Jump to content

Daw

Veteran Driver V
 • Content Count

  53
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

25 Unlicensed

7 Followers

About Daw

 • Rank
  3t Young Seedlings
 • Birthday 07/17/1998

Profile Information*

 • Gender
  Male
 • Preferred Trucks
  Volvo
 • EU Garage Location
  Poland: Warszawa

Recent Profile Visitors

507 profile views
 1. Witam. Od wczoraj mam problem z MP. Gdy uruchamiam launcher wyskakuje mi taki błąd: Wie ktoś może jak naprawić ten błąd? Z góry dzięki.
 2. Daw

  Światła awaryjne

  Na zachodzie również istnieje zasada dziękowania kierunkowskazami
 3. @erykmoz również często spotykane zjawisko. Zauwazylem ze wiekszosci sie nudzi i sobie jaja robia gdzie widzialem chyba screena na forum ze ktos wisiał na latarni
 4. Ja również polecam firmę EAGLES Polska stworzyli TSa z dużą ilością slotow dla firm. Pozdro
 5. Daw

  starsze ciezarowki

  Ogólnie trudno teraz wypatrzeć moda na bardzo dopracowaną starsza ciezarowke.
 6. Daw

  Światła awaryjne

  I migaczami i swiatlami awaryjnymi mozna podziekowac na drodze lecz moim zdaniem kierunkowskaz lewo-prawo jest lepsza metoda i chyba dobrze wiekszosci znana.
 7. Daw

  Światła awaryjne

  Ja mialem sytuacje z tata ze typek z BMW wjechal przed nas i oczywiscie musial pokazac srodkowy palec. Mimo ze tata przychamowal i mu miejsca ustąpil.
 8. Daw

  Światła awaryjne

  Ale to nie tylko w Polsce dziękują migaczami zauwazylem to rowniez w Niemczech, Holandii oraz Belgii lecz tylko i wylacznie u kierowcow ciezarowke. W osobowkach najlatwiej awaryjne i koniec.
 9. Daw

  Venom Logistic

  Cześć, dzisiaj kilka fotek ode mnie Niestety musieliśmy zajechać na serwis, ponieważ trolle nie dawali nam spokoju No i ostatnia fotka na dzikusie w środku nocy
 10. mwl4 ma 17lat no moze nie cale. Wystarczy spojrzec w jego profil.
 11. Elot ale Venom wcale cie nie chciał. Po prostu zaproponowaliśmy współprace. Zgodziłeś sie, wiec dostałeś sie na okres próbny, którego nawet nie przeszedłeś.
 12. Daw

  Venom Logistic

  Konwój ponadgabarytów. Zebraliśmy się z Patrykiem i Krzyśkiem w Lublinie, aby przewieść dwa ładunki do Słowacji. Czekamy na przyjazd naszego firmowego pilota Krzyśka i startujemy. No to możemy ruszać Dojechaliśmy do granicy Słowackiej, gdzie kolejna firma odebrała od nas ładunki i pojechali dalej chyba do Debrecenu. Wjazd na parking był bardzo ciasny, więc bez pomocy pilota byłoby bardzo trudno dostać się na parking. Ale co to dla firmy Venom-Logistic...bez żadnego problemu wjechaliśmy na teren parkingu. No i sobie poradziliśmy z wjazdem. Było bardzo ciasno, "przeszliśmy" dosłownie na styk. Samemu bez pomocy pilota było by ciężko Więc to co mieliśmy zrobić my to zrobiliśmy. Teraz tylko czekać na kolejną firmę która zawiezie to do celu, a my wracamy do Polski po kolejne ładunki.
 13. Daw

  Venom Logistic

  Trasa rekrutacyjna z dn. 19.02.2015 z Wicio. Białystok-Gdańsk Dzisiaj taka skromna fotorelacja. Zebraliśmy się wszyscy w Białymstoku. Krótki postój na dzikusie, i dalej grzaliśmy do Gdańska, bo mnie i Krzyśka czekał kurs do Rostoki. Po drodze zatankowaliśmy się z Krzyśkiem, i dalej bez przerw dojechaliśmy do Rostoki. Szybko zajechaliśmy na miejsce. Podjeżdzamy pod rampe. Niestety nie udało nam się wrócić już na baze. Zostaliśmy do rana, a potem z Krzyśkiem wyjechaliśmy w drogę do Klagenfurtu.
×
×
 • Create New...