Jump to content

MrLopata

Veteran Driver IV
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Truck?

About MrLopata

 • Rank
  No Cargo
 1. Najbardziej lubię jeździć po Niemczech, trasa z północy na południe i z powrotem a nie lubię najbardziej Wielkiej Brytanii ze względu na ruch lewostronny (Parę razy zdarzyło mi się o tym zapomnieć ).
 2. Nick w grze: Mr.Łopata Wiek: 15 lat Miejsce zamieszkania; Śląsk Sterowanie: Strzałeczki SteamID 64 lub adres do profilu steam: http://steamcommunity.com/id/panlopata Staż w grze: 1 miesiąc, ale wcześniej miałem dużo zetknięć z tego typu sumulatorami (Również od SCS) np. 18 Wheels Of Steel. Czy dostałeś kiedykolwiek bana?: Nie Przedstaw się: Witam serdecznie, nazywam się Adrian, mieszkam aktualnie na Śląsku Interesuję sie muzyką i informatyką. ETS'a kupiłem przy okazji wyprzedaży świątecznej, razem z DLC więc jeśli chodzi o konwoje po całej Europie to nie ma problemu. Dziennie mam 2-3 godziny na grę, posiadam sprawny mikrofon i TS3, jak na swój wiek jestem dość ogarniętą osobą, często ze względu na mój głos jestem mylony z osobami dorosłymi Inne: Znam się trochę na HTML i CSS, więc mogę pomóc przy ewntualnej stronie, umiem również montować filmy.
 3. A to ok, myślałem że mam tak bo coś poszło nie tak przy okazji logowania do Steam Dzięki za pomoc.
 4. Cześć, przed chwilą zainstalowałem multi, wszystko zgodnie z instrukcją, odpalam ten program, chcę się zalogować, pisze mi "Logging in" przez chwilę, a potem "Unable to connect API to server.Try again later". Nie spotkałem się jeszcze z tym tutaj, pomoże ktoś? Z góry dzięki.
×
×
 • Create New...