2

uRAxDAU.png

Link to comment
Share on other sites

Ok :) Z chęcią na pewno wszyscy będziemy słuchać tylko polskiego głosu bez reklam z porządną dawką polskiej i zagranicznej muzyki. Boję się tylko o to, aby po jakimś czasie nie okazało się, że nie ma kto tego prowadzić. Tak po prawdzie po cichu liczę, że zostaną wprowadzone pewne "fjuczery" w Naszym radiu jeżeli wszystko wypali jak należy. Chodzi mi np. o jakieś wiadomości z tras, które mogły by być podawane na bieżąco :) Mowa tutaj o korkach w Rotterdamie (nie zawsze przecież są) czy o jakiś "botach", którzy rozwalają ludzi w danym miejscu na mapie. Coś jak "Radio kierowców w Radiu PiK", czy w czasie większego ruchu na drogach przed informacjami w innych klasycznych stacjach radiowych. Wiem, wiem, że to nie temat do pomysłów, więc przepraszam za lekki off-topic. :)

 

Pomysł jak najbardziej dobry z tym że przydałaby się opcja takiego zgłoszenia prosto z gry ! ;) Tylko obawiam się że wtedy trolle mogłyby to wykorzystać :/

Link to comment
Share on other sites

Witam serdecznie, co do nagrania audycji jest nagrana aczkolwiek zaraz po audycji musialem wyjsc i nie zdazylem z uploadowac jej na serwer ale obiecuje kiedy sie pojawie domu odrazu jako pierwsza czynnosc wrzuce nagranie na serwer i wam zarzuce :) 

 

Przepraszam co nie ktorych , ze musicie czekac :)

 

Pozdrawiam 

 

LeVeN ProJecT

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.