Jump to content

[email protected]

Veteran Driver VI
 TruckersMP Profile
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Truck?

2 Followers

About [email protected]

 • Rank
  1t Caravan
 • Birthday 08/09/1981

Profile Information*

 • Gender
  Male
 • Location
  Szczytno PL
 • Preferred Trucks
  Mack
  Scania
 • American Garage Location
  California: San Francisco
 • EU Garage Location
  Poland: Warszawa
 • Known languages
  Poland

Recent Profile Visitors

664 profile views
 1. Witam. Dziekuję za odpowiedzi i podpowiedzi. Jeżeli chodzi o kontakt z "górą łańcucha pokarmowego" to już tego próbowałem przez PM ale niestety moje wiadomości nawet nie zostały odczytane. Do MWL4 pisałem nawet ponad rok temu. Support niestety nie udzielił mi konkretniejszych informacji. No cóż, zostało tylko czekać i zobaczyć jak dalej sytuacja się rozwinie. Ale w każdym razie bardzo dziekuję Wam za pomoc i reakcję na mój topic. Pozdrawiam.
 2. Witam. Potrzebuję kontakt do osoby, która zajmowała się rozwijaniem ruchu ulicznego AI w trybie multiplayer. Mam do tej osoby parę pytań i propozycji. Za kontakt z tą osobą z góry dziękuję Pozdrawiam [email protected] - GTL-VS
 3. Great idea. I am very much in favor of this. It would be nice to see more drivers in roadside parking lots. I support this.
 4. A czy Windows 7 może mieć w tej sytuacji jakieś znaczenie ? Choć teoretycznie nie powinien.
 5. Nick w grze: [email protected] [PL] Wiek: 38 lat Miejsce zamieszkania: Szczytno - Polska Sterowanie: Kierownica Fanatec CSW V2 + Fanatec CS Pedals V3 + Fanatec H-Shifter SteamID 64: 76561197962379443 Staż w grze: Ponad 5 lat z mniejszymi lub większymi przerwami Czy dostałeś kiedykolwiek bana?: Nigdy, zbyt poważnie podchodzę do symulatorów Przedstaw się: Nazywam się Adam i pochodzę ze Szczytna koło Olsztyna. Na co dzień praca, rodzina (wspaniała żona i dwójka jeszcze wspanialszych dzieciaków) oraz codzienne obowiązki. Wieczorami po 20:00 oddaję się mojej pasji, czyli symu
 6. Ja od dłuższego czasu śmigam w ETS2 w Oculus Rift CV1 i jest OK. Sprzęt jaki masz w sygnaturze spokojnie wystarczy do płynnej jazdy. Co do tego jak to wygląda... hmm... jakbyś siedział w trucku w skali 1:1 ;) P.S. Czekam już od dłuższego czasu aż VR będzie wspierane przez MP. Nie wyobrażam sobie teraz wrócić spowrotem do monitora :(
 7. Uwierz mi, wygląda bardzo ciekawie. @elot360PL Twoje podejście do tematu jest dosyć hmm... jakby to delikatnie powiedzieć.... samolubne. Przecież nie napisałem, że powinna być tylko wersja obsługująca Oculusa. Bardzo fajnie by było jakby dało radę pogodzić jakoś te dwie wersje.
 8. Wiadomo, że więcej użytkowników korzysta z monitora (monitorów). Ale jednak sporo osób posiada czy to HTC czy Oculusa. Ogólnie na co dzień ścigam się w iRacing i w nim korzystam właśnie z Oculusa. W lidze w której jeżdżę już około 15-16 osób posiada Rifta. Jestem pewien, że gdyby truckersmp obsługiwał VR to mogłoby dojść sporo osób do grona "multiplayerowców". W samym iRacing już ponad 1000 osób zadeklarowało się, że korzysta z technologii Virtual Reality.
 9. Tak próbowałem. Niestety wyskoczyło mi niekompatybilność wersji.
 10. I jak panowie z tym VR. Naprawdę nie ma opcji żeby odpalić Multiplayera na Oculusie ?
 11. Witam. Czy jest możliwość w jakiś sposób odpalić Multi w ETS2 na Oculus Rift lub HTC Vive ? Nie ukrywam, że bardzo przydała by się taka opcja.
 12. I właśnie tego się obawiam, że jeżeli multiplayer będzie stał w miejscu, czyli będzie tylko aktualizowany do najnowszych patchy wydawanych przez SCS, to i on również się znudzi. Dlatego uważam, że temat multi w ETS2 powinien być nieco odświeżony właśnie o wersję beta z ekonomią, firmami itp.
 13. Witam. Kiedyś już poruszałem podobny temat na starym forum (z pół roku temu jak i nie lepiej). Jak wiadomo SCS Software cały czas rozwija swoje dziecko, którym jest ETS2. Ekipa ETS2MP również goni ich ze swoimi aktualizacjami, których wypuścili już naprawdę masę, ale nadaj są to wersje alfa, które jedynie są dostosowywane do coraz to nowszych wersji ETS2. Temat multi do ETS2 śledzę od samego początku, kiedy to Rootkiller i pozostała ekipa zapowiedzieli, że w ogóle coś takiego ma powstać. Oddaję honor i chylę czoła przed Wami chłopaki, bo zrobiliście coś, o czym większa część społec
 14. Jedyny 100% sposób to rozesłanie save'a do wszystkich uczestników konwoju. Wtedy macie identyczne ładunki i te same miejsce odbioru-dostawy.
×
×
 • Create New...