Jump to content

W jakim państwie lubisz najczęściej jeździć i dlaczego?


ElectroMusic!

Recommended Posts

Ja osobiście wszędzie lubię jeździć. Rotterdam omijam w trakcie szczytu frekwencji. 

 

Little Offtop:

Prawda jest taka, że trolla to spotkasz na landówce po środku niczego, gdzie dziennie przejedzie 2-3 graczy na krzyż. :)

Wenn ist das Nunstück git und Slotermeyer? Ja! ... Beiherhund das Oder die Flipperwaldt gersput.

 

 

– Mein Hund hat keine Nase! 

 

– Und wie riecht er dann? 

 

– Schrecklich!

 

Link to comment
Share on other sites

Super się jeździ w Niemczech, nie za dużo ludzi jeździ po autostradach, czasem znajdzie się jakiś idiota, który zblokuje ulicę, bo mu się nudzi. Cóż są i tacy ludzie. W Szwajcarii piękne krajobrazy, może za dużo graczy tam nie jeździ ale w sumie wspaniale jest. Odradzam jeździć do Holandii ( Rotterdam, Amsterdam ) i port Calairs, tam to dopiero sieka jest. Korki korkami, lecz połowa nie potrafi stać w korku i czekać na swoją chwile, tylko wpychają się, blokują drugi pas lub całą drogę.  :)

  • Upvote 1

76561198036611996.png

Link to comment
Share on other sites

W Austrii, Czechach i Słowacji bardzo lubię jeździć ze względu na krajobrazy, ale rzadko tam bywam. Jeżeli natomiast chodzi o przyjemność prowadzenia to zdecydowanie Niemcy, brak bramek, szerokie autostrady. No i zdecydowanie nie lubię Wielkiej Brytanii, chociaż nie jestem w stanie powiedzieć dlaczego.

Link to comment
Share on other sites

Wole jezdzic po wschodzie Europy, glownie po landowkach :). Najlepsza trasa to Szczecin - Olsztyn - Bialystok - Lublin - Kosice i landowka do Banskiej Bystricy :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja jezdze najczesciej w korytarzu pl-de-gb. Co zauwazylem to bardzo maly ruch, Generalnie jadac np z Wroclawia do Anglii to jedynie w portach jest jakis ruch i w miastach, bardzo rzadko sie spotyka kogos po drodze, nie wiecej niz 6-7 graczy na cala trase poza miastami i portami. Mimo ze online jest blisko 2000 osob.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.