Jump to content

mikpasz

Veteran Driver IV
 • Content Count

  47
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Truck?

5 Followers

About mikpasz

 • Rank
  3t Helicopter

Profile Information*

 • Gender
  Not Telling
 1. Mam problem z nową kierownicą G920. Kiedy w ustawieniach ETS 2 jest wyłączony force feedback wszystko działa poprawnie, jednak kierownica nie reaguje na najechanie na krawężnik itp - czyli wtedy działa prawidłowo. Kiedy włączę force feedback w ustawieniach ETS 2 kierownica z ustawienia max. prawo poprawnie wraca do centrum. Jednak kiedy zostanie przestawiona ok. 90 stopni w lewo to nie wraca do centrum tylko do ustawienia max. lewo. Co zrobić? Trzeba zgłosić reklamację?
 2. Witam Na multiplayer nie działa force feedback w kierownicy f430. Problem występuje tylko na mp, na single działa bez problemu. Co robić? Pozdrawiam
 3. Duże auto jest bezpieczniejsze. Wiesz jakie byłyby skutki zderzenia fiesty z np. Audi q7? Dla fiesty baardzo złe, a takie mercedesy czy audi są dużo bezpieczniejsze.
 4. Ja z tych wszystkich bez wątpienia wybrałbym bym Passata, ale również powinieneś brać pod uwagę Audi A6, np.: http://otomoto.pl/oferta/audi-a6-c6-2-7-tdi-ID6y3Nc1.html#9f30387b47 .
 5. mikpasz

  Anty Ruskie

  Nie wiem o co chodzi z tymi ruskami. Przegrałem w mp z 20 h i jeszcze nigdy nie miałem z nimi problemów Ba! nawet spotkałem jeżdżących lepiej od polaków. Moim zdaniem więcej problemów jest z nami.
 6. Ja mam GeForce G610 m ( poza tym wszystko takie same ) i na małych ustawieniach+skalowanie 100%+światła drugiego pojazdu+cienie jest ok. 25 fps. Ale to samo mam w scania truck driving simulator, ciągle się przycina i szczerze mówiąc dalej nie znalazłem przyczyny. Być może masz coś podobnego tylko, że w ets. P.S Teraz mi się przypomniało, że mój procek to Intel Core I7-3520m
 7. Trasa Poznań-Szczecin Dzisiaj przejechałem krótki odcinek z Poznania do Szczecina. Wiozłem ser i 18 ton dało mi się we znaki , ale czego spodziewać się od 320 konnego silnika? Załadunek w Poznaniu Chwilowy '' postój '' na chodniku w celu reportu trola No i koniec trasy razem z najprzyjemniejszą rzeczą czyli odebraniem kasy. Podsumowanie: Moim zdanie trasa była udana ( poza tym jednym trolem, ale najważniejsze, że nie zrobił krzywdy moim serom ).
 8. mikpasz

  Firma FDP-tranS

  Postaraj się trochę...
 9. Pracujecie już nad tym czy to tylko dalekie plany?
 10. Trasa Rekrutacyjna Dzisiaj odbyła się trasa rekrutacyjna z Wrocławia do Drezna. Dołączył do nas :::.KOKSU.::: . Gratuluję! Początek we Wrocławiu: Koniec trasy w Dreźnie:
×
×
 • Create New...