Jump to content

Dzeriusz{ITC}

Veteran Driver V
 • Content Count

  168
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

62 Unlicensed

About Dzeriusz{ITC}

 • Rank
  6t Yacht
 • Birthday 08/28/1999

Profile Information*

 • Gender
  Male
 • Preferred Trucks
  Renault
 • EU Garage Location
  Poland: Wroclaw

Recent Profile Visitors

954 profile views
 1. Miło nam jest was poinformować, że po 1,5 roku przerwy wracamy z Euro Truck Race! International Transport Company- ITC zaprasza na TRZECIĄ edycję Europe Truck Race! Europe Truck Race to pierwszy taki wyścig dla wirtualnych kierowców. Odbędzie się on na serwerze #EU4. Ponieważ wyścig miewał się dużym zainteresowaniem we wcześniejszych edycjach postanowiliśmy go po raz kolejny powtórzyć. Zgłoszenia: Przyjmowane są do dnia 17.02.2018r. (Sobota) do godziny 23:59. Swoje zgłoszenia wysyłacie na adres: [email protected] Uwaga liczba miejsc w tej edycji nie jest ograniczona!!!!! Wzór zgłoszenia na uczestnika wyścigu: Wzór zgłoszenia na obstawę wyścigu: Kolejność zgłoszeń nie ma znaczenia. Kierowcom zostaną przyporządkowane numerki od najsłabszego ciągnika do najmocniejszego (moc, liczba osi itp.) Szczegóły spotkania: Data i godzina rozpoczęcia wyścigu: 24.02.2018r. (Sobota) godz. 20:00 Godzina zakończenia: 21:00/22:00 IP Team speak 3: WKRÓTCE Mapa Trasy: WKRÓTCE Plan wyścigu: 19:30 – zbiórka uczestników wyścigu na kanale TS3 19:45 – 20:00 – ponowne zapoznanie kierowców z regulaminem i ustawienie 20:00 – start wyścigu 21:00/30-zakończenie wyścigu 21:30- możliwość porozmawiania o następnym wyścigu Regulamin: 1.Każdy uczestnik wyścigu ma obowiązek zapoznać się z regulaminem. Nie zastosowanie się do niego grozi dyskwalifikacją. 2. Zakaz rammowania, blokowania (Lekkie przepychanki dozwolone) 3.Nie stawienie się o danej godzinie na serwerze Team Speak 3 oznacza, że gracz nie bierze udziału w wyścigu 4.W czasie wyścigu obowiązuje zakaz teleportowania się do serwisów, garażów, komendą go_to i używanie niedozwolonych programów typu trainer 5.Organizatorzy nie odpowiadają za szkody związane z uszkodzeniem ciągnika siodłowego w wyniku wjechania w barierkę, znak itp. ani najechanie w inny ciągnik siodłowy 6. Na wyścigu obowiązuje także regulamin platformy Euro Truck Simulator 2 Multiplayer 7.Niepotrzebne zjazdy będą oznakowane przez samochody osobowe scout o kolorach i wyposażeniu w zdjęciach pod regulaminem. Uwaga. Każdy gracz ma obowiązek w tagu przed nickiem wstawić swój numer startowy np, [1]-nick (Kolor cyferki-czarny) i włączyć awatary. Poniżej przedstawiam numery startowe: WKRÓTCE EDIT1: Dodano wzór zgłoszenia na obstawę wyścigu Kontakt z organizatorem: Steam: Dzeriusz http://steamcommunity.com/profiles/76561198106527332/home Facebook: https://www.facebook.com/Dzeriusz A dla tych którym nie chce się czytać w skrócie postarałem objaśnić co i jak: https://youtu.be/QxEPFoF47mU Film z pierwszej edycji imprezy: Zapraszamy do udziału!! IMPREZA POD PATRONATEM EURO TRUCK SIMULATOR MULTIPLAYER
 2. Nie. Musisz być zalogowany na swoim starym koncie, ponieważ do tego masz przypisane SteamID. Udostępnianie tu nic nie zdziała.
 3. sprawdź spójność plików gry ets2 na steamie
 4. Nierozpoznawalna wersja gry. Biblioteka Steam/prawym na ets2/właściwości/ BETA/wybierz wersje 1.27.2.1s
 5. A to świr

  1. Bandero

   Bandero

   Jadooo świryyyy Jadooo xD

 6. https://www.google.pl/search?q=Dżeriusz&client=firefox-b&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwix69iM-KbSAhVJCSwKHZhFDjYQ_AUICSgC&biw=1920&bih=947#imgrc=a6u8JqpqGWxliM:
 7. No nie powiem ładnie się prezentuje. Masz może jakiś schemat podłączenia kabli?
 8. Stwórz nowy czysty save do gry na multiplayer. Możliwe iż jakaś modyfikacja ingeruje w pliki
 9. Jestem przeciw temu pomysłowi. Tak jak wspomniał @Slonick[PL] też jestem za zlikwidowaniem stref bezkolizyjnych. Ale to daleka przyszłość . Oczywiście jedna strefa musiałaby zostać (serwis)
 10. Próbowałeś może korzystać z tego poradnika?
 11. Dzeriusz{ITC}

  Lag

  uset g_autosave (0/1) A ta komenda od czego niby jest?
 12. Jej. Wróciłem na forum xD

 13. Jeżeli chcesz żeby "zjadało ci mało fps to polecam shadowplay (przy kartach graficznych od NVIDIA) lub ReLive (przy kartach graficznych AMD)
×
×
 • Create New...