Jump to content

MrLopata

Veteran Driver IV
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Truck?

About MrLopata

 • Rank
  No Cargo
 1. MrLopata

  W jakim państwie lubisz najczęściej jeździć i dlaczego?

  Najbardziej lubię jeździć po Niemczech, trasa z północy na południe i z powrotem a nie lubię najbardziej Wielkiej Brytanii ze względu na ruch lewostronny (Parę razy zdarzyło mi się o tym zapomnieć ).
 2. MrLopata

  Dyskusje na Temat Kierowców

  polecam gracza elot360PL. Dużo gada...
 3. MrLopata

  CV Mr.Łopata - 1 miesiąc

  Nick w grze: Mr.Łopata Wiek: 15 lat Miejsce zamieszkania; Śląsk Sterowanie: Strzałeczki SteamID 64 lub adres do profilu steam: http://steamcommunity.com/id/panlopata Staż w grze: 1 miesiąc, ale wcześniej miałem dużo zetknięć z tego typu sumulatorami (Również od SCS) np. 18 Wheels Of Steel. Czy dostałeś kiedykolwiek bana?: Nie Przedstaw się: Witam serdecznie, nazywam się Adrian, mieszkam aktualnie na Śląsku Interesuję sie muzyką i informatyką. ETS'a kupiłem przy okazji wyprzedaży świątecznej, razem z DLC więc jeśli chodzi o konwoje po całej Europie to nie ma problemu. Dziennie mam 2-3 godziny na grę, posiadam sprawny mikrofon i TS3, jak na swój wiek jestem dość ogarniętą osobą, często ze względu na mój głos jestem mylony z osobami dorosłymi Inne: Znam się trochę na HTML i CSS, więc mogę pomóc przy ewntualnej stronie, umiem również montować filmy.
 4. MrLopata

  Nie mogę dołączyć do multi

  A to ok, myślałem że mam tak bo coś poszło nie tak przy okazji logowania do Steam Dzięki za pomoc.
 5. MrLopata

  Nie mogę dołączyć do multi

  Cześć, przed chwilą zainstalowałem multi, wszystko zgodnie z instrukcją, odpalam ten program, chcę się zalogować, pisze mi "Logging in" przez chwilę, a potem "Unable to connect API to server.Try again later". Nie spotkałem się jeszcze z tym tutaj, pomoże ktoś? Z góry dzięki.
×