Jump to content

0.1.1


Recommended Posts

logohd.png

 

Witajcie! Nowa aktualizacja multiplayera już jest!

Lista zmian:

  1. Dodano wsparcie dla patcha 1.14.
  2. Dodano wsparcie dla Niemieckich, Francuskich oraz Czeskich DLC z paintjobami.
  3. Dodano system kont ETS2MP.
  4. Dodano synchronizację podnoszonej osi dodanej w patchu 1.14.
  5. Dodano wsparcie dla nowej cięzarówki - DAF XF Euro 6 oraz nowych akcesorii dodanych w patchu 1.14.
  6. Dodano reklamę Euro Truck Radio.
  7. Załatano luki bezpieczeństwa.
  8. Reaktywowano SDK (Możesz użyć dowolnej wtyczki do ETS2 - na przykład realnego sprzężenia zwrotnego)
  9. Naprawiono powiadomienia (Informacja o komendzie /report pojawiała się tylko w trybie freeroam)
  10. Reaktywowano wyrzucenie za nieaktywność.
  11. Zaktualizowano wiadomość pokazującą się po wyrzuceniu za zbyt wysoki ping.
  12. Lekka optymalizacja zużycia transferu.
  13. Reaktywowano kolizję oraz limiter prędkości na serwerach symulacyjnych.
  14. Możesz używać kierownicy, pada xbox lub innego kontrolera do jazdy podczas pisania na czacie.
  15. I więcej.

 

Aby pobrać modyfikację kliknij przycisk Pobierz w nagłówku forum.
 
Miłej jazdy
ETS2MP Team

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Widzę ze Ci co mają XP , to nikomu nie działa. Mi również nie działa, więc ktoś coś z tym zrobi? Nie po to wydawalem kase na gre, żebym teraz nie mogł grac.

Ale za multi nie płaciłeś ani grosza, więc zmień nieco swoje podejście. XP jest przestarzały, zmień po prostu system.

  • Upvote 1

09f6a008f5b6e894gen.png

                               I5 4440 3.30Ghz ○ MSI GTX 760 2GB ○ Kingstone 4GB 1600mhz ○ HDD 1TB

Link to comment
Share on other sites

Nikt nikomu nie kazał ściągać piratów... Ja zawsze kupuję oryginał, wyjątkiem jest jeżeli nie jestem pewny czy jakaś gra pójdzie na moim komputerze to ściągam ale później kupuję - chyba że nie działa. ETS-a kupiłem w dniu premiery.

edit: Windowsa 8.1 też mam w oryginale.

  • Upvote 1

 

 

76561198102887152.png

 

 

 

image.png

 

 

 

Generate your own dynamic signature at

http://jmdev.ca/twitch/

 

 

 

Take a look at in-game-rules

;)

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.